PDA

View Full Version : Историята на едно момче



ivakavlad
05-23-2008, 06:07
имало едно момче то било много влюбчиво винаги когато се влюбло в някое момиче той правел всичко за нея и в гоба даже би влезнал но всички се въсползвали от тази му слабост и го исползвали наранявали го по най-жестоките начини той не искал повече да бъде нараняван и се затворил в себеси знаел че не е правилно но го направил свикнал с миъта че се е родил сам и ще си умре сам докато в един прекрасен ден той не се влюбил безумно както никога през живота си но се страхувал да не бъде наранен отново веки ден слушал тъжни песни и си поплаквал когато е сам след което малко му поолеквало но имал нужда да бъде обичан и искал да бъде с момичето на мечтите си но несмеел да и признае чувствата си пред другите се правел че е добре усмихвал се говорил си както преди но вътрешно той умарал никой незнае как се чувствал това момче още стой в ъгъла и плаче и се моли на господ по скоро да дойде денят в който и той ще бъде щастлив и ще се чувства обичан но няма смелост да предприеме първата стъпка и надали ще събере скоро за което най вероятно ще съжалява и той го знаел и ден след ден това рухнало вече момче стой сам в някой ъгъл и плаче

LizZz
05-23-2008, 06:32
Кво е тва?

Lost_Kiss
05-23-2008, 07:06
Кво е тва?

И аз тва се питам :? :?

Spider4eto
05-23-2008, 07:07
Кво е тва?

И аз тва се питам :? :? "Историята на едно момче" http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/wink2.gif

SiegHeil
05-23-2008, 07:17
И един прекрасен ден момчето се запознало с едно малоумно емо и разбрало че са един за друг..и 3 дена плакали,писали стихове и си резали вените.. 8-)

Lost_Kiss
05-23-2008, 07:21
И един прекрасен ден момчето се запознало с едно малоумно емо и разбрало че са един за друг..и 3 дена плакали,писали стихове и си резали вените.. 8-)

Забрави да кажиш, че след вените за умрели заедно :D :D

MiMcHeToOo
05-23-2008, 07:50
Пиши по-грамотно бе, човек...

Wrathchild
05-23-2008, 08:11
ПРЕПИНАТЕЛНИТЕ ЗНАЦИ НЕ СА ЗА УКРАСА!

Kassu
05-23-2008, 08:18
ПРЕПИНАТЕЛНИТЕ ЗНАЦИ НЕ СА ЗА УКРАСА!

Напротив, доста са си хубави! 8-)

hottie
05-23-2008, 08:19
Със сигурност ако момчето продължава така да си плаче няма да успее да се радва на живота и да открие любовта и трябва да се вземе в ръце :)

ivakavlad
05-23-2008, 08:21
авторе себе си ли визираш в историята ?

да

а в момента въобще не мие до това да мисля каде има точка каде запетаика или нещо подобно такаче ще помоля да се въздържите от коментари относно моята грамотност

ivakavlad
05-23-2008, 08:35
Със сигурност ако момчето продължава така да си плаче няма да успее да се радва на живота и да открие любовта и трябва да се вземе в ръце :)

ами това момче прави опити да се съвземе но няма сили то не е видяло нищо хубаво през целият си живот само болка тъга и самота и не вярва че някой ден щастието ще почука и на еговата врата

ivakavlad
05-23-2008, 08:41
авторе себе си ли визираш в историята ?

да

а в момента въобще не мие до това да мисля каде има точка каде запетаика или нещо подобно такаче ще помоля да се въздържите от коментари относно моята грамотност


еми слушаи сега , и аз съм бил в твоето положение даже на скоро супер много се прецаках искаш ли да ти кажа защо , защото и аз като теб харесвах едно момиче и се чудех на срещата дали да не я целуна или да и кажа какво изпитвам към нея и се чудех чудех и нищо не направих казах си на 1 среща да не избързвам , след това нямахме възможност да се видим и друг я беше взел , така че по бързо си казваи всичко на тая която си си харесал защото по добре е срама да те отреже от колкото мъката да си малчиш като хуи , а когато после разбрах че тя е искала да ме целуне и ме е харесвала направо се почуствах като наи големия ГЬОН така че недеи се бави

страх ме е че ако и кажа и тя няма нищо към мен може да я загубя и като приятел а това няма да мога да го преживея

soulripper
05-23-2008, 09:35
my friend,момиче съм и ти казвам-действай , не оставяй живота да те влече, а вземи това,което искаш.Аз също съм се чувствала така и знам, че по-добре е да рискуваш, отколкото да седиш и да пропускаш възможностите и любовта.Момичетата не са чак толкова страшни и безчувствени!ДЕЙСТВАЙ!

slun4ice_90
05-23-2008, 09:44
Не се отчайвай,защото като седнеш,плачеш и се самосъжаляваш..нищо няма да постигнеш.Действай,живни малко.Ако продължваш на самотек...не те виждам...Вземи живота си в свой ръце. :? :grin: :-P Успех.П.С.Никога,не пропилявай възможностите,които имаш..,защото после горчиво ще съжаляваш,че си ги изпуснал.

