PDA

View Full Version : sms



rusoto_baby_f
05-22-2008, 22:24
Здравейте на всички които не спят....

Искам да ви попитам на смс от рода ,,Обичаш ли ме....?? (и примерно отговаряте ,,Да, обичам те".......и след малко получавате смс ,,Защо ме обичаш?" ---- какво ще отговорите.......

Може темата да не е интересна за някои, за това нека пишат само тези дето ще дават смислени отговори....

KariZma
05-22-2008, 22:43
щом се затрудняваш с отговора,значи незнаеш какво му харесваш.... ти трябва сама да си помислиш... :o

Pliok0019
05-22-2008, 22:44
Ако копираш отговорите на останалите от форума...няма смисъл и най-малкото не обичаш този човек.

Обичам те, защото си най-уникалният за мен, защото беше до мен в моментите, в който съм имала нужда, защото ми е интересно с теб. Обичам те, защото си най-забавният човек, който съм срещала, защото с теб се чувствам добре, защото съм сигурна в теб.

rusoto_baby_f
05-22-2008, 22:51
Благодаря ви, че писахте по темата.....
....Не смятам да копирам отговорите на останалите от форума....Просто ми беше чудно вие какво бихте написали на такъв вид смс...
:-)

MiMcHeToOo
05-23-2008, 07:51
Няма отговор на въпроса "Защо ме обичаш?". Поне аз така си мисля, че когато обичаш един човек истински, не може да обичаш тва и онова в него, а обичаш всичко.

slun4ice_90
05-23-2008, 11:19
Няма отговор на въпроса "Защо ме обичаш?". Поне аз така си мисля, че когато обичаш един човек истински, не може да обичаш тва и онова в него, а обичаш всичко.Същото и аз знам.Примерно,когато човека до теб..те пита защо го обичаш,не трябва да му казваш "заради,косата ти" пр...Любовта,към другия не се изразява в това,да харесваш само едно нещо в човека,а цялата му същност,с недостатъците му и с положителните му черти. :-P :grin:

GregoryHouse
05-23-2008, 12:56
Ще кажа причината например? Примерно заради големите бомби,сладката физиономия, кривогледите очи...или какъвто там чар намираш в човека...казвам ти какво трябва ти да напишеш де иначе аз бих отговорил "А ти?" така фърляш топката в неговото поле...

ra4ence
05-23-2008, 13:02
"Защо ме обичаш? ...." - Заради това, заради което и ти /ме/ обичаш :)

AnChItOoOo
05-23-2008, 13:14
защото когато ме погледнеш изгарям , защото мисля само за теб , защото в теб виждам част от мен , защото харесвам характера ти и ми допадаш много , защото си страхотна , защото си красива , защото няма втора като теб , защото само ти ме разбираш... и още 999 мога да напиша толкова причини има да обикнеш човек 8)

Лелее на мен някой ако ми го каже всичко това...на другия ден ще има сватба :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

5StaR
05-23-2008, 15:24
"А защо не?"

w0sh
05-23-2008, 15:29
ще отговоря "майтапех се"

mon4eto
05-23-2008, 17:35
Za6toto nqma dumi s koito da ti otgovorq :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-23-2008, 19:44
Ми ако обичаш някого истински би трябвало сама да кажеш защо... :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-23-2008, 19:51
Обичам те... просто ей така... защото не искам да не те обичам. Обичам те, защото си ти! Обичам те заради това, което съм аз, докато съм с теб!

BOOK_FAN
05-23-2008, 20:14
защото когато ме погледнеш изгарям , защото мисля само за теб , защото в теб виждам част от мен , защото харесвам характера ти и ми допадаш много , защото си страхотна , защото си красива , защото няма втора като теб , защото само ти ме разбираш... и още 999 мога да напиша толкова причини има да обикнеш човек 8)
+! :)

LaDy_DaQnA
05-23-2008, 20:40
ami ako pita6 za syvet kakvo da mu otgovori6 nqmam dumata...no li4no az bih mu kazala tova koeto mislq,tova zaradi koeto naistina go obi4am...ako neznae6 kakvo da mu kaje6 zna4i tova koeto izpitva6 ne e obi4...

TopSeCreT`
05-23-2008, 20:40
Обичам те... просто ей така... защото не искам да не те обичам. Обичам те, защото си ти! Обичам те заради това, което съм аз, докато съм с теб!


+1 :)

gangstata
05-23-2008, 21:01
отговаряш това,което мислиш и чувстваш..не е нужно да си високопарен,за да изразиш чувствата си към някой..

Escarina
05-23-2008, 21:23
"Заради теб самия". Така и не успях да намеряпо-точен отговор. Моеж би защото това е причината поради която обичам/е :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-23-2008, 22:29
ако бившия ме беше питал щях да му напиша...

