PDA

View Full Version : Сложна ситуация



Nicksan
05-23-2008, 09:58
Здравейте , изпаднах в малко трудна ситуация с едно момиче , и ми трябва спешна помощ.Ситуацията е следната , На нова година тази която мина сега в един приятел , с една много готина мацка на име Катя , та значи след нова година не сме си говорили и писали по скайп , изобщо по простата причина че не знаех нито телефона й нито скайпа и и преди г/д месец решх да правя купон , и и взех скайпа от моят приятел който учи в мойто даскало , той ми го даде и зпочнахме да си пишем доста често , излезнахме веднъж на разходка в парка и после аз почнах да я викам , да идва да ме вижда в даскало и тя идваше 2-3 седмично да ме види , но и викаше приятелят ми от нова година. После и подарих на нея и на една нейна много близка приятелка билети за металика от 50 лева и сега в последните 2-3 пъти като се виждам и копувам цвете. Тя до преди 4-5 дена си имаше гадже но момчето я отряза нея и сега си няма никой.


Та мисълта ми е такава , аз понеже я харесвам мисля да и кажа , че я харесвам и дали е съгласна , да видим какво може да се , получи между нас. Но незнам как точно да и го кажа , или е по добре да не й го казвам още помогнете ми какво да правя , че да имам колкото се може по голям шанс с нея


Мерси предварително.

MaLkaTa_LaDy
05-23-2008, 10:05
Така както го описваш излиза, че тя много добре е схванала, че я харесваш. Ако тя е скъсала с гаджето си, кажи и всичко, което чувстваш, но ако той и скъсал с нея изчакай малко.

mishenceto92
05-23-2008, 10:09
Излезте някъде само двамата на някое усамотено място,погледни я в очите е може и ръката да и хванеш и и кажи нещо от сорта"Може би си забелязала,че от известно време те харесвам..." нещо такова.И нататък...квото стане...айде късмет !!!! \:D/

crazyhair
05-23-2008, 10:14
ne nujno da puska6 dve temi po edin i sa6t vapros samo spami6

crazyhair
05-23-2008, 10:14
ne nujno da puska6 dve temi po edin i sa6t vapros samo spami6

Nicksan
05-23-2008, 10:17
за двете теми се извинявам нещо ми се бугна сорка за темите а до колкото тя ми каза че момчето е скъсало с нея и тя беше в един доста гаден период до вчера или по миналият ден но и мина поне така ми казва но и аз така си мисля а другото оето кажете някое хубаво местенце където да излезем

Nicksan
05-23-2008, 10:48
под изиграй си картите правилно добре но как да ги изиграя правилно ми е въпросът ?

MartyParty
05-23-2008, 10:56
Ми отиваш при нея,казваш и че я харесваш и че искаш да опитате, да видите какво може да се получи помеждуви. ;-)

Nicksan
05-23-2008, 10:58
а къде да я заведа кажете някой хубаво място за такава среща където да и го кажа

Nicksan
05-23-2008, 11:04
е добре ще видим какво ще стане мерси за помоща и стискайте плци и на краката и на рацете ;-)

MartyParty
05-23-2008, 11:05
а къде да я заведа кажете някой хубаво място за такава среща където да и го кажа
Някъде където да сте сами.Парк или градинка или нещо такова...може и като я изпращаш някой път до тях накрая да и го кажеш и да я целунеш по бузката...да не ставаш прекалено нахален и така.

Nicksan
05-23-2008, 11:23
Ами от град София съм

MartyParty
05-23-2008, 11:38
Аа Сф-то перфектно.Борисовата градина,Ариана,Южния или Западния парк,градинката пред народния театър(любимата ми)...за други сега не се сещам...
А за целувката не смятам,че е добра идея да я мляска,само за да не изпусне момента.Ако момичето е като мен,може да не го харесва хич и пак да се държи мило,само за да не го нарани.А мен ако някой ме награби да ме мляска така ще си получи шамарите.Жените са много потайни същества-без резки движения моля.Ще я изплаши и после всичко отива подяволите. :? Ако потръгнат нещана после ще има достатъчно време да я смуче колкото си иска.

