PDA

View Full Version : Направо откачам...



_SmiLe_FoR_yOu_
05-23-2008, 11:10
Здр хора :)
Аз започвам направо. Значи с приятеля ми сме заедно от скоро. АЗ мн си го харесах още в началото,даже инициативата за запознанството ни беше моя.И така запознахме се,излязохоме няколко пъти,харесахме се и решихме да пробвае заедно. Обаче тук идва моят проблем. Винаги когато съм с него, даже и тогава, когато не съм, постоянно си мисля и се притеснявам дали ме харесва,какво мисли за мен,дали ме смята за забавна,дали му е приятно и т.н. Направо вече се побърквам. Той се държи супер мило с мен,постоянно ме държи за ръка,прегръща ме,целува ме и т.н., но просто аз не спирам да се тормозя. Супер се притеснявам да не изглеждам смешна в неговите очи и просто искам ДА МУ ВЛЯЗА В МОЗЪКА, за да разбера какво мисли за мен. Имам чувството, че тези притеснения ми поставят една спирачка и не мога да бъда спокойна и отпусната,когато сме заедно. А също се притеснявам какво ли казва на фр'с си за мен?? Нз какво да правя,просто съм много объркана. Вие чувствали ли сте се някога така? И как мога да разбера дали наистина ме харесва и т.н.? Ако ви се е случвало подобно нещо,моля ви споделете.

Мерси предварително :-)

slun4ice_90
05-23-2008, 11:13
Наслаждавайте се един на друг...,просто е.Не,се затормозявай с безмислени въпроси.Обичай те, се. :-P :grin: :-)

pathetic
05-23-2008, 11:25
Всъщност проблемът ти е, че не си личност :)
Не те знам на колко 12 годинки си, но ако беше достатъчно някой нямаше да имаш грижи.Щеше да знаеш какво как кога и защо правиш, без да се притесняваш от последствията.
Или щеше да правиш грешки, от които да не се срамуваш.

..

haterkata
05-23-2008, 11:43
Автор Съобщение
pathetic Пуснато на: Пет Май 23, 2008 2:25 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Всъщност проблемът ти е, че не си личност
Не те знам на колко 12 годинки си, но ако беше достатъчно някой нямаше да имаш грижи.Щеше да знаеш какво как кога и защо правиш, без да се притесняваш от последствията.
Или щеше да правиш грешки, от които да не се срамуваш.

..

+1

MiMcHeToOo
05-23-2008, 15:59
За кви глупости се тревожиш не е истина...

Vilsy
05-23-2008, 16:02
Щом те държи за ръка и те целува,няма за какво да се притесняваш.

VinDiesel
05-23-2008, 16:46
Спокойно щом се държи мило с теб няма нещо което да не харесва в теб :)

MartyParty
05-23-2008, 16:58
Да то обикновено хората като не харесват някого и си го хващат за ръка,целуват го,прегръщат го...
Какво ти пука дявол да го вземе?Май имаш някакви комплекси.

after_shock
05-23-2008, 18:08
WAT DA FAK ?

betyrk
05-23-2008, 19:16
Хихи споко миличка.Нормално е в началото да се чувстваш така..С времето това чувство ще премине..Не се притеснявай толкова..Хихи айде успехи с момчетоо да се задържите дълго време заедно хихих

LostInYou
05-23-2008, 19:21
Не си струва да се тревожиш за такива неща радвайте се един на друг бъдете щастливи и много успехчета :P

BOOK_FAN
05-23-2008, 19:51
Не си струва да се тревожиш за такива неща радвайте се един на друг бъдете щастливи и много успехчета :P
Браво! +1

TheNewReligion
05-24-2008, 00:50
Божеее , толквоа ли не можеш да спреш с тъпите въпроси към себе си ? Няма нужда да му влизаш в мозъка за да разбереш дали е искрен с теб ! Просто се опита да бъдеш себе си , да се отпуснеш и така .

klamer4e
05-24-2008, 09:08
Мила, недей да се затормозяваш с такива въпроси, защото ако не спреш да си ги задаваш, те ще породят всякакви съмнения. От личен опит ти го казвам. И аз бях така с бившия ми. И защо? Защото бях прекалено комплексирана, за да мисля, че някой може да ме харесва. И аз година след акто бяхме още заедно, аз все си задавах тези върпоси. Не, защото не знаех отговора, а зашщото просто беше навик. Така и никога не успях да му повярвам. Затова по-добре се наслаждавай на моментите с него и си помисли защо иначе щее с теб, ако не те харесва :)

meni18
05-24-2008, 09:39
И аз съм си мислела такива неща в началото,обаче просто му се доверих и той ми опказа колко знача за него.А за това как говори на приятелите си за теб...не трябва да те приеснява.Те все пак са му близки и както ти предполагам споделяш впечатленията си с приятелки,той също има нужда да изпусне.Просто се отпусни :-| :smt058

_SmiLe_FoR_yOu_
05-25-2008, 18:00
Мерси мн на всички :-) и аз мисля,че прекалено мн се впрягам,но с времето се надявам да отминат тези мои съмнения. Мн успехчета и на вас сладури и сладурани. :)

Boyd
05-25-2008, 18:10
Напълно права (до колкото разбрах си женско) за прекаляването с впрягането (ама как звучи само..). Най-добрия начин да разбереш какво мисли и какво казва на приятелите си е да го попиташ, ако разбира се той иска да ти каже. Аз лично имам приятелка (!), на която споделям много повече, с нея съм много повече време и й имам по-голямо доверие отколкото на гаджето ми. Така че да не те отчайвам, но може и да ти каже истината, ако просто попиташ.

Ch0c0la73
05-25-2008, 18:58
em i na mene mi e taka ponqkoga i osobeno v na4aloto ama shtom ste zaedno zna4i vs e ok otpusni se..sega pri mene e po drugo ako ima neshty toi mi go kazva ve4e napravoo i po4vame da se narejdame 8-) :D