PDA

View Full Version : Най-смешната ситуация по време на секс



bazzil
05-23-2008, 13:02
Кое е най-смешното нещо което, ви се е случвало по време на секс????
На мен лично, като го извадих от вагината и, и след няколко секудни почна да излиза въздуха който сам го набутал вътре , и звука е точно се едно някои пръцка.. Чесно ви казвам просто 2-та се скъсахме от смях :lol: :lol: :lol:

т.7
krem4et0

crazy_didi
05-23-2008, 14:05
Има подобни теми :-x

meni18
05-23-2008, 14:06
Ами попринцип съм доста непохватна и често се оказвам на земята,или пък се удрям няколко пъти подред в таблата на леглото Най-смещното ми беше когато се бях опряла на фотьойла,но от тласъците се пързулна много бързо напред и аз по лице право на земята :D :grin:

GregoryHouse
05-23-2008, 14:26
Ами тамън ще вършим работа слагам аз презерватива и ...Уф пикае ми се...

no.way
05-23-2008, 15:41
Кое е най-смешното нещо което, ви се е случвало по време на секс????
На мен лично, като го извадих от вагината и, и след няколко секудни почна да излиза въздуха който сам го набутал вътре , и звука е точно се едно някои пръцка.. Чесно ви казвам просто 2-та се скъсахме от смях :lol: :lol: :lol:

Същото :-D

beb4eto0o
05-23-2008, 15:58
Кое е най-смешното нещо което, ви се е случвало по време на секс????
На мен лично, като го извадих от вагината и, и след няколко секудни почна да излиза въздуха който сам го набутал вътре , и звука е точно се едно някои пръцка.. Чесно ви казвам просто 2-та се скъсахме от смях :lol: :lol: :lol:
xaxa nz mojibi kogato mom4e me e lizkal i az da my kaja ,4e mi se pi6ka.

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-23-2008, 19:46
На мен лично, като го извадих от вагината и, и след няколко секудни почна да излиза въздуха който сам го набутал вътре , и звука е точно се едно някои пръцка.. Чесно ви казвам просто 2-та се скъсахме от смях :lol: :lol: :lol:
Ъм... само аз ли не виждам нищо смешно? Нормално е...

DevilWish
05-23-2008, 19:52
Смешни неща . . . не се сещам.Аааа да :Д :Д :Д един път нещо как точно почнахме (анален обаче) и мен ме заболя и казах "а -о -у -ооо" хахаха обаче с глас все едно не бях аз :)))))))))))) и след тва оставихме за 5 мин. работата ,че се смяхме хахаха :D :D :razz:

bazzil
05-23-2008, 20:46
Има подобни теми :-x
Покажи ми я бе моме ???? :x :-x :x :-x :-x

izpolzvai tursa4kata prosto... :shock:
Пача ако имаше такава тема нямаше да я пускам,ебахти заспалите хора бе еби му майката .... Не съм толкос прост като тебе

Ехо, автора по-полека.
т.2 и т.9 krem4et0

iLoveChocolate
05-24-2008, 10:49
zvukut ot dopirite na potnite tela :-D

deathproof
05-24-2008, 21:30
Без да искам разбих устата на бившия ми приятел. Бяхме се разгорещили и го фраснах с коляно..... после имаше псувни хилене, псувни хилене :D После си продължихме и беше мн готин, защото ми течеше кръв от долната устна :D Със сегашния.... нищо необичайно не се сещам.[/url]

VerryBerry
05-25-2008, 08:45
Докато правихме секс в гората..или в парка(не помня вече)-ни изядоха комарите :shock: от тогава само в нас!!!
П.С-тва със ''пръцкането'' и на мен ми е познато..даже стана малко кофти парвия път,но вече си знаем :lol:

marina star
05-25-2008, 08:48
На мен лично, като го извадих от вагината и, и след няколко секудни почна да излиза въздуха който сам го набутал вътре , и звука е точно се едно някои пръцка.. Чесно ви казвам просто 2-та се скъсахме от смях :lol: :lol: :lol:
Ъм... само аз ли не виждам нищо смешно? Нормално е...

qvno na nqkoi prosto ne im se e slu4valo 4esto zatva

a na men ujasno mn me be6e gadel kato go pravihme s lubrikant i toi kato me pipna umrqh ot smqh!!! :D edvam po4nahme ama kato zapo4na sa6testvenata4ast i sprq da me e gadel :D

x3eme
05-25-2008, 08:52
Кое е най-смешното нещо което, ви се е случвало по време на секс????
На мен лично, като го извадих от вагината и, и след няколко секудни почна да излиза въздуха който сам го набутал вътре , и звука е точно се едно някои пръцка.. Чесно ви казвам просто 2-та се скъсахме от смях :lol: :lol: :lol:
xaxa nz mojibi kogato mom4e me e lizkal i az da my kaja ,4e mi se pi6ka.


