PDA

View Full Version : Адското АДСКАЛО



psihqsala
05-23-2008, 16:50
Леле не се трае вече,кога свършва тая учебна година,че...не се издържа вече,деиба!!! Едва удържам да кибича там по цял ден,изперквам вече,нз как е с вас,ама аз не мога повече такааааааааааа! :x

remember_me
05-23-2008, 17:02
mai avatora ti otgovarq nai to4no na temata :D

TheMaggie
05-23-2008, 17:03
Е,още месец...за някои,за други два.... :)
На мен ми е мъчно,че свършва. :(

beti_niki
05-23-2008, 17:35
аз пък искам да свърша по бързо :grin: :grin: :grin:

mon4eto
05-23-2008, 17:38
Emi zavisi koi klas si :)
Ako si 8-9 nqkade tam sme do 30 uni...
I az iskam da svar6va daskaloto 4e mi pisna da u4a .. ne 4e go pravq 4esto...ama kato sedna e izmoritelno :D

Zodiac
05-23-2008, 17:58
ЩО БЕ!? Според мен даскалото е приятна почивка.Аз сям първа смяна и даскалото ми помага да се събуде ,и да мога следобед да лудея!

Jamalska
05-23-2008, 18:04
Искам пак на даскалоо:(

mhmhmhmhm
05-23-2008, 18:19
И аз искаам да идва тая ваканцияяя,че изперкваам на тва даскало

hrisence
05-23-2008, 18:26
На който не му се учи иска да почва ваканцията, а на който му се учи иска да сме на даскало.Аз съм от тези дето искат почивка......лято...слънце...мо ре.....мечти :(

Lucho
05-23-2008, 18:37
Леле не се трае вече,кога свършва тая учебна година,че...не се издържа вече,деиба!!! Едва удържам да кибича там по цял ден,изперквам вече,нз как е с вас,ама аз не мога повече такааааааааааа! :x

Споко !
Ще изтраем,кои до 30,кои до 15.. :( :( :(

s1NNer
05-23-2008, 18:41
Вие сте зле бе ... как може да мразите даскалото ... пфф :?

Е да вече става ужасно ... 12 клас завършиха , всички приятели си тръгнаха и със тях си тръгнаха и всичките надежди за нещо по-добро и за по приятно даскало ... Няма ги хората със ,които да отидеш на кафе или на по бира ,няма ги хората със ,които можеш да си споделиш проблемите без да ти се изсмеят ... Няма ги хората на ,които истински мога да разчитам и батковците със които преживях едни от най-хубавите моменти в живота си ... Липсват ми адски много !!! И колкото и да ми казваха да не плача за тях не мога !!! Обичам си ги адски много и следващите 3 годинки ще ги изкарам ужасно :cry: Те се радваха а ние ревахме за тях ... Бяха страхотни !!! Кой от кой по-хубав :]]]]] ...

Е да .. малко се поотклоних от темата ,но просто не се сдържах прекалено много емоций има насъбрани в мене :/

morti :)
05-23-2008, 19:26
ЩО БЕ!? Според мен даскалото е приятна почивка.Аз сям първа смяна и даскалото ми помага да се събуде ,и да мога следобед да лудея!

Вай добре ли си ?! :P Едва се надигам за даскало.Всеки ден съм с черни кръгове под очите... Как успяваш да ставаш толкова рано ?!

mrysnika
05-23-2008, 19:31
ЩО БЕ!? Според мен даскалото е приятна почивка.Аз сям първа смяна и даскалото ми помага да се събуде ,и да мога следобед да лудея!

Вай добре ли си ?! :P Едва се надигам за даскало.Всеки ден съм с черни кръгове под очите... Как успяваш да ставаш толкова рано ?!
На всеки му се налага да успява...

mdk
05-23-2008, 21:09
Аз пък не искам даскалото да свършва!!! Само ако може да има по-често малки ваканцийки по 1 седмица примерно!!! В училище си прекарвам супер и дори почти всеки ден когато сме на училище ( демек и събота ) седя по цял ден в училище и дори ходя в часовете на по-малките за да им помагам!!! :D

Escarina
05-23-2008, 22:11
Охо да ви видим след няколко годинки като ви поочука живота дали няма да плачете да се върнете в даскалото ;) За какво не си оценявате последните моменти на безгрижие, питам аз?

5StaR
05-23-2008, 22:55
Мен пък даскалото много ме кефи.. ( е да главната причина не е ученето ) колко жалко, че свършваме скоро т.т 2 години и ставам абитиурент малиии :(

1n5ub0rd1na73
05-24-2008, 05:39
Леле не се трае вече,кога свършва тая учебна година,че...не се издържа вече,деиба!!! Едва удържам да кибича там по цял ден,изперквам вече,нз как е с вас,ама аз не мога повече такааааааааааа! :x
Дано да повтаряш.

psihqsala
05-24-2008, 08:23
Леле не се трае вече,кога свършва тая учебна година,че...не се издържа вече,деиба!!! Едва удържам да кибича там по цял ден,изперквам вече,нз как е с вас,ама аз не мога повече такааааааааааа! :x
Дано да повтаряш.
Ами трудничко,с 5ци-6ци да повтаряш.. :D

Escarina
05-24-2008, 09:48
Леле не се трае вече,кога свършва тая учебна година,че...не се издържа вече,деиба!!! Едва удържам да кибича там по цял ден,изперквам вече,нз как е с вас,ама аз не мога повече такааааааааааа! :x
Дано да повтаряш.
Ами трудничко,с 5ци-6ци да повтаряш.. :D

И една двойка е достатъчна да повтаряш, сеш се :D

cLaDyRcHe
05-25-2008, 20:12
of nz za vas ama az ve4e broq dnite do vakanciqta :D

mulgore
05-26-2008, 07:25
Е,още месец...за някои,за други два.... :)
На мен ми е мъчно,че свършва. :(
И на мен.
Какво ще правя цяла ваканция?
Ще кибича навън,ще чета книги..хх скука.
Няма да ги има онези нахални,гадни съученици,с които да се закачаш.
Няма да ги има приятелите ти,с които обикаляхте всяко междучасие коридорите,и си бъбрехте в безинтересните часове.
Няма да ги има учителите.

Ехх тъпо ще е.

petet
05-26-2008, 08:25
В Австралия на всеки 1 месец има 2 седмици ваканция :o



Нямам търпение да свърши това,че вече тотално изперках отвсякъде.Ама то пък ся с тия класниииии....... :x :-o :-k :-k :-k :-k :smt017

mulgore
05-26-2008, 08:37
В Австралия на всеки 1 месец има 2 седмици ваканция :o

:shock:

Аа да..класни..хх
Остават ни по математика и английски.

soul1199
05-27-2008, 11:43
oh i az nemoa ve4e,kak 6e izdarga do 30,naprao,ama mi e adski sky4no,nqa,ko da praq,gospogite postoqnno me prizpivat,otek4avam sa,a pak prez lqtoto se molq pak za dsk,nz i az,ko iskam,ama,lqtoto idva,plag,more,baseini,sabirami sa fr.i si prekarvame qko,no se pak v edin moment mi sa iska,pak dsk,prez lqtoto