PDA

View Full Version : проблем:кафява боя=>червена коса



sweet_angel666
05-22-2008, 22:47
здравейте. пак пускам тема за косата ми, защото днес стана една доста не приятна за мен случка и искма да помоля, ако на някого му е слу1вало подобно нещо, да даде съвет.естесвената ми коса е кестенява, днес(преди няколко часа) се боядисах, като си бях взела уж кафява боя, която да потъмни моята коса. и на каталога с мострите, и на самата кутия на боята цветът беше тъмно кестеняв-точно какъвто исках. преди малко като се боядисах, изкъпах и подсуших косата си и се поглеждам в огледалото- и косата ми има червеникав отенък, много тъмно червено но все пак червено.не мога пак да се боядисвам , за щтото косата ми е дълга и използвах 2 опаковки боя, а ако утре си взема още 2 пшросто ще остана без косата, най-лошото е, че балът ми е след 2 дни и въобще нз какво да правя-не мога д аотида с такава коса. ако и на някого другиго се е случвало, моля да пише. :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-23-2008, 12:51
Mmda.. Na men mi se e sluchvalo, qvno tezi boi se pravqt na bazata na nqkakvi takiva chervenikavi veshtestva i stava taka s kosite.. To zavisi i ot kosata, no.. Ne znam kakvo da ti preporucham... Osven na druga firma, drug cvqt, ama ... :? Postarai se pricheskata ti da e qka, taka che cveta da ne izpukva tolkova , a samata kosa. ;) uspeh.. drugo prosto ne znam kakvo da te posuvetvam, sry, i az bqh taka :(

nencuHka
05-23-2008, 13:47
Да и аз си взех една боя и стана с червеникав оттенък , тъмно русо с червено :D И аз се боядивах през деня, а вечерта бях на бал. Е,моето е приемливо и не се вижда толкова...Но щом е така при теб взимай боя и утивай при фризиора ти да ти помогне (можеш и сама да се боядисаш пак,но внимавай с цвета)...

PinkFloydSound
05-23-2008, 13:54
Е, айде сега, малко разнообразие, искала си тъмнокестеняво-получила ти се е червена косата, не е болка за умиране, едва ли се е получило толкоз зле . 8-)
Може да пуснеш снимка, за да преценим дали не е твърде фрапиращо. :-D

TopTa
05-23-2008, 14:54
naistina li e tolkova zle? malko 4erven otenak ne e koi znae kakvo no 6tom si pusnala temata zna4i ne ti haresva de ... moq suvet ... ili si vzemi nqkolko opakovki ot onezi 6ampuan4eta deto ti pridavat otenak v tumen cvqt ili si vzemi o6te edna boq v po-tumno ot kakvoto iska6, no imai i predvid 4e kato si napravi6 kosata za bala i ii sloji6 razni ne6ta sigurno suvsem nqma da si li4i :? uspeh i kakvoto i da stane se zabavlqvai a ne q misli kosata!

Liar
05-23-2008, 15:18
За боята си използваш определенията кафява и кестенява та вероятно не знаеш каква е разликата а именно-кестенявата боя придава червени отенъци а кафявата-не.Твоята явно е била кестенява.И много съжалявам но червения отенък не се маха :( Бях чела за някакъв чай или билка с която се облива косата и червения отенък се маха но не знам истина ли е и до колко се премахва.

Undying
05-23-2008, 15:43
За толкова важно събитие като абитуриентския ти бал е трябвало да отидеш на фризьор. :( Отиди сега и попитай какво да правиш,все пак това им е работата и ще знаят какво да правят.

Poison69Girl
05-23-2008, 15:57
Последно кафява или кестенява боя за коса си взела? Защото ако не искаш червен оттенък, не трябва да взимаш кестенява, тъй като кестенът по принцип червенее малко.
Но ще се съглася с тези преди мен, че ще е най-уместно да отидеш на фризьор. И то при опитен!

pinkdiamonds
05-23-2008, 16:02
И ако все пак решиш да я боядисаш пак,моят съвет е Loreal Casting,1000% гаранция,че тъмно кестенявото е страшно и няма червеникав отенък 8-)

Carmen_Kass
05-23-2008, 16:37
И ако все пак решиш да я боядисаш пак,моят съвет е Loreal Casting,1000% гаранция,че тъмно кестенявото е страшно и няма червеникав отенък 8-)

+1