PDA

View Full Version : Помощ за една игра



viva_love_
05-23-2008, 16:34
abe xora svalix si edna igra i tam namerix nqkvi kodove mi iska6e!!! oba4e mi obqsnixa 4e trq v daemon tools da sum zaka4ila tam cd1 i cd2 ama az nz kak da si go otvora tva daemon tools i kak da gi zaka4a za nego :( :( :( :( ufff ni6ty ne razbiram pls pomognete :-)


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

Meri_007
05-23-2008, 17:00
Сваляш DAEMON TOOLS.Инсталираш го ,след което мже да ти поиска да рестартнеш компа.После когато зареди ОС десен бутон върху програмата ,която ще ти се появи долъ в десния ъгъл при часовника,избираш VIRTUAL CD/DVD ROM.Отваря ти се още едно меню и от него избираш DEVICE/Empty след което от другото меню MOUNT IMAGE.След което ти се отваря прозорец чрез който избираш фаила който искаш да емулираш от компа си.Избираш го ,даваш OPEN и си готов.Ако ти трябва да емулираш повече фаилове,повтаряш горната процедура само че под DEVICE има SET NUMBER OF DEVICES.Отиваш там и си избираш колко да бъдат.На DAEMON TOOLS мисля че се до 4 броя.

xXxScreamxXx
05-23-2008, 17:41
хаха.... мн разпространен автар бре ... пък и 2те пишете на латиница .. лошо лошооо .... :? :? :?

Meri_007
05-23-2008, 17:45
хаха.... мн разпространен автар бре ... пък и 2те пишете на латиница .. лошо лошооо .... :? :? :?


Аз не виждам да съм писала на латиница освен операциите които трябва да извърши на компа.А колкото до аватара бих си сложила моя снимка ,но явно нещо саита има проблем и чак след 24 часа ще може.Та дотогава ще карам с каквото има,пък и този аватар не е запазена марка на никои щом е в галерията.

viva_love_
05-25-2008, 17:24
ами аз го имам инсталиран обаче нямам иконка долу до часовника и нз как да го отворя щото от тая иконка на десктопа не става :?