MaLkaTa_LaDy
05-23-2008, 09:55
Само един път в живота си съм се чувствала така и тогава се замислих и си казах, че ако продължавам така, нищо няма да стане. Сетих се за първото нещо, което ми се прави и отидох по магазините с една приятелка. Беше 7 часа вечерта и повечето магазини бяха затворени, но имах желание просто да изхарча всичките пари и да ми оленке. Предполагам, че ти не си от шопинг маняците, така че сети се за нещото, което най-много ти се прави, но скоро не си имал възможност да го направиш. Или направи нещо лудо, просто се съживи бе човек. А относно момичето, аз бих ти казала действай, но както си решиш. Може пък да е по-добре да изчакаш, докато си напълно готов.

SiegHeil
05-23-2008, 13:27
Педал веднъж, педал завинаги...трудно ше се оправи тва момче ама има надежда.. 8-)

assd
05-23-2008, 13:29
win like a man, lose like a man

SiNiStEr
05-23-2008, 14:40
Няма от какво да те е страх или срам.
Просто й признай вс,нищо не губиш.
А представи си примерно ако нищо не й кажеш сега,после сиг ще е късно,а тогава ще ти още по-гадноЩе се питаш защо ли не й казах когато имах възможност.......
Така,че давай нищо не губиш.

soul1199
05-23-2008, 17:34
i az te suvetvam deistvai,sega,za6oto posle 6e e kusno, i 6e ti e kofti,nie momi4etata ne sme 4ak tolkova bez4uvstveni,vseki nqkoga e obi4al, i e zagubil,ne se predavai dori, i ni6o da ne izleze ima tolkova mnogo momi4eta, se 6e nameri6 nqkoq,yspeh i pls pi6i,kakvo e stanalo.

bokoboko
05-23-2008, 19:16
имало едно момче то било много влюбчиво винаги когато се влюбло в някое момиче той правел всичко за нея и в гоба даже би влезнал но всички се въсползвали от тази му слабост и го исползвали наранявали го по най-жестоките начини той не искал повече да бъде нараняван и се затворил в себеси знаел че не е правилно но го направил свикнал с миъта че се е родил сам и ще си умре сам докато в един прекрасен ден той не се влюбил безумно както никога през живота си но се страхувал да не бъде наранен отново веки ден слушал тъжни песни и си поплаквал когато е сам след което малко му поолеквало но имал нужда да бъде обичан и искал да бъде с момичето на мечтите си но несмеел да и признае чувствата си пред другите се правел че е добре усмихвал се говорил си както преди но вътрешно той умарал никой незнае как се чувствал това момче още стой в ъгъла и плаче и се моли на господ по скоро да дойде денят в който и той ще бъде щастлив и ще се чувства обичан но няма смелост да предприеме първата стъпка и надали ще събере скоро за което най вероятно ще съжалява и той го знаел и ден след ден това рухнало вече момче стой сам в някой ъгъл и плаче

:( Аз съм същия...Харесвам едно момиче но съм такъв дришльо, че си мисля че ако и кажа тя няма да ме вземе на сериозно.Много кофти се чувствам..и всички си мислят че съм перфектно и всичко ми е наред, но не е така.С момичето сме добри приятели но си мисля че ако и кажа мога да я загубя и като приятел и като нещо повече :(

soul1199
05-23-2008, 19:35
имало едно момче то било много влюбчиво винаги когато се влюбло в някое момиче той правел всичко за нея и в гоба даже би влезнал но всички се въсползвали от тази му слабост и го исползвали наранявали го по най-жестоките начини той не искал повече да бъде нараняван и се затворил в себеси знаел че не е правилно но го направил свикнал с миъта че се е родил сам и ще си умре сам докато в един прекрасен ден той не се влюбил безумно както никога през живота си но се страхувал да не бъде наранен отново веки ден слушал тъжни песни и си поплаквал когато е сам след което малко му поолеквало но имал нужда да бъде обичан и искал да бъде с момичето на мечтите си но несмеел да и признае чувствата си пред другите се правел че е добре усмихвал се говорил си както преди но вътрешно той умарал никой незнае как се чувствал това момче още стой в ъгъла и плаче и се моли на господ по скоро да дойде денят в който и той ще бъде щастлив и ще се чувства обичан но няма смелост да предприеме първата стъпка и надали ще събере скоро за което най вероятно ще съжалява и той го знаел и ден след ден това рухнало вече момче стой сам в някой ъгъл и плаче

:( Аз съм същия...Харесвам едно момиче но съм такъв дришльо, че си мисля че ако и кажа тя няма да ме вземе на сериозно.Много кофти се чувствам..и всички си мислят че съм перфектно и всичко ми е наред, но не е така.С момичето сме добри приятели но си мисля че ако и кажа мога да я загубя и като приятел и като нещо повече :(////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////





ae,za6o tolkova mnogo se pritesnqvate,kak 6e reagira momi4eto,e zavisi ot haraktera,no vse pak deistvaite,dokato e vreme,posle 6e e kusno

bokoboko
05-23-2008, 19:40
Знам всеки път си мисля че трябва да го направя но примерно застава огледало пред мене и си помислям "о боже, на къде съм тръгнал" и слагам слушалките в ушите и това е.Много тъпо звучи но това е истината.

