PDA

View Full Version : Вашето мнение отностно...



Niakoitam
05-23-2008, 12:24
Искам да пусна поредната 11327632236 тема за ръста.Ако модераторите смятат че не е нужна,да я изтрият.Та искам да попитам:
За вас момичета колко сантиментра е среден ръст за едно момче.Устройва ли ви среден ръст или в никакъв случай и защо повечето държите момчето да е 20+ сантиментра повече от вас.Обосновете се.Смятате ли че по-ниският ръст влияе на характера на човека(казвам го в преносно,а не в пряко значение),чувствате ли се по добре с по високи и защо и влияете ли се от чуждото мнение по този въпрос.

ra4ence
05-23-2008, 12:27
Задължително висок. За мен ОК е мъж над 185 ;) Може би защото аз самата съм висока. Била съм и с по-ниски от мен мъже...еми...не,мерси :)
Пък и принципно си избирам за приятели по-височки мъже. Изглеждат по-...........достолепни и по-добре стоят до една жена :)
Лично мнение,да не обидя някой 8)

prettyIdeath
05-23-2008, 12:37
Оф бе боже.. Кво значение има колко е по-високо момчето. Наистина е малко смешно ако разликата е голяма в полза на момичето, но аз имах един приятел който беше малко по-нисък от мен /верно че не ходех на токчета, щото ептен щеше да стане оле мале/ но това не ми е пречело да излизам с него, нито пък съм се притеснявала от хорските приказки!

vesito13
05-23-2008, 12:39
според мен средния ръст за момче е 1.75-1.80 :) и определено не е задължително момчето да е 20 сантиметра по високо от мен :? в момента приятелят ми е висок , колкото мен , но попринцип предпочитам момчето да е по-високо :-P

SiegHeil
05-23-2008, 13:13
ЦЕНЗУРА

2 точка от правилата
moderated by Coki

meni18
05-23-2008, 13:45
Задължителен критерии ми е момчето да е по-високо от мен.Може да е с няколко см. само.Попринцип харесвам високи момчета и няма момче по улицата над 180 което да не съм огледала :-D Но не държа гаджето ми да е над 180,дори в момента мъжлето ми е мааалко по високо от мен 8)

TheMaggie
05-23-2008, 13:50
Ами просто,защото е смешно да видиш Крачун и Малчо.Мъжете са силния пол и трябва да изглеждат по-внушително може би.По-скоро имах предвид,че тъй като жените са по-слаби имат нужда от закрила и се чувстват по-добре с по-висок.

donkihot
05-23-2008, 13:59
офф аз съм дребосък...искам някой,който да е дори с 2 см по-висок от мен! ина4е не се 4увствам комфортно,защитена и малка...

i'm so excited!
05-23-2008, 14:15
сегашния ми приятел е колкото мен. а като малка си мислех, че задължително трябва приятеля ми да е по-висок от мен.
ех, любовта не пита :D

GregoryHouse
05-23-2008, 14:22
Хах пак ми изтриха мнението...сефте...Ама аз нали съм нагъл ще си го напиша пак...

Според вас няма граници за любовта нали всеки 2ри го е казвал във тоя форум...така че в момента си противоречите...пък и това е доооооста маловажно...

nikinkaa
05-23-2008, 14:24
Ами аз съм доста високичка,значи ми трябва поне с 10-15 см по-високо момченцееее...А иначе ако е свестен,красив и умен и малко по-нисичък,защо пък да не го взема?!?!?! :P :P :P :)

donkihot
05-23-2008, 14:26
офф аз съм дребосък...искам някой,който да е дори с 2 см по-висок от мен! ина4е не се 4увствам комфортно,защитена и малка...

намерихме се 8-)





ММмМ...Дам...нАМерих голямата си любов...

Niakoitam
05-24-2008, 07:09
добре бе келеш ако ти си 1.65 тя е 1.75 как ще я гушнеш , как ще я целунеш ще подскачаш ли столче ли ше взимаш , за любовта няма височина просто не е красиво , не е удобно и общоприетите норми изискват кавалера да е по- висок от половинката си дори и с 2-3 см да е...


а иначе много мразим манекенките с крака по 1.30 8-) колкото по нисичка толкова по сладка , притките да си намират баскетболисти 8-) без да се обиждате маитапа си е маитап

Келеш ще викаш на баща си ясно ли ти е.Не съм обидил никой тук,дори и хората,които най-много ме дразнят,не искам и да ме обиждат.

Пуснах тази тема провокиран от темата за високите момчета.Не си казах мнението,защото исках да чуя мненията на колкото се може повече момичета.Аз си имам някаква теория на въпроса.Момичета продължавайте да давате мнения.