Nicksan
05-23-2008, 12:29
тфа със зоро ми хареса и остана още два въпроса единият е лесен но другият мен лично ме мъчи как да и го кажа с какви думи и само едно цвете върши ли работа да й купя преди срещата ?

и още една малка подробност но не ми се смейте моля това че до сега не съм си имал гадже до сега и тя го знае проблем ли е ?

SiegHeil
05-23-2008, 12:59
Ще си позволя да се цитирам..

Първо да отидеш и да и кажеш те така от нищото 'Обичам те миличко, милинко ,сладинко' е най - голямата тъпотия на света..същия ефект ще има и да го кажеш на магазинерката в кварталната будка..най - много да и дигнеш малко самочувствието и да има кво да разказва пред приятелки...
Второ ако въобще ще и казваш нещо не го прави с думи...това се показва с действия а не с фафли...викни я на кафе, свалки, намеци, ебавки, натам знаеш как е..
..

Nicksan
05-23-2008, 13:00
е добре това е в случай че отговори да обаче ако ме отреже просто да хвана и да си тръгна или какво да правя ако каже че не мисли че може да се получи или нещо от сорта

Nicksan
05-23-2008, 13:03
Ще си позволя да се цитирам..

Първо да отидеш и да и кажеш те така от нищото 'Обичам те миличко, милинко ,сладинко' е най - голямата тъпотия на света..същия ефект ще има и да го кажеш на магазинерката в кварталната будка..най - много да и дигнеш малко самочувствието и да има кво да разказва пред приятелки...
Второ ако въобще ще и казваш нещо не го прави с думи...това се показва с действия а не с фафли...викни я на кафе, свалки, намеци, ебавки, натам знаеш как е..
..


това с базиците го правя доста редовно всеки път дори когато си имаше гадже и все и говоря за такива работи

Nicksan
05-23-2008, 13:10
а за срещата когато ще се видим само една роза ли да и кюпя щото аз мислех да и купя роза и подарък от 60 кинта но мой съученик казва че от подаракът няма смисъл защото ако ме харесва ще ме хареса и без да и подарявам нещо толкова скъпо та само една роза върши ли работа ?

ra4ence
05-23-2008, 13:12
Моя ми беше взел лусион за тяло. Страшнооооооооооооооооооо о го харесаххххх, мразя да ми подаряват цветя на 1ва среща- клише е вече :(

По скоро й вземи нещо не скъпо, но оригинално :) Или ако си решил 100% да е цвете- недей с роза :) прекалено задължаващо,официално и някакси...традиционно е вече. Бъди по-различен и раздвижен :)

MartyParty
05-23-2008, 13:14
Напълно достатъчно е.Моят приятел никога не ми е подарявал цветя,дори в началото и сме 1 година и 5 мисеца знедно.Малко са момчетата дето се сещам да носят цвете на момиче.Така ще и направиш добро впечатление,ама гледай да не е само за 1-вата среща.Постоянство брато. 8-)

SiegHeil
05-23-2008, 13:17
Ще си позволя да се цитирам..

Първо да отидеш и да и кажеш те така от нищото 'Обичам те миличко, милинко ,сладинко' е най - голямата тъпотия на света..същия ефект ще има и да го кажеш на магазинерката в кварталната будка..най - много да и дигнеш малко самочувствието и да има кво да разказва пред приятелки...
Второ ако въобще ще и казваш нещо не го прави с думи...това се показва с действия а не с фафли...викни я на кафе, свалки, намеци, ебавки, натам знаеш как е..
..


това с базиците го правя доста редовно всеки път дори когато си имаше гадже и все и говоря за такива работи
Значи направо действай, никви приказки...само трябва да направиш малко по романтична атмосфера на някое по усамотено местенце и атака :>

Nicksan
05-23-2008, 13:32
е добре тога следващият път в който се видим сиг утре ще действам мерси много за помоща стискайте палци

SiegHeil
05-23-2008, 13:34
Късмет братле ;)

pet_14
05-23-2008, 13:54
Ами от град София съм

София град ли е бе ?? :D кажи напрао от София,ала бала как го каза От град софия :D :D напрао казваш столичанин съм...

Иначе късмет...дано поне един да го огрее днес в тоя форум

Nicksan
05-23-2008, 14:22
ше пиша в темата като има нещо ново