защото си наи милото нещо което познавам..
защото си първото нещо за което си помислям когато стана и последното когато си легна...
защото си чаровен
защото ти имам наи голямото доверие на света..
защото си моя батии
защото винаги когато имам нужда от помощ ми помагаш ;)
защото винаги си правиш базици с мен ..
защото обичам разходките с теб ..
защото обожавам начина по които ме гледаш..
защото винаги има за какво да си говоря с теб..
защоото се познавахме много преди да тръгнем..
защото и преди да те срещна пак теб обичах ..
защоото обичам закъсненията ти и как винаги се правиш че нищо не е станало ..
защото обичаш КАМЕНИЦА *
защото си наи големия идиот на света които съм срещала..
защото харесваш музиката която аз харесвам..
защото мога да се лигавя с теб ;)
защото не ти пука когато ти кажа .. не ... или по късно ..
защото обичам да те слушам как ми се обясняваш за някфи пълни глупости..
защото те има..
защото си единствен за мен ..
защото просто те обичаааам..

пфф улях се... сега от всичките тези неща които изброих за него мисля само това че е наи големия идиот на света.. и добрия смисъл в които го гледах преди сега е лош.. (: зависи просто трябва наистина да обичаш човек че да ти доиде нещо от сърцето да му го напишеш и да го трогнеш.. трябва наистина да го познааваш ддз :) аз рядко казвам че обичам но когато го правя мога цял ден да си изброявам какво обичам в човека. . . :)

klamer4e
05-24-2008, 09:27
a[N]D[i]T[k]a]ако бившия ме беше питал щях да му напиша...

защото си наи милото нещо което познавам..
защото си първото нещо за което си помислям когато стана и последното когато си легна...
защото си чаровен
защото ти имам наи голямото доверие на света..
защото си моя батии
защото винаги когато имам нужда от помощ ми помагаш ;)
защото винаги си правиш базици с мен ..
защото обичам разходките с теб ..
защото обожавам начина по които ме гледаш..
защото винаги има за какво да си говоря с теб..
защоото се познавахме много преди да тръгнем..
защото и преди да те срещна пак теб обичах ..
защоото обичам закъсненията ти и как винаги се правиш че нищо не е станало ..
защото обичаш КАМЕНИЦА *
защото си наи големия идиот на света които съм срещала..
защото харесваш музиката която аз харесвам..
защото мога да се лигавя с теб ;)
защото не ти пука когато ти кажа .. не ... или по късно ..
защото обичам да те слушам как ми се обясняваш за някфи пълни глупости..
защото те има..
защото си единствен за мен ..
защото просто те обичаааам..

пфф улях се... сега от всичките тези неща които изброих за него мисля само това че е наи големия идиот на света.. и добрия смисъл в които го гледах преди сега е лош.. (: зависи просто трябва наистина да обичаш човек че да ти доиде нещо от сърцето да му го напишеш и да го трогнеш.. трябва наистина да го познааваш ддз :) аз рядко казвам че обичам но когато го правя мога цял ден да си изброявам какво обичам в човека. . . :)
Хахахах бих казала нещо много близко до това, което ти си казала. Без някои неща, но те се преживяват. Помня той как ме попита този въпорс и аз казах: "Не знам. Може би, защото съм по-умна от теб, обличам се по-стилно и съм по-красива, разбира се." 8-) Той се нацупи, аз го жцелунах и казах: "Обичам те, заради това, което си, глупчо. И дори заради това, че винаги се цупиш. Затова, че знам какво ще направиш всеки момент. За това, че винаги можем да говорим за всичко.. Абсолютно всичко. За това, че никога не си ми подарявал нищо и аз се изживявам като мъжа в семейството. За това, че не ме разбраш и в същото време ме разбираш по-добре от всички." А той се обърна и каза...: "Обичам те. Ти си различна. Обичам те, защото за тази една годиа откакто те познавам ти се превърна от ларва в пеперуда, но пак си същото забавно малко човече." :)

soulja_girl4e
05-24-2008, 09:28
ще отговоря "майтапех се"
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

пЛюш!нкаАа~
05-24-2008, 10:31
Ми ако обичаш някого истински би трябвало сама да кажеш защо... :) +1 Разбира се..а не за питаш нас.. :?

NaNa_SladuRana
05-25-2008, 16:55
Тъпа патка съм,за това те обичам!

igoinsane
05-25-2008, 16:58
защото мисля че намерих другата положина от мен

Escarina
05-25-2008, 17:00
Тъпа патка съм,за това те обичам!

Евала :D :D

SpOrTs_GiRl
05-25-2008, 17:37
Обичам всичко в теб. Обичам те заради това, което си. :)

MonSitY
05-25-2008, 18:01
защо ме обичаш? леле такива неща се показват. на думи всеки казва каквото си иска и може да те лъже още повече че е на смс. а другото щом ти неможеш да кажеш защо го обичаш ние от форума ли да кажем?! докажи го щот на смс за мен специално не е истинско нз... :o

dar4enceto92
05-31-2008, 19:05
Не питай нас, намери отговора в себе си...ако има такъв.

Qnchety
05-31-2008, 19:35
Щоту вечер като спиш хъркаш като дърворезачка.

love_veselka
05-31-2008, 19:38
Защото беше достатъчно интелигентен да се влюбиш в мен :grin:

sladur4etyYy
05-31-2008, 19:44
"А защо не?"

взе ми буквите от клавиатурата :D