i na men mi se e slu4valo da pravq frenska lubov na edno momi4e i da mi kaje 4e i se pi6ka,az togava ne se smqh ama tq dokato otide da pi6ka se spukah ot smqh 8-)

hottie
05-25-2008, 09:53
zvukut ot dopirite na potnite tela :-D

Оууу да - това като се появи в най-неочаквания момент направо се спукваме от смях :-D Хем е банално и нормално хем ни е винаги смешно.

Empowered
05-25-2008, 11:16
Ami pravexme sex s moqta prqtelka v neinata staq kogato sestra i se pribra (dobre 4e bqxme zaviti sestra i e na 11 :D ) Vleze v staqta i ni zavari na kalap oba4e ne se useti 4e dori sedna pri nas na legloto :lol: sled 5 min uspqxme da se otarvem oba4e malkqt mi prqtel be6e zaspal :-D

05-25-2008, 12:48
такам... :D значи когато бях с бившия ми приятел се случи тва и ние бяхме в хола и решихме да пробвам,е с лубрикант и тои оше не ме е докоснал и аз умирам от гъдел..след 1 час хилене най-накрая почнахме...изтурсихме с еот дивана,аз си ударих гавата в масата за кафе,тои си изкълчи ръката щото се опита да се задържи на дивана...отидохме в спалнята счупих си главата от блъскане в таблата :D ии накарая той ме целуваше и точно докато езика му беше в устата ми аз свърших и му прехапах нечовешки езика...след тва спешни отделения,лекари... :D :D :oops:

x3eme
05-25-2008, 12:51
такам... :D значи когато бях с бившия ми приятел се случи тва и ние бяхме в хола и решихме да пробвам,е с лубрикант и тои оше не ме е докоснал и аз умирам от гъдел..след 1 час хилене най-накрая почнахме...изтурсихме с еот дивана,аз си ударих гавата в масата за кафе,тои си изкълчи ръката щото се опита да се задържи на дивана...отидохме в спалнята счупих си главата от блъскане в таблата :D ии накарая той ме целуваше и точно докато езика му беше в устата ми аз свърших и му прехапах нечовешки езика...след тва спешни отделения,лекари... :D :D :oops:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SpOrTs_GiRl
05-25-2008, 16:06
Хм .. амииии .. беше ми за пръв пътт (хм.. преди няколко дни :D ) .. всичко мина добре (последните 10 минути въобще не ме боля .. ) ииии тъкмо идва 'великия момент' и се чува моя телефон .. Lonelyyyy .. I'm Mr Lonelyyyyyyy .. I have nobodyyyy .. ииии хилежжжжжж .. :D .. сега като го разказвам не звучи смешно, но тогава се спуках от смях .. :D

sadsad
05-25-2008, 16:58
Кое е най-смешното нещо което, ви се е случвало по време на секс????
На мен лично, като го извадих от вагината и, и след няколко секудни почна да излиза въздуха който сам го набутал вътре , и звука е точно се едно някои пръцка.. Чесно ви казвам просто 2-та се скъсахме от смях :lol: :lol: :lol:

т.7
krem4et0
xaxa ami i na men mi se slu4i sa6toto samo deto ne se smqhme :Pama be6e zabavno...i ne se e slu4valo samo vednyj :)A i e normalno ..

hforce
05-25-2008, 22:45
такам... :D значи когато бях с бившия ми приятел се случи тва и ние бяхме в хола и решихме да пробвам,е с лубрикант и тои оше не ме е докоснал и аз умирам от гъдел..след 1 час хилене най-накрая почнахме...изтурсихме с еот дивана,аз си ударих гавата в масата за кафе,тои си изкълчи ръката щото се опита да се задържи на дивана...отидохме в спалнята счупих си главата от блъскане в таблата :D ии накарая той ме целуваше и точно докато езика му беше в устата ми аз свърших и му прехапах нечовешки езика...след тва спешни отделения,лекари... :D :D :oops:
Rulirate :D:D:D

Pravehme sex s purvata mi na divana v tqh, trugnahme da padame ot divana i az za da ne padna v/u neq se izvurtqh i padnah po grub a tq v/u mene i az se potro6ih celiq, no puk ni be6e kef 6tot tq se naniza mn mo6no na mene i izvika, ot tam smqh s cqlo gurlo

i sme imali dosta situacii - zvuni telefona na nqkoi
-Alo, kvo prai6?
-Mi ni6to, ti?
tva si be6e redovno prosto

a i edno lqto ska4ah ot purviq etaj po bokserki i s ostanalite mi drehi v ruka za da ne ni hvanat

beleg na vrata
05-25-2008, 22:53
hah ne se smeite mn ama az vednaj tolkova se bqh napila ,4e zaspah po vreme na akta :D

random_guy1
05-26-2008, 01:03
Гора. Парк. Пейка.
Секс.
Полицаи. Светлина. Фенерче.

