PDA

View Full Version : Какво искат момчетата?



FuckWithTheNight
05-23-2008, 19:32
Така ,нз дали има такава тема или не,предполагам има , но все пак да си попитам.
Тааа какво всъщност искат момчетата, какво трябва да направи едно момиче за да спечели едно момче, защо когато изглеждаш адски добре, интелигентна си и умееш да се държиш повечето се правят на интересни и се обръщат към някви курвенца ,които даже не знаят коя е столицата на Нова Зеландия :D яките момчета се надуват и си мислят ,че ше им тичаме по гъзъ, ми не ,грешите не сме толкова глупави. И така как трябва да изглежда едно момиче, физически и не само ,за да ви хареса драги?????? :oops:

BabyishKisses
05-23-2008, 19:36
Защото "узряват" по-бавно от момичетата, а малките "курвенца" търсят "батковци" (Но! това е моето мнение а аз съм момиче....=> все едно нищо не съм каазла 8) )

BeautifulWorld
05-23-2008, 19:41
Така ,нз дали има такава тема или не,предполагам има , но все пак да си попитам.
Тааа какво всъщност искат момчетата, какво трябва да направи едно момиче за да спечели едно момче, защо когато изглеждаш адски добре, интелигентна си и умееш да се държиш повечето се правят на интересни и се обръщат към някви курвенца ,които даже не знаят коя е столицата на Нова Зеландия :D яките момчета се надуват и си мислят ,че ше им тичаме по гъзъ, ми не ,грешите не сме толкова глупави. И така как трябва да изглежда едно момиче, физически и не само ,за да ви хареса драги?????? :oops:
Току-що установих, че съм тъпа... :D :D :razz:

FuckWithTheNight
05-23-2008, 19:43
Уелингтън :)

lpok
05-23-2008, 19:47
така значи мила ко да ти кажа просто моми4ето трябва да е ама мн адски секси и да е мн голяма мръсница в леглото. абе с две думи моми4етатА трябва да са сп разгонени те не 4е не са, ама не го показват.:Д :Д :Д ВСИЧКИ МОМИ4ЕТА СА ТЪПИ ПУТКИ И ЗА КУРВИ НЕ СТАВАТ :-) :-) :-) :smt041 :smt056 ЦЕЛУВКИ НА ВС:-) :-) :-)

bokoboko
05-23-2008, 19:52
За мен едно момиче трябва да има добър характер.Да има чувство за хумор и да не е голяма комплексарка.Да е мила и да е сладка..Това са нещата които аз търся в едно момиче.

xXxScreamxXx
05-23-2008, 20:05
За мен едно момиче трябва да има добър характер.Да има чувство за хумор и да не е голяма комплексарка.Да е мила и да е сладка..Това са нещата които аз търся в едно момиче.

да търсиш е хубаво но ... какво се оказва ...
- 70 % са пълните курвенца ...

- 20 % зубърки

- ииииии скромните 10 % са ... тези които терсиш ;)

bokoboko
05-23-2008, 20:13
От тях 9,99% не пускат :razz:

xXxScreamxXx
05-23-2008, 20:25
От тях 9,99% не пускат :razz:

НО за тъй пък курвите с кеф го правят ;) :D :D

bishop
05-23-2008, 20:39
най голямата трагедия на съвременното общество е че тези които описваш са около 7-8% от вс. да не говорим че шафрантиите процъфтяват, докато свестните момичета нямат с кого да излязат на разходка в парка...
мн тъжно е наистина. и това е до голяма степен защото както казаха преди мен момчетата порастваме по-бавно. и което е още по-тъжното основната цел в живота на 95% от момчетата в българия се върти около фундаменталния въпрос "На коя да го сложа"... *Едноминутно мълчание*
но пък кажи ми как да е иначе? в българия повечето момчета търсят курви, а е логично да даваш каквото другите са навити да вземат нали. и обратното. момичетата гледат първо марковите дрешки, после бицепсите като свински бутове, после дали момчето е футболист и чак накрая характера. и се затваряме в порочен кръг...
и аз си търся свястно момиче което да не си подрежда приоритетите така, и на мен ми е писнало приятелите ми да ми обясняват как момичетата не струват - едните защото са тъпи кифли другите защото 'никога няма да им пуснат...'(както се изрази 1 господин по нагоре...), ама ядец. няма др.

май почнах да пиша глупости... все 1. пиша от позицията на 16-годишно момче.

бтв отклоних се от въпроса. значи не си избирам момичето което харесвам по каталог с изброени характеристики но ето в най общи линии какво търся(по важност от най важното - 1 до най маловажното - 9):

1)забавна
2)умна
3)мила
4)добра лична хигиена
5)сходни с моите музикални вкусове(демек чалгарките отпадат тук)
6)мразя курвички които се лЕпят на всеки срещнат, тия тряа да бъдат бити по 3 пъти на ден докато им дойде акъла в главите.
7)нормално е момичето да пие но в никакъв случай не бива да се напива. всеки трябва да си знае мярката.
8 )не ми се ще момичето да вони на кумин. то е може би по противно от това да мирише на бъчва... (макар че в момента и двете са модерни - и тютюна и напиването до забрава)
9)приличен външен вид (ТОВА НЕ Е ОТ ПОЧТИ НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ, ТО Е ПО СКОРО БОНУС)

mdk
05-23-2008, 20:48
За мен едно момиче трябва да има добър характер.Да има чувство за хумор и да не е голяма комплексарка.Да е мила и да е сладка..Това са нещата които аз търся в едно момиче.

да търсиш е хубаво но ... какво се оказва ...
- 70 % са пълните курвенца ...

- 20 % зубърки

- ииииии скромните 10 % са ... тези които терсиш ;)
Да, но пък намериш ли момиче каквото търсиш е страхотно!!! 8) И не е невъзможна задачка да намериш момиче, което не е курва и същевременно не е някаква тъпа зубърка, която не знае какво е купон!!! :oops:

amatorium
05-23-2008, 21:20
Az bih kazal, che na purvo mqsto e vunshnostta i zadno s neq i priqtniqt i vesel (balansiran) harakter. Tova e dostatuchno. :-)

Hrdcore`Lady
05-23-2008, 21:57
Както за курварите си има курви, така и за свестните-свестни момичета. Само че обикновенно, когато не става въпрос за сериозна връзка и на него, и на нея им е все едно с какъв човек са. Затова никой не трябва да бърза с изводите и да се отчайва, че "няма да намери човека за себе си"(както казах, повечето дори не го търсят). Той си е там някъде, стига да го искате и да го допуснете до себе си.

А по темата-Момиче съм и от тази гледна точка мога да кажа, че освен по момичета, които "пускат", момчетата си падат по мацки тип детски учителки. С две думи, ако искате да сте харесвани, бъдете милички, сладички и захаросани...

nencuHka
05-23-2008, 22:01
Ба.. и аз ли съм тъпа... Не знам коя е столицата на Нова зеландия ( ся ще каже някой компетентен че не знам и български правопис .. :D бахтиии :D )

NightFairy
05-24-2008, 08:57
най голямата трагедия на съвременното общество е че тези които описваш са около 7-8% от вс. да не говорим че шафрантиите процъфтяват, докато свестните момичета нямат с кого да излязат на разходка в парка...
мн тъжно е наистина. и това е до голяма степен защото както казаха преди мен момчетата порастваме по-бавно. и което е още по-тъжното основната цел в живота на 95% от момчетата в българия се върти около фундаменталния въпрос "На коя да го сложа"... *Едноминутно мълчание*
но пък кажи ми как да е иначе? в българия повечето момчета търсят курви, а е логично да даваш каквото другите са навити да вземат нали. и обратното. момичетата гледат първо марковите дрешки, после бицепсите като свински бутове, после дали момчето е футболист и чак накрая характера. и се затваряме в порочен кръг...
и аз си търся свястно момиче което да не си подрежда приоритетите така, и на мен ми е писнало приятелите ми да ми обясняват как момичетата не струват - едните защото са тъпи кифли другите защото 'никога няма да им пуснат...'(както се изрази 1 господин по нагоре...), ама ядец. няма др.

май почнах да пиша глупости... все 1. пиша от позицията на 16-годишно момче.

бтв отклоних се от въпроса. значи не си избирам момичето което харесвам по каталог с изброени характеристики но ето в най общи линии какво търся(по важност от най важното - 1 до най маловажното - 9):

1)забавна
2)умна
3)мила
4)добра лична хигиена
5)сходни с моите музикални вкусове(демек чалгарките отпадат тук)
6)мразя курвички които се лЕпят на всеки срещнат, тия тряа да бъдат бити по 3 пъти на ден докато им дойде акъла в главите.
7)нормално е момичето да пие но в никакъв случай не бива да се напива. всеки трябва да си знае мярката.
8 )не ми се ще момичето да вони на кумин. то е може би по противно от това да мирише на бъчва... (макар че в момента и двете са модерни - и тютюна и напиването до забрава)
9)приличен външен вид (ТОВА НЕ Е ОТ ПОЧТИ НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ, ТО Е ПО СКОРО БОНУС)


Де да мислеха повечето момчета така.

Garmy
05-24-2008, 09:02
Искам момиче... което е с не толкова големи гърди... хубава... не чак толкос умна... ама сяка сутрин да се събужда преди мен... след дълга вечер в леглото ест... и да ми носи една бира и след събуждане със свирка да ми я даде :D
8)
Скромни мечти... :D :D :D

Garmy
05-24-2008, 09:04
най голямата трагедия на съвременното общество е че тези които описваш са около 7-8% от вс. да не говорим че шафрантиите процъфтяват, докато свестните момичета нямат с кого да излязат на разходка в парка...
мн тъжно е наистина. и това е до голяма степен защото както казаха преди мен момчетата порастваме по-бавно. и което е още по-тъжното основната цел в живота на 95% от момчетата в българия се върти около фундаменталния въпрос "На коя да го сложа"... *Едноминутно мълчание*
но пък кажи ми как да е иначе? в българия повечето момчета търсят курви, а е логично да даваш каквото другите са навити да вземат нали. и обратното. момичетата гледат първо марковите дрешки, после бицепсите като свински бутове, после дали момчето е футболист и чак накрая характера. и се затваряме в порочен кръг...
и аз си търся свястно момиче което да не си подрежда приоритетите така, и на мен ми е писнало приятелите ми да ми обясняват как момичетата не струват - едните защото са тъпи кифли другите защото 'никога няма да им пуснат...'(както се изрази 1 господин по нагоре...), ама ядец. няма др.

май почнах да пиша глупости... все 1. пиша от позицията на 16-годишно момче.

бтв отклоних се от въпроса. значи не си избирам момичето което харесвам по каталог с изброени характеристики но ето в най общи линии какво търся(по важност от най важното - 1 до най маловажното - 9):

1)забавна
2)умна
3)мила
4)добра лична хигиена
5)сходни с моите музикални вкусове(демек чалгарките отпадат тук)
6)мразя курвички които се лЕпят на всеки срещнат, тия тряа да бъдат бити по 3 пъти на ден докато им дойде акъла в главите.
7)нормално е момичето да пие но в никакъв случай не бива да се напива. всеки трябва да си знае мярката.
8 )не ми се ще момичето да вони на кумин. то е може би по противно от това да мирише на бъчва... (макар че в момента и двете са модерни - и тютюна и напиването до забрава)
9)приличен външен вид (ТОВА НЕ Е ОТ ПОЧТИ НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ, ТО Е ПО СКОРО БОНУС)


Де да мислеха повечето момчета така.

Иначе сериозно... и аз подкрепям горния колега... иам подобни... предпочитания...
Без частта с музиката... ^^ и се пак без чалга де :D
А за пиенето... веднъж месечно колкот да разпусне хубу... ае... ама не повече... :D

&ILoveU2
05-24-2008, 09:40
Хайде така или иначе започнахте да говорите в проценти. Нека да приемем, че в България отношението мъже жени е 50-50 (въпреки, че жените вземат превес). Това означава, че горе долу на всеки мъж се пада по една жена. Ако приемем твърдението, че 70% от женското население са курви, то това би значело, че 70% от мъжете харесват курви, защото за да станат курви тези момичета се стремят да се впишат в общохаресвания стереотип или по-точно помагат на момчетата да си отговорят на фундаменталния въпрос "На коя да го сложа". Та за какво пиша тия глупости. За да осъзнаете, че и вие ги пишете. Курви има, защото тяхното поведение се толерира. А все пак някой замислял ли се е какво им е на курвите да ги взимат за курви? А и едно въпросче към момчетата който обясняват, че характера е бил по-важен - по какви момичета се заглеждате по улиците? По тези с "хубавия характер" ли?

П.П. Към авторката - и ти нямаше да знаеш коя е столицата на Нова Зеландия, ако не беше гледала Мюзик Айдъл и да подражаваш от там.

Ivalinka
05-24-2008, 10:24
еее...и аз не знам коя е столицата на Нова Зеландия,ама не страдам от това...и за другото,всякакви хора,всякакви вкусове...ей това е !

NightFairy
05-24-2008, 10:37
Де да мислеха повечето момчета така.

Иначе сериозно... и аз подкрепям горния колега... иам подобни... предпочитания...
Без частта с музиката... ^^ и се пак без чалга де :D
А за пиенето... веднъж месечно колкот да разпусне хубу... ае... ама не повече... :D

:)

hforce
05-24-2008, 11:07
1. krasiva sus stegnato tqlo i pro4ie (za gurdite nqmam pretencii)
2. gotina po harakter, da ne mi lazi mn po nervite i da ne mi kru6ka, ako me i obi4a 6e e extra
3. sex
4. hubavo e da imame i shodni interesi i muzikalni predpo4itaniq i pro4ie
5. da pu6i i da pie ama i 2te s mqrka, ili ako ne pu6i i ne pie da ne mi pravi zabelejki za teq 2 ne6ta na mene

no osnovno 1,2 i 3 iskam, 4 i 5 sa bonusi

FuckWithTheNight
05-24-2008, 12:00
Хахахахаха сериозно почвам да се отчайвам от мъжкия пол. По вашите критерии всяка една може да бъде дамата на сърцето ви. Нямате кой знае какви предпочитания явно,но въпреки всичко обръщам внимание на това ,че скромните ми наблюдения са следните:
(външен вид)
- Не особено висока (160 мах)
- Няма значение пълна или не
- интелект (пак няма значение)
- по възможност да се облича като фешънка или в краен случай като чалгарка
ииии май до тук се изчерпва фантазията ви:) на по-обикновенните които не са толкова отлетели и надути, за другите не смея да говоря , те харесват богоизбрани момичета (също от по-горното описание) :)))
И така ,а ии Apпlаusе за всички които си падат по яките напомпани футболисти с мн маркови дрешки и тениски с надпис "De puta madre" :)

NightFairy
05-24-2008, 12:41
Хахахахаха сериозно почвам да се отчайвам от мъжкия пол. По вашите критерии всяка една може да бъде дамата на сърцето ви. Нямате кой знае какви предпочитания явно,но въпреки всичко обръщам внимание на това ,че скромните ми наблюдения са следните:
(външен вид)
- Не особено висока (160 мах)
- Няма значение пълна или не
- интелект (пак няма значение)
- по възможност да се облича като фешънка или в краен случай като чалгарка
ииии май до тук се изчерпва фантазията ви:) на по-обикновенните които не са толкова отлетели и надути, за другите не смея да говоря , те харесват богоизбрани момичета (също от по-горното описание) :)))
И така ,а ии Apпlаusе за всички които си падат по яките напомпани футболисти с мн маркови дрешки и тениски с надпис "De puta madre" :)

Ти по твоите скромни наблюдения, ако момичето е високо 165+, с що годе хубаво тяло, има нещо в главата си и не се облича като фешънка или чалгарка, никой няма да я забележи ли?

Ilarion_III
05-24-2008, 13:04
Защото "узряват" по-бавно от момичетата, а малките "курвенца" търсят "батковци" (Но! това е моето мнение а аз съм момиче....=> все едно нищо не съм каазла 8) )

Доста добре казано.
По темата: Момчетата като цяло бая искат да топнат чушката.

agItY
05-24-2008, 13:24
емИи.. за мен момичето което търся мисля че съм го намерил но всичко с времето си.. Таа.. по темата.. :) явно несъм като повечето в този сайт .. които ги влече само е**не и тем подобни.. предпочитам.. не зубарки.. просто умни с които можеш да проведеш един свестен разговор.. и физиката е от значение,ноо несъм много притенциозен :) :) иИи едно от най-важните неща .. - чувство за хумор :-P :-P аа относно за секса .. според мен той нее на първо място :D 8-) :oops: 8)

beb4eto0o
05-24-2008, 14:36
Така ,нз дали има такава тема или не,предполагам има , но все пак да си попитам.
Тааа какво всъщност искат момчетата, какво трябва да направи едно момиче за да спечели едно момче, защо когато изглеждаш адски добре, интелигентна си и умееш да се държиш повечето се правят на интересни и се обръщат към някви курвенца ,които даже не знаят коя е столицата на Нова Зеландия :D яките момчета се надуват и си мислят ,че ше им тичаме по гъзъ, ми не ,грешите не сме толкова глупави. И така как трябва да изглежда едно момиче, физически и не само ,за да ви хареса драги?????? :oops:
milo gotino momi4e ,mojibi da e zabavna, momi4e ,koeto neizneverqva i nenalita na vseki sre6nat da imat o6ti interesni tva e v sly4ai na seriozna vraska.

50cent
05-24-2008, 14:59
еми аз наи вече харесвам момичета които умеят да се забавляват и са сладки и умни тва е чао!

x3eme
05-24-2008, 15:03
zna4i ne e tolkova vajno kak izglejda mom4eto,ne e pokazatel kakuv e 4oveka sre6tu teb.ne kazvam 4e vun6niq vid ne igrae rolq ama trqbva predi vsi4ko da e vnimatelen,da se suobrazqva s drugite i da ne se pravi na koi sum az a su6nost da e nqkuv sduhlio..6ot tva e super tupo ne6to :)

FuckWithTheNight
05-24-2008, 15:37
:) ок,така да бъде :) а какъв е външния вид, искате ли момичето да има определен стил на обличане (пола,токчета) или нещо по-спортно (кецки,суичъри и тнт) да видим към кое клони везната :)

x3eme
05-24-2008, 17:05
:) ок,така да бъде :) а какъв е външния вид, искате ли момичето да има определен стил на обличане (пола,токчета) или нещо по-спортно (кецки,суичъри и тнт) да видим към кое клони везната :)

mnogo otnositelen vupros :-o

rozova_lady
05-24-2008, 17:39
Така ,нз дали има такава тема или не,предполагам има , но все пак да си попитам.
Тааа какво всъщност искат момчетата, какво трябва да направи едно момиче за да спечели едно момче, защо когато изглеждаш адски добре, интелигентна си и умееш да се държиш повечето се правят на интересни и се обръщат към някви курвенца ,които даже не знаят коя е столицата на Нова Зеландия :D яките момчета се надуват и си мислят ,че ше им тичаме по гъзъ, ми не ,грешите не сме толкова глупави. И така как трябва да изглежда едно момиче, физически и не само ,за да ви хареса драги?????? :oops:
"яките момчета се надуват и си мислят ,че ше им тичаме по гъзъ, ми не ,грешите не сме толкова глупави. И така как трябва да изглежда едно момиче, физически и не само ,за да ви хареса драги?????? "
еми като не си толкова глупава защо се чудиш как да им спечелиш вниманието???

FuckWithTheNight
05-24-2008, 18:03
хахахах знаех си ,че някоя каато теб ще попита нещо подобно.Абсолютно не се чудя как да спечеля вниманието на момчетата, имам си приятели имам си приятел ,обичам го и се чувствам добре с него,знам как да печеля вниманието на момчетата до известна степен , но просто ми беше интересно какво мислят момчетата по въпроса и какво е за тях идеалното момиче . Силно се надявам да не е като теб :D :D :D 8-) :grin:

FanTa_rS
05-24-2008, 18:28
най голямата трагедия на съвременното общество е че тези които описваш са около 7-8% от вс. да не говорим че шафрантиите процъфтяват, докато свестните момичета нямат с кого да излязат на разходка в парка...
мн тъжно е наистина. и това е до голяма степен защото както казаха преди мен момчетата порастваме по-бавно. и което е още по-тъжното основната цел в живота на 95% от момчетата в българия се върти около фундаменталния въпрос "На коя да го сложа"... *Едноминутно мълчание*
но пък кажи ми как да е иначе? в българия повечето момчета търсят курви, а е логично да даваш каквото другите са навити да вземат нали. и обратното. момичетата гледат първо марковите дрешки, после бицепсите като свински бутове, после дали момчето е футболист и чак накрая характера. и се затваряме в порочен кръг...
и аз си търся свястно момиче което да не си подрежда приоритетите така, и на мен ми е писнало приятелите ми да ми обясняват как момичетата не струват - едните защото са тъпи кифли другите защото 'никога няма да им пуснат...'(както се изрази 1 господин по нагоре...), ама ядец. няма др.

май почнах да пиша глупости... все 1. пиша от позицията на 16-годишно момче.

бтв отклоних се от въпроса. значи не си избирам момичето което харесвам по каталог с изброени характеристики но ето в най общи линии какво търся(по важност от най важното - 1 до най маловажното - 9):

1)забавна
2)умна
3)мила
4)добра лична хигиена
5)сходни с моите музикални вкусове(демек чалгарките отпадат тук)
6)мразя курвички които се лЕпят на всеки срещнат, тия тряа да бъдат бити по 3 пъти на ден докато им дойде акъла в главите.
7)нормално е момичето да пие но в никакъв случай не бива да се напива. всеки трябва да си знае мярката.
8 )не ми се ще момичето да вони на кумин. то е може би по противно от това да мирише на бъчва... (макар че в момента и двете са модерни - и тютюна и напиването до забрава)
9)приличен външен вид (ТОВА НЕ Е ОТ ПОЧТИ НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ, ТО Е ПО СКОРО БОНУС) +11111111111111111111111 :)

Kraken
05-24-2008, 18:43
На първо място ше е красотата (просто не мога да си харесам момиче с гнойници големи колкото половината и нос)
Следва характера трябва да е весела и умна (да изкарва добри оценки няа да е лошо стига да учи а не да зубри)
Стил музика- да слуша квото си иска при условие че е достатъчно умна да спре досадната за мен музика когато я помоля (шот и аз ше спра досадната за нея...)
Алкохол - да пие по купончета и т.н. ама не след даскало като се видиме да ми вони на ракия
Цигари - не пречи да пуши
Трева - по купончета и т.н. (и ми се иска като ше кози да го праиме заедно сми дори и аз да не фана чадела да съм там шот не се знае ква глупост може да направи като се напуши)

marina star
05-24-2008, 18:47
az mislq 4e prosto da si estestvena e napalno dostata4no!!!

Wizard__
05-24-2008, 18:59
FuckWithTheNight не ме интересува дори столицата на България да не знае коя е стига да си отваря краката когато й кажа.

И да знаеш столицата на Нова Зенландия не те прави интелигентен,прави те човек,написал в Уикипедия "New Zealand".

Я пусни един пик да те видим,па да решим какво трябва да направиш за едно момче.Щото ако няква дойде до мен и веднага ми се нагъзи да й го вкарам ако е грозна веднага ще откажа.

FuckWithTheNight
05-24-2008, 19:32
хаххахахахахаха е не сички са като тебе да ползват google за да научават информация ,която принципно всеки човек знае от обща култура.Ии не смятам ,че точно на теб дължа снимка така като чета кво пишеш ,ясен си ми

mysterious93
05-24-2008, 19:49
И какво като едно момиче слуша чалга не мога да разбера? ако отговаря на всичките ти други 8 изисквания къв е проблема?Пффффф

bishop
05-24-2008, 20:00
FuckWithTheNight не ме интересува дори столицата на България да не знае коя е стига да си отваря краката когато й кажа.

И да знаеш столицата на Нова Зенландия не те прави интелигентен,прави те човек,написал в Уикипедия "New Zealand".

Я пусни един пик да те видим,па да решим какво трябва да направиш за едно момче.Щото ако няква дойде до мен и веднага ми се нагъзи да й го вкарам ако е грозна веднага ще откажа.

е па такива повърхностни кретени не мога да понасям! какв означава 'да си отваря краката когато и кажа'??? мн ми е любопитно колко време ще изкарате ако нямате за какво да си говорите. освен ако не ти е интересно да обсъждаш гримчета, парцалки и най новият пич който и е писал във флиртчето с гаджето си... И ако прочетеш поста на момичето ще отчетеш любопитния факт, че тя никъде не е попитала дали 'би и го вкарал'... пфу аман от простаци. :-x
а бтв, това което казах е да знае колко може да изпие без да се напие, смис да не прекалява, не да е няква въздържателка. 8)

bishop
05-24-2008, 20:01
И какво като едно момиче слуша чалга не мога да разбера? ако отговаря на всичките ти други 8 изисквания къв е проблема?Пффффф

и казах че нито 1 не е абсолютно задължително и не избирам момичетата по каталог според изискванията, това са по-скоро неща които са ми приятни/неприятни

RUSNAKABG
05-24-2008, 20:43
Ами аз искам:
- Да е синпатична.
- По-висока от 160 см! (тъй като аз съм над 185см)
- Да е над 45кг! (тъй като аз съм над 80) Много се дразня от кльощави хилки... :-x По-добре да има лек бут, ама да е стегнат!!!
- Да има чуство за хумор, добър характер!
- Да не пуши!
- Да пие, така че да е весело! Пяна жена е мега грозна гледка!
- А относно секса, ако покривате горните "изисквания" - поне през 2 дни и няма изневери -> 97%
:) А дано съм бил полезен!

I_likE_Sex
05-25-2008, 00:06
момичетата гледат първо марковите дрешки, после бицепсите като свински бутове, после дали момчето е футболист и чак накрая характера.

+1111111111111

Hilary_
05-25-2008, 05:50
ми на първо виждане винаги е външността...после вече идва сичко с характера... :wink:

besnicataa
05-25-2008, 06:46
Вси4ки маже искат само едно:СЕКС!!!!!!!!За мене те са пълни боклуци(НЕ СЪМ МЪЖЕМРАЗКА,напротив много ОБИ4АМ МЪЖЕТЕ)Хи4 не ми пука дали някой ще ме хареса или не :D За всеки влак си има пътници !!!

x3eme
05-25-2008, 07:10
[quote="besnicataa"]Вси4ки маже искат само едно:СЕКС!!!!!!!!За мене те са пълни боклуци(НЕ СЪМ МЪЖЕМРАЗКА,напротив много ОБИ4АМ МЪЖЕТЕ)Хи4 не ми пука дали някой ще ме хареса или не :D За всеки влак си има пътници !!![/quo

vika vsi4ki muje sa bokluci ama ina4e ne bila mujemrazka :-o kva si togava s moralni otkloneniq li

x3eme
05-25-2008, 07:43
Вси4ки маже искат само едно:СЕКС!!!!!!!!За мене те са пълни боклуци(НЕ СЪМ МЪЖЕМРАЗКА,напротив много ОБИ4АМ МЪЖЕТЕ)Хи4 не ми пука дали някой ще ме хареса или не :D За всеки влак си има пътници !!!


сички маже са боклуци ма и ти обичаш някои боклук нали 8-)


ne be 4ovek tq iska da kaje 4e obi4a bokluci :D

random_guy1
05-25-2008, 08:54
И какво като едно момиче слуша чалга не мога да разбера? ако отговаря на всичките ти други 8 изисквания къв е проблема?Пффффф

Проблем е, вярвай ми. "Чалгарка" значи много повече от "просто харесвам стил музика, точка."

Иначе bishop написа май най-точното мнение в темата. Бих добавил само, че за мен е важно момичето да е комуникативно, т.е. да не стои затворено в себе си, ами да обсъжда открито проблемите и притесненията си.

А и още нещо - ДА ИМА ДОБРА ТЪЩА :)

А до авторката на темата, ще добавя, че интелектът въобще не се изчерпва с наличието на обща култура. Познавам много добре хора, които на Traveler IQ challenge минават 13то ниво и на практика знаят всички градове в целия свят (не само столиците... примерно му дадеш 30000-ен град в Азия и той ти каже, че е в Бутан примерно)... и същите тези хора не ги бива в елементарна логика.

k0k0gada
05-25-2008, 23:41
желая 1 такава тъпа,хубава,руса,с не мн малки цици(нито пък много големи,или пък защо не)абе ако ми се преиска нещо да пристигне веднага,тфа е любовницата мечта.
а за по-сериозни неща желая Катя

Yaro
05-26-2008, 04:14
1)забавна
2)умна
3)мила
4)добра лична хигиена
5)сходни с моите музикални вкусове(демек чалгарките отпадат тук)
6)мразя курвички които се лЕпят на всеки срещнат, тия тряа да бъдат бити по 3 пъти на ден докато им дойде акъла в главите.
7)нормално е момичето да пие но в никакъв случай не бива да се напива. всеки трябва да си знае мярката.
8 )не ми се ще момичето да вони на кумин. то е може би по противно от това да мирише на бъчва... (макар че в момента и двете са модерни - и тютюна и напиването до забрава)
9)приличен външен вид (ТОВА НЕ Е ОТ ПОЧТИ НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ, ТО Е ПО СКОРО БОНУС)

Брато, ние тука да не сме на по 10 години... къде забрави изискването да е хубава/чаровна/красива?
Тия неща, които изброи съм ги виждал в мнооооого момичета, но с огромно съжаление ще кажа, че тези момичета по никакъв начин не могат да ме привлекат сексуално! Или случайно пропускаш нещо много важно или го пропускаш умишлено с цел да изглеждаш, като такъв, какъвто никой не е!


Вси4ки маже искат само едно:СЕКС!!!!!!!!За мене те са пълни боклуци(НЕ СЪМ МЪЖЕМРАЗКА,напротив много ОБИ4АМ МЪЖЕТЕ)Хи4 не ми пука дали някой ще ме хареса или не :D За всеки влак си има пътници !!!

Аха... добре! Като ти се качи някой пътник на влака го посрещни с благите думи "Ти си боклук!" :D Айде, няма да съм чак толкова обиден и зъл, за да ти пожелая някой ден да имаш син и да се окаже, че си родила един боклук!

sw3e7_baby
05-26-2008, 07:31
a mislite li 4e az sam pone donqkade takava smisal ne sam kurve ne
macam mn grim samo glanc i opredeleno ne zubrq i zn kfo e kupon 6tot
smata az gi pravq ot vreme na vreme i ne samo na vas vi e trudno i az
tarsq nqkfo podobie na svqstno mom4e a ne da barza da sa natiska s tebe
i da sa 4udi6 kak da mu razkara6 racete ot zadnika si tai 4e ne deite da
se zorite vie tarsite nas a nie vas i edin den v nqkoi dr jivot 6e se
namerim :)

samonervi
05-26-2008, 07:40
В една сериозна връзка един мъж иска:
1. Приятелката му да се разбира с майка му (понякога е почти невъзможно)
2.Приятелката му да се разбира с неговите приятели,но да не са в прекалено близки отношения
3.Приятелката му да е скромно момиче,възпитано,да не се залива с алкохол по дискотеките,да не пуши като кумин и да не е прекалено лигава
4.В леглото да е мръсница и най - важното - ДА МУ ПРАВИ ОРАЛНА ЛЮБОВ
5.Приятелката му да е красива,но да не слага тонове грим
6.Приятелката му да има красиво тяло,но да не повтаря постоянно,че това не може да яде,онова не може да яде,в магазина постоянно да гледа кое колко калории съдържа
7.Страшно много държи на това приятелката му да не споделя всичко за личния им живот с нейните "най - добри приятелки"
8.Мрази да я чака с часове докато тя се приготви за излизане(да сменява 300 дрехи докато накрая пак си обуе дънките и тениската,да гримира 3 пъти по един и същи начин и т.н.)
Общо взето е това,но има още много неща,които искат мъжете в една връзка

xvd
05-26-2008, 12:18
В една сериозна връзка един мъж иска:
1. Приятелката му да се разбира с майка му (понякога е почти невъзможно)
2.Приятелката му да се разбира с неговите приятели,но да не са в прекалено близки отношения
3.Приятелката му да е скромно момиче,възпитано,да не се залива с алкохол по дискотеките,да не пуши като кумин и да не е прекалено лигава
4.В леглото да е мръсница и най - важното - ДА МУ ПРАВИ ОРАЛНА ЛЮБОВ
5.Приятелката му да е красива,но да не слага тонове грим
6.Приятелката му да има красиво тяло,но да не повтаря постоянно,че това не може да яде,онова не може да яде,в магазина постоянно да гледа кое колко калории съдържа
7.Страшно много държи на това приятелката му да не споделя всичко за личния им живот с нейните "най - добри приятелки"
8.Мрази да я чака с часове докато тя се приготви за излизане(да сменява 300 дрехи докато накрая пак си обуе дънките и тениската,да гримира 3 пъти по един и същи начин и т.н.)
Общо взето е това,но има още много неща,които искат мъжете в една връзка

Нема такава.

splendour
05-26-2008, 13:57
най голямата трагедия на съвременното общество е че тези които описваш са около 7-8% от вс. да не говорим че шафрантиите процъфтяват, докато свестните момичета нямат с кого да излязат на разходка в парка...
мн тъжно е наистина. и това е до голяма степен защото както казаха преди мен момчетата порастваме по-бавно. и което е още по-тъжното основната цел в живота на 95% от момчетата в българия се върти около фундаменталния въпрос "На коя да го сложа"... *Едноминутно мълчание*
но пък кажи ми как да е иначе? в българия повечето момчета търсят курви, а е логично да даваш каквото другите са навити да вземат нали. и обратното. момичетата гледат първо марковите дрешки, после бицепсите като свински бутове, после дали момчето е футболист и чак накрая характера. и се затваряме в порочен кръг...
и аз си търся свястно момиче което да не си подрежда приоритетите така, и на мен ми е писнало приятелите ми да ми обясняват как момичетата не струват - едните защото са тъпи кифли другите защото 'никога няма да им пуснат...'(както се изрази 1 господин по нагоре...), ама ядец. няма др.

май почнах да пиша глупости... все 1. пиша от позицията на 16-годишно момче.