Но с твойто повърхностно мнение ти без да искаш ме жъгна малко яко.Върна ме назад във времето в спомени,които се опитвам да премахна от съзнанието си.Повече от две години вече.Аз съм около 172-173 сантиметра от отдавна не съм се мерил може и малко повече да съм вече.На по-високи обувки и още.Тогава бях 171.И изпитах какво е да те отрежат заради ръст.Гадно е.Може би имаше и много други причини,но една от основните беше това.Бях и точно до очите.Незнам колко точно сантиметра е това.За ръста не ми каза лично,но подхвърляха разни хора.Даже веднъж една нейна тогава приятелка,с която сме отраснали заедно ме избъзика че съм бил по-нисък от нея.Аз я погледнах малко кръвнишки и сърдито и с леко сърдит тон казах че:"Не е важен ръста,а това,което имаш в главата" и тя веднага се съгласи с мен и промени темата.И това момиче,което обичах определено време след като беше ме отрязала каза уж на бъзик:"Трябва да те издължаваме за да станеш за мен".И аз попринцип се чувствам много по-комфорно като застана до някое момиче,коет е по дребно от мен и тогава се чувствам доста по-силен отколкото като застана пред високо момиче,но...аз я обичах,бях готов да направя почти всичко за нея,да си погазя достйнството,да я оставя да ме върти на пръстта си,да пренебрегна слуховете,които се носеха за нея,да не обръщам внимание на присмехулковците и още и още.Сега от нея ми остана само едногодишният спомен,телефонът и,който и аз се чудя защо ли още пазя като последните пъти все гласова поша ми се включваше,пощата и,която може би бече не поглежда и 2-3 кадъра на диска от бала ми от двата ми танца с нея,още времето малко преди да ме резне.След една година флиртове.Но тъпият ръст си каза думата и може би много наклони везните.А още по-тъпо ще ми е ако някоя 168-170 или на моя ръст каже че съм и нисък.
За любовта нямало граници нали?Иска ми се да е така ама не е.Граници колкото искаш.Ръст,години,килогара и,финансофи средства,растояние,чуждо менение и още и още и още...

klamer4e
05-24-2008, 07:36
1. В тази тема не се говори за любов. А за това каква връзка е естетична. Ако си влюбен няма да мериш някого с линийка, нали така?
2. Амии аз нямам 160см така че трудно би се намерило по-ниско от мен момче. Но аз не харесвам някакви гиганти, а дори може би точно обратното. 170см напълно ме устройват, та дори и по-малко. Но и 175-180 пак няма да е проблем, ала повечко вече ще е пълно бедствие. Не искам да си нося столче все пак. А и не се чувствам толкова приятно и удобно с човек, който постоянно ми гледа скалпа на главата 8-)

Niakoitam
05-24-2008, 07:57
Да права си,не се говори за любов,но нещата са горе долу свързани.Казах,защо написах нещата в предишният си пост и за съжаление от опит знам че играе важна роля и в любовта

lLady_MooN_RaiN
05-24-2008, 08:14
Аз съм почти 160, но харесвам високи момчета 175+. Приятеля ми е 187. Просто въпрос на вкус. Както някои момчета не харесват пълни момичета и трудно биха били привлечени от такова, колкото и мило и добро да е то. Е има и много чаровни момчета, които са нисички. Но просто не са мой тип и с тях бихме могли да бъдем само приятели. Високите момчета ме карат да се чувствам защитена с тях. Но не мисля, че височината и характера имат нещо общо. Все пак не сме виновни за това, какви сме се родили.

soulja_girl4e
05-24-2008, 09:32
според мен средния ръст за момче е 1.75-1.80 :) и определено не е задължително момчето да е 20 сантиметра по високо от мен :? в момента приятелят ми е висок , колкото мен , но попринцип предпочитам момчето да е по-високо :-P
+1
samo da dobavq - I LOVE BASKETBOLISTIIIIIIIIIIIII! :oops:

gangstata
05-24-2008, 09:37
аз съм ниска и не ми пречи кой знай колко ръста на момчето..

Qnchety
05-24-2008, 10:05
Няма значение. Само да е по високо от мене, ама не мн високо де... :D

Ivalinka
05-24-2008, 10:39
за любовта няма граници,ама чак,когато се влюбиш....а примерно аз ,за да се влюбя,трябва да си харесам някой.....а за това критерии,колкото си искаш :)

Lucho
05-24-2008, 11:10
Често срещан проблем...писна ми вече... :? :? :?

vesito13
05-24-2008, 11:58
според мен средния ръст за момче е 1.75-1.80 :) и определено не е задължително момчето да е 20 сантиметра по високо от мен :? в момента приятелят ми е висок , колкото мен , но попринцип предпочитам момчето да е по-високо :-P
+1
samo da dobavq - I LOVE BASKETBOLISTIIIIIIIIIIIII! :oops: оооооооооооооооо и аз и аз :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-24-2008, 15:10
харесвам да е по висок за да чувствам силата му .. и някак ми е доста по приятно да се гушкам с някои по висок да го виждам как ме "обгръща" цялата отколкото с някакво момче 150 см .. за 150 см момчета има и 140 см момичета.. по дяволите размера има значение !! :D

Niakoitam
05-25-2008, 08:07
авторе , келеш , жъгнал съм те яко щото съм бил с притка и знам какво е 8-) няма да се плашиш защото мислиш че ако някои те обича ще те отреже за това ? просто пичката си е мислила ... : абе тоя не ми отива , на другите ми приятелки пичовете са по - високи , ама тоя моя..... в дискотеката не мога да го видя сред тия високите... пък и как ще ги бие трябва ми по едър..."


