PDA

View Full Version : защо стана така ...



Carefree
05-23-2008, 07:12
Време е и аз да напиша нещо в този форум . С приятелката ми сме заедно от 1 месец , но последната седмица нещата не вървяха добре , аз и се обаждах всеки ден , държах се по най добрия начин , а тя някак си се отдръпваше и ми се стори че нещо не е както трябва . Една вечер се скарахме или по скоро аз и се разсърдих и си тръгнах , а тя дори не ми се обади , нито ми писа по скайпа , с една дума НИЩО ! Така в продължение на 2 дни , а аз през тея 2 дни направо бях съсипан , не ми се ядеше не можех да се наспя , бях отпаднал, нямах желание за нищо , и така до вчера когато тя ми каза ела да си поговорим да се изясним и аз си помислих че ще се оправим пак ще се съберем и когато ми каза че иска да се разделим :shock: .Стана ми супер гадно никога не сам се чувствал така , нямам желание за каквото и да било ... знам че трябва да излизам но не искам , нямам сили .За пръв път се влюбвам и сега след раздялата се чувствам ужасно гадно .Понеже сам голям инат и не се давам лесно не я попитах за какво се разделяме , а и няма и да я попитам. Надявам се че не сам ви отчаял с мойте проблеми :)

Lost_Kiss
05-23-2008, 07:26
Това е напълно нормално човека, който толкова много да харесваш, след като те зареже, да ти е супер гадно и кофти и да не ти се излиза и пр. Но споко след няколко дена, седмици, или може би месеци /зависи колко я харесваш/ ще ти мине... В началото няма да ти се излиза, след това ще излезиш, но ще ти е тъпо и през цялото време ще мислиш за нея. После ще излезеш няма да ти е толква кофти ит.н.

Времето лекува..

SiegHeil
05-23-2008, 07:26
То принципно като ти каже 'Трябва да си поговорим' значи че ще късате..и затова трябва да я изненадаш и да и го начукаш пръв 8-) ..ама тва е друга история..
Мене като ми е криво излизам и се напивам с приятели...(току виж си забил нещо :> )..разсейвай се известно време..спорт,хобита,пиенета ..квото ти е кеф..няма страшно от любов не се умира ;)

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-23-2008, 07:27
В такъв момент трябва да правиш каквото ти искаш. Вярно е, че трябва и да излизаш да се разсееш, но пък аз много по-добре мога да разтоваря, докато слушам любима музика - по принцип обичам да споделям, ако има нещо, така си подреждам мислите, но понякога нямам сили да говоря и се обърквам повече, плюс това и останалите си скапват настроението. Закрепи се малко, тогава лека-полека започни да се връщаш към предишния си живот. 1 месец не е много време, но явно ти си изпитал много силни чувства и не може да се каже, че връзката не е била наситена с емоции... Но всяко нещо си има край - дори красивите приказки. Явно на вашата приказка краят е бил по-близо, но това не трябва да те отчайва, според мен. Всеки край е едно ново начало. :)

SunnyG
05-23-2008, 07:42
Аз пък си мисля,че в такъв момент не трябва да разчиташ много на чувствата си,за да влезеш в пътя обратно.Сега трябва да повярваш в себе си и в това,че можеш да се справиш с болката,колкото и да е силна.Не забравяй,че не си сам,че имаш приятели и те са до теб.Да,знам,че ти е смотано,но едва ли изолирането от света ще те доведе до нещо хубвао.Айде стягай се и влизай в пътя! :)

MiMcHeToOo
05-23-2008, 07:46
Мене като ми е криво излизам и се напивам с приятели... ;)


АБЕ ТИ СИ ОТ НАЩЕ

Браво, само така! :grin:

Carefree
05-23-2008, 11:21
мерси за съветите , вече се чувствам по добре :)

slun4ice_90
05-23-2008, 11:30
мерси за съветите , вече се чувствам по добре :)

а така , напил си се :)Хаха,браво много умно... :? :lol:

Carefree
05-24-2008, 07:28
не бе не сам се напил на моменти се чувствам по добре но пак ми е гадно през повечето време :( дано да се оправя по бързо

klamer4e
05-24-2008, 07:40
За това, кеото казваш, че с времето ще ти мине.. Не съм много сигурна. Вярно е, че болката ще се притъпи, но ако наистина ти е първото влюбване, както си написал, няма да е толкова лесно. Според мен хубаво е няколко дни да си седиш у вас, да си изясниш собствените мисли и да се разбереш. След това важно е да излизаш с приятели и по места, където може да се забавляваш. :)

Carefree
05-27-2008, 11:58
оправих се :grin: чувствам се супер :D все едно сега се раждам , мерси на всички за съветите доста ми помогнахте . :razz: