PDA

View Full Version : Важно Съобщение ..



HenykucT
05-22-2008, 21:41
Умолявам в Раздел Кофата вече да се налага модераторски контрол и ако може да се баннат няколко никове, които пишат наистина тъпи неща и задръстват все пак приличната КОФА .. Та става дума за Циганксия Бог за Някакв си АЗИС и т.н. ... Моля Раздел КОФАТА да бъде сериозно разгледана и обсъдена от модераторите и админите и да се налага контрол и да се банват по-често тъпите юзери ... благодаря за вниманието, на което се надявам ...

DjBaloon
05-23-2008, 07:11
Няма да е лошо да има ЛЕК контрол и лица прекаляващи с лансирането на дадена тема да бъдат наказвани

Coki
05-23-2008, 07:32
В кофата се осъществява контрол само за сериозни нарушения, каквито са 2,4, 12, 13 точна от правилата, както и други нарушения на текстове от законите на България.

Моля за такива сигнали да се използва темата за модераторска помощ на адрес - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=162249


П.П. Няколко потребителя с нарушения в кофата са изтрити, включително и посочените.

HenykucT
05-23-2008, 08:33
^ Благодаря за съдействието ... ще използвам другата тема, но просто ми писна и решх да напиша собствена ... благодаря още веднъж ... и ще помоля пак, за по-често прочистване на раздела ... пийс ...

swords1010
05-23-2008, 09:22
Здравей, HenykucT,
раздел Кофата е създаден точно с цел потребителите там да изливат каквото имат, за да не се появява то по другите раздели. Там сме дали значително по-голяма свобода на действия и контрола е чувствително намален (каква е целта, вече казах). Това разбира се не означава, че липсва всякакъв контрол. Въпросът за Кофата е дискутиран многократно. Раздела не е създаден с цел да бъде приличен, а точно с тази, да се пишат "тъпи неща". Това вече трябваше да сте го разбрали. :)

HenykucT
05-23-2008, 09:26
Здравей, HenykucT,
раздел Кофата е създаден точно с цел потребителите там да изливат каквото имат, за да не се появява то по другите раздели. Там сме дали значително по-голяма свобода на действия и контрола е чувствително намален (каква е целта, вече казах). Това разбира се не означава, че липсва всякакъв контрол. Въпросът за Кофата е дискутиран многократно. Раздела не е създаден с цел да бъде приличен, а точно с тази, да се пишат "тъпи неща". Това вече трябваше да сте го разбрали. :)

Тъпи неща разбирам. Но това са обиди и некултурно отношение ... и аз пиша само там и то не винаги свързано, но все пак има граници на тъпотията и на натрапването на тъпотия ... разбираш ме, нали ? Пък и България над всичко ...

Lucho
05-23-2008, 10:06
Готин си е раздела,и няма нужда модератори да се разхождат там.
Стига глупости ! Хайде,сега заради двама човека да се маха статута на хубавият раздел ! Че , то каква кофа ще е с модератори ?

FenKa_na_Mu7k0
05-23-2008, 16:30
Сложете 2-3 буклукджия който да махат някой хора който прекаляват то тая кофа стана раздел 'политика', някви товарят само просто трябва почистване! 8)

Ag
06-25-2008, 14:21
e те нищо не правиха аз се сцепих от смях :razz:
+1

Lucho
06-25-2008, 17:44
Въбоще,там му е мястото на спама,че тръгне ли из форума..тога ще го закъсаме.. :D

xaxa
06-25-2008, 19:43
Въбоще,там му е мястото на спама,че тръгне ли из форума..тога ще го закъсаме.. :D
machoka e obi6tal ako tr1gnat da gi spre :) 8-)

Presli
06-25-2008, 19:59
Кофата е добър раздел, но понякога прекалявате с простотия :D
Иначе нямам нищо напротив от време на време влизам да видя, кой какви простотий пише :-P :D

teenkopele
06-28-2008, 07:09
...Че , то каква кофа ще е с модератори ?

Абре верно, че кофата с модери няма да е баш кофа, ама има хора, които наистина прекаляват...въпреки, че този раздел е направен специално за изливане на тъпотия.

Lucho
06-28-2008, 07:11
Аз си признавам - вчера исках още 25 мнения да стана с 1000,и вместо да пиша глупости из форума поспамих в кофата..и готово ! :)