ако те обичаше една дума нямаше да ти каже , аз с моита бяхме даже смешни... аз самия сам го забелязал , хората са ми се подигравали но тя не ми е казала една дума защото ме обичаше така че... момичето не си уцелил ;)


а между другото , ако се направиш достатъчно широк ще забравят бързо колко си висок :::

Е,тя и дума не ми каза по този въпрос де.Първо се правеше че не ме разбира,после се правеше на незнам каква,един път ми каза "Обичам те",после го извъртя единственият път като си говорехме по сериозно на 180 градуса,че ме обичала ама приятелски,после почна даже(и до днес не съм сигурен,но то разговирите с другите)да си измисля че имала гадже и да му казва името,на бала ми танцува два пъти с мен,тя ми предложи да я поканя,защото изревнува че танцувам с една моя съученичка и се опита да ме накара и мен да ревнувам,но аз както обикновенно направих физиономия"Дреме ми на шапката" пък и и бях сърдит,защото не дойде на бала ми в нас,уж ходила на някакъв нейн братовчед.И няма да забравя каква весела физиономия направи като и дадох телефона си на едно лисче.Честно казано мислех че ще го изхвърли,но след няколко месеца се убедих с очите си че го пази и е в нейният телефонен указател.После като си говорехме се изкара пияна,но това изобщо не е оправдание.По натам ме бъзна това че трябва да ме издължават.Е аз след време не и останах длъжен и я бъзнах по пощата да гледа да не расте повече за да стана по-висок от нея.Е,от тогава не ми е писала.Знам едно:ако бях малко по-висок,имах повече финансови средства(макар че веднъж ми каза че не било важно колко пари имаш,ама май беше по скоро да оправдае себе си)и ако се бях държал с нея като курвар без изобщо да ми пука как се чувства тя(както в началото),може би нещата щяха да потръгнат.

alex_devv
05-25-2008, 08:28
значи все си мисла, че ако се влюбите и има нещо между вас едва ли проблема ще бъде в това колко сте високи. земете и помислете реално над нещата а не говорете през главата си

Puky
05-25-2008, 08:31
За мен лично .. гледам да е по -висок поне 10 санта от мене ..'щото като сложа токче да не съм по- висока от него .. но наистина ръстът няма значение за мен .. Важното е да ми е добре с момчето :-) :-) :-) :-) Ама не ми допадат по принцип по -ниски от мен .. Защото аз съм си висока 176 сантиметра :oops: :oops: :-) :-) :-)

barbie_94
05-25-2008, 08:34
Задължително висок. За мен ОК е мъж над 185 ;) Може би защото аз самата съм висока. Била съм и с по-ниски от мен мъже...еми...не,мерси :)
Пък и принципно си избирам за приятели по-височки мъже. Изглеждат по-...........достолепни и по-добре стоят до една жена :)
Лично мнение,да не обидя някой 8) +1

BulgariaZaBulgarite
05-25-2008, 13:13
според мен средния ръст за момче е 1.75-1.80 :) и определено не е задължително момчето да е 20 сантиметра по високо от мен :? в момента приятелят ми е висок , колкото мен , но попринцип предпочитам момчето да е по-високо :-P
+1
samo da dobavq - I LOVE BASKETBOLISTIIIIIIIIIIIII! :oops: оооооооооооооооо и аз и аз :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Баскетболистите не са по 1.75 и 1,80 както каза, а по 190-200см. 8-)

vesito13
05-25-2008, 14:03
според мен средния ръст за момче е 1.75-1.80 :) и определено не е задължително момчето да е 20 сантиметра по високо от мен :? в момента приятелят ми е висок , колкото мен , но попринцип предпочитам момчето да е по-високо :-P
+1
samo da dobavq - I LOVE BASKETBOLISTIIIIIIIIIIIII! :oops: оооооооооооооооо и аз и аз :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Баскетболистите не са по 1.75 и 1,80 както каза, а по 190-200см. 8-) само че по-горе пиша за средния ръст за момче :o и определено знам колко са високи баскетболистите не е нужно да ми казваш :?

NaNa_SladuRana
05-25-2008, 14:25
според мен средния ръст за момче е 1.75-1.80 :) и определено не е задължително момчето да е 20 сантиметра по високо от мен :? в момента приятелят ми е висок , колкото мен , но попринцип предпочитам момчето да е по-високо :-P
+1
samo da dobavq - I LOVE BASKETBOLISTIIIIIIIIIIIII! :oops:

още едно плюсче и аз ги обожавам.Предпочитам високите над 1.85,но да не са някакви маркучи,с нормално телосложение :grin:

moon_flower
05-25-2008, 14:43
Трябва да е над 1.75,защото аз съм толкова.Не мисля,че е красиво момчето да е по ниско,а и честно казано аз лично предпочитам да съм си по нисичка.Друго е когато те прегърне или целуне да няма нужда ти да се навеждаш ... :D :D

DisciplineAndOrder
05-26-2008, 17:31
тъй като съм около 1.55,момчета на моята височина рядко се срещат... 8-)