ANTIHUMAN
05-23-2008, 20:03
Педал веднъж, педал завинаги...трудно ше се оправи тва момче ама има надежда.. 8-)

Не сте интересни вече комплексарите! Измислете нещо ново ,че да ви обръщаме внимание ( малкото което заслужавате ,а още не сте го заслужили) нямам думи за такива като теб!


Не се отчайвай,защото като седнеш,плачеш и се самосъжаляваш..нищо няма да постигнеш.Действай,живни малко.Ако продължваш на самотек...не те виждам...Вземи живота си в свой ръце. :? :grin: :-P Успех.П.С.Никога,не пропилявай възможностите,които имаш..,защото после горчиво ще съжаляваш,че си ги изпуснал.

+1 Съгласен съм ! Рискувай!


Знам всеки път си мисля че трябва да го направя но примерно застава огледало пред мене и си помислям "о боже, на къде съм тръгнал" и слагам слушалките в ушите и това е.Много тъпо звучи но това е истината.

ТИ се стегни! Имай самочуствие!

УСПЕХЧЕТА НА ВСИЧКИ!

1n5ub0rd1na73
05-23-2008, 20:31
win like a man, lose like a man
Thorough respect.

5StaR
05-23-2008, 20:54
1-Пишеш с много грешки.
2-Мисля, че трябва да посетиш доктор - говориш за себе си в 3то лице, което може да е символ, че страдаш от шизофрения

ivakavlad
05-23-2008, 22:35
1-Пишеш с много грешки.
2-Мисля, че трябва да посетиш доктор - говориш за себе си в 3то лице, което може да е символ, че страдаш от шизофрения

ами немога да пиша така е и говоря за себеси в 3-то лице защото по този начин ми е по лесно да изразя себеси

благодаря за съветите на всички ще помисля и ще видя какво ще правя

light_purple
05-23-2008, 23:24
абе я се скрии .. мн филми гледаш,осъзнай се малко тва не е титаник :?

soul1199
05-24-2008, 07:25
Знам всеки път си мисля че трябва да го направя но примерно застава огледало пред мене и си помислям "о боже, на къде съм тръгнал" и слагам слушалките в ушите и това е.Много тъпо звучи но това е истината.


ne zvu4i tupo,prosto ti trqbva malko smelost,spoks,pogelavam ti yspeh s girl4etata

ivakavlad
05-24-2008, 07:52
само искам да кажа нещо на тези който казаха че съм неграмотен пеедал шизофреник вие какво правите въобще тук доколкото знам това би трябвало да е раздел в който би трябвало да помагате а не да псувате и да обиждате хората или може да се бъркам все пак какво може да знае един неграмотен педерас шизофреник а може би се опитвате да се направите на много оригинални или какво моето мнение е че ще бъде най-добре за всички що годе свенти хора и за вас самите да вземете да се гръмнете някаде ама както казах какво може да разбирам

П.П. вчера не ми се занимаваше с тъпи коплесирани "Фиешанчета"

П.П2. и пожелание към гореспоменатите "Фиешанчета" да сте живи и здрави много радост щастие и късмет в живота но внимавайте защото някой ден ще си намерите майстора

soulja_girl4e
05-24-2008, 10:05
Кво е тва?

И аз тва се питам :? :? "Историята на едно момче" http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/wink2.gif
tva e EMO ;)

Lucho
05-24-2008, 11:13
Тва момче да не си ти случайно ? 8-)

DjiDjo
05-24-2008, 15:42
И един прекрасен ден момчето се запознало с едно малоумно емо и разбрало че са един за друг..и 3 дена плакали,писали стихове и си резали вените.. 8-) :razz: :razz: :razz:

w0sh
05-24-2008, 15:44
И това момче никога не се научило да пише грамотно и си останало манипулиран идиот до края на света.

И аз бях там и аз пих, и аз се веселих.

SiegHeil
05-24-2008, 19:22
Живот и здраве, ако изчакаме може и жито да ядем като гледам накъде да тръгнали нещата 8-)

SiegHeil
05-24-2008, 19:26
А пич, относно тебе...ти кво очакваш, да отворим един благотворителен влог че да ти съберем пари за мерцедес, че да имаш късмет с мацките...
Ако не си помогнеш сам никой няма да ти помогне...най малкото спри да се лигавиш за глупости и да мрънкаш като педерас...и излез от филма като за начало...стъпи си на краката и да не ти пука...стига си играл по свирката на всяка мацка дет те погледне...тегли им по една майна на сичките и си се кефи на живота, приятелите, пиенето и т.н.

ПП: И не ми викай фьешънче кат не ме познаваш...