- Какво правите бе?!
- Нищо.
- А, добре. Лека, младежи.

Yaro
05-26-2008, 04:03
Гора. Парк. Пейка.
Секс.
Полицаи. Светлина. Фенерче.

- Какво правите бе?!
- Нищо.
- А, добре. Лека, младежи.

ХхаХАхаххах т'ва направо като виц! :)

Аз пък имах една приятелка, на която веднъж й казах, че е най-бурното момиче с което съм бил. И... правим си к'вото си правим на леглото ми (една голяма спалня персон и половина) иии тъкмо й казвам "Хей... укроти се малко де! Ще строшим..." и леглото ми довърши изречението ми с "ТРяЯяЯяЯяяСс!!!" Точно 1-2 мин. смях иии както съм в полу-седнало положение (защото таблата като се счупи под мен и ме сгъна на 2 и изглеждах като седнал), тя ми вика "еееееееее вече няма к'во да счупим!" иии продължи да ми се мята отгоре и аз пак HAhahHAhAh и така... абе то т'ва трябва да се види
:D :D :D

donkihot
05-26-2008, 04:48
тежа ли ти? не,но ми ръбиш

lwsu
05-26-2008, 08:37
- ох ох ох ох, подай ми водата
- Да, Не, да, не я стигам...
- ох, ох, ох, жадна съм!
- ми като си жадна, ше стоиш на сухо..!!

цъкам^^белот
05-26-2008, 11:32
hah ne se smeite mn ama az vednaj tolkova se bqh napila ,4e zaspah po vreme na akta :D

ееее не, уби ме : )

mrssmith
05-26-2008, 20:29
Ооо и аз заспах веднъж по време на секс :D иначе веднъж някак се случи, че го правихме, докато друг човек спеше в стаята.. и свалям прашки това-онова, мятам ги и по едно време една глава се надига с прашките ми отгоре си :razz: а и редовно си падаме от леглото по време на секс 8) 8) 8)

ANTIHUMAN
05-26-2008, 21:01
hah ne se smeite mn ama az vednaj tolkova se bqh napila ,4e zaspah po vreme na akta :D


:lol: :lol: :lol: :lol: Смех :lol: :lol: :lol: :lol:

angelofsin
05-27-2008, 21:07
:razz: tva s vyzduha (pryckaneto) :D po4ti vseki put mi se slu4va .. ot mnogo 4eknene s priqtelq mi .. i to se se 4uva golqm smqh pada ;] otna4alo typo mi stana ama pak se smqhme :D drugite slu4ai e da se udrqm v tablata :D :P

hottie
05-27-2008, 21:19
:razz: tva s vyzduha (pryckaneto) :D po4ti vseki put mi se slu4va .. ot mnogo 4eknene s priqtelq mi .. i to se se 4uva golqm smqh pada ;] otna4alo typo mi stana ama pak se smqhme :D drugite slu4ai e da se udrqm v tablata :D :P

Да, ако не си наясно с този "феномен" в началото се получава едно такова :oops: "Не бе, не е това което си мислиш" хахаха :lol:

SkiT
05-28-2008, 13:25
:razz: tva s vyzduha (pryckaneto) :D po4ti vseki put mi se slu4va .. ot mnogo 4eknene s priqtelq mi .. i to se se 4uva golqm smqh pada ;] otna4alo typo mi stana ama pak se smqhme :D drugite slu4ai e da se udrqm v tablata :D :P

Да, ако не си наясно с този "феномен" в началото се получава едно такова :oops: "Не бе, не е това което си мислиш" хахаха :lol:
Мдаа...тази е от най-обичайните смешни ситуаций :razz: ...но свикнах вече хаха...

badju1
05-28-2008, 13:46
като се наям с боб и чукам и тва пръцкане не идвата от нейната такова ... :-D
а иначе един път се бях напил на свиня и повърнах в/у нея
и се насрах от смях :razz:

V1
05-28-2008, 20:47
тежа ли ти? не,но ми ръбиш

:lol: