PDA

View Full Version : болка



radoslava
05-23-2008, 12:57
ole hora na 13 sam i predi dva dena mi doide za parvi pat!bolkata e neobqsnima!piq kakfo li ne i pak me boli do smart!neizdarjam ve4e v momenta se prasvam ot bolka!!!kajete mi kakfo da pravq-nikfi hap4eta ne mi pomagat???

LadyCarameL
05-23-2008, 13:04
Еми остава да търпиш.. 8-) Няма да си първата нито последната

***(=+ ~ pi$ank@ ~ +=)***
05-23-2008, 13:42
Ако те боли наистина МНОГО,иди на лекар(гинеколог),той ще ти каже какво да пиеш.Не е нормално да те боли сякаш те колят..

meni18
05-23-2008, 14:01
Ем на една приятелка винаги и е така,вече доста години.Знам,че когато много и дойде просто седи 2 дена в къщи,пие хапчета,грее се с грейка с топла вода..Някакви такива процедури.Най-добре не се натоварвай много докато не те поотпусне

i'm so excited!
05-23-2008, 14:08
и при мен понякога е нетърпимо, но при теб е по-разбираемо, изчакай цикъла що-годе дa се нормализира, ако не мине с времето, тогава отиди на лекар,за да ти изпише нещо. дототогава остава да търпиш.
мен ме отпускат леки физически натоварвания, малко тичане, скачане, танцуване. а ако това не помогне -пия 1 спазмалгон и толкоз.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-23-2008, 16:08
Aulin, No SPA, Nurofen.. Poslednia mn pomaga.. I pri men e neturpimo, no nqma kak.. Elektricheska vuzglavnica :!: Tq nai mi pomaga togava.. Tva e i da si legish, da se toplish s neq i da ne se murdash mn, che stava losho i da chakash da ti mine.. A i malko skachane nqma da ti navredi :-D (az go pravq, kogato naistina e neponosimo) Uspeh i ne se strqskai tolkova, normalni sa bolkite, za sugalenie, no trqbva da se predpriemat merki. :)

MidnightCreep
05-23-2008, 20:51
И да вземе да направи кръвоизлив.^
Кафетин,Бусколизин,в краен случай по един Аулин на ден.И затопляне на долната част на корема.