бтв отклоних се от въпроса. значи не си избирам момичето което харесвам по каталог с изброени характеристики но ето в най общи линии какво търся(по важност от най важното - 1 до най маловажното - 9):

1)забавна
2)умна
3)мила
4)добра лична хигиена
5)сходни с моите музикални вкусове(демек чалгарките отпадат тук)
6)мразя курвички които се лЕпят на всеки срещнат, тия тряа да бъдат бити по 3 пъти на ден докато им дойде акъла в главите.
7)нормално е момичето да пие но в никакъв случай не бива да се напива. всеки трябва да си знае мярката.
8 )не ми се ще момичето да вони на кумин. то е може би по противно от това да мирише на бъчва... (макар че в момента и двете са модерни - и тютюна и напиването до забрава)
9)приличен външен вид (ТОВА НЕ Е ОТ ПОЧТИ НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ, ТО Е ПО СКОРО БОНУС)

aide pakl za 4algata sa fanaxa 6to p1k ne moje nqkoi da sly6a vsi4ko v tova 4islo i 4alga? egati kriteriq po tva ko sly6a nqkoi

Ruskia1936
05-26-2008, 14:26
В една сериозна връзка един мъж иска:
1. Приятелката му да се разбира с майка му (понякога е почти невъзможно)
2.Приятелката му да се разбира с неговите приятели,но да не са в прекалено близки отношения
3.Приятелката му да е скромно момиче,възпитано,да не се залива с алкохол по дискотеките,да не пуши като кумин и да не е прекалено лигава
4.В леглото да е мръсница и най - важното - ДА МУ ПРАВИ ОРАЛНА ЛЮБОВ
5.Приятелката му да е красива,но да не слага тонове грим
6.Приятелката му да има красиво тяло,но да не повтаря постоянно,че това не може да яде,онова не може да яде,в магазина постоянно да гледа кое колко калории съдържа
7.Страшно много държи на това приятелката му да не споделя всичко за личния им живот с нейните "най - добри приятелки"
8.Мрази да я чака с часове докато тя се приготви за излизане(да сменява 300 дрехи докато накрая пак си обуе дънките и тениската,да гримира 3 пъти по един и същи начин и т.н.)
Общо взето е това,но има още много неща,които искат мъжете в една връзкаti kvo da ne si muj pod prikritie :grin: :-) kat mahnem 1voto drugite ne6ta sa super verni :D

belphegor
05-26-2008, 14:33
най голямата трагедия на съвременното общество е че тези които описваш са около 7-8% от вс. да не говорим че шафрантиите процъфтяват, докато свестните момичета нямат с кого да излязат на разходка в парка...
мн тъжно е наистина. и това е до голяма степен защото както казаха преди мен момчетата порастваме по-бавно. и което е още по-тъжното основната цел в живота на 95% от момчетата в българия се върти около фундаменталния въпрос "На коя да го сложа"... *Едноминутно мълчание*
но пък кажи ми как да е иначе? в българия повечето момчета търсят курви, а е логично да даваш каквото другите са навити да вземат нали. и обратното. момичетата гледат първо марковите дрешки, после бицепсите като свински бутове, после дали момчето е футболист и чак накрая характера. и се затваряме в порочен кръг...
и аз си търся свястно момиче което да не си подрежда приоритетите така, и на мен ми е писнало приятелите ми да ми обясняват как момичетата не струват - едните защото са тъпи кифли другите защото 'никога няма да им пуснат...'(както се изрази 1 господин по нагоре...), ама ядец. няма др.

май почнах да пиша глупости... все 1. пиша от позицията на 16-годишно момче.

бтв отклоних се от въпроса. значи не си избирам момичето което харесвам по каталог с изброени характеристики но ето в най общи линии какво търся(по важност от най важното - 1 до най маловажното - 9):

1)забавна
2)умна
3)мила
4)добра лична хигиена
5)сходни с моите музикални вкусове(демек чалгарките отпадат тук)
6)мразя курвички които се лЕпят на всеки срещнат, тия тряа да бъдат бити по 3 пъти на ден докато им дойде акъла в главите.
7)нормално е момичето да пие но в никакъв случай не бива да се напива. всеки трябва да си знае мярката.
8 )не ми се ще момичето да вони на кумин. то е може би по противно от това да мирише на бъчва... (макар че в момента и двете са модерни - и тютюна и напиването до забрава)
9)приличен външен вид (ТОВА НЕ Е ОТ ПОЧТИ НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ, ТО Е ПО СКОРО БОНУС)

Откъде ги измисляте тия статистики бе ей! :D
тц тц тц. Тая година завърших училище и мога да кажа, че по мое време бяха модерни момичетата, които в училище са зубърки за пред учителите, изкарват само 6-ци, но иначе правят страхотни свирки и се ебат по купони. 2-3 такива в класа и не ти трябва гадже

pet_14
05-26-2008, 16:58
Аре и аз да пусна някое друго коментарче...
Ами кви момичета харесват момчетата...
Както момичетата харесват различни видове момчета, така и момчетата харесват различни момчета....

Аз лично ----> Не искам да е най-голямата красавица...Стига да ми е симпатична и тук вече става сложно..Щото тая симпатия обхваща не само външния вид,но и вътрешността на момичето...
Аз лично предпочитам момичето да е някво по-кротко...Да не е със селски език(щото напоследък все повече и повече момичета се изразяват с доста вулгарни изрази...)Напоследък срещам доста такива :-x
Та така не искам момичето да е забавно...в смисъл такъв стига да носи на базици(умерени) от там вече аз ще се постарая да я забавлявам...
Почти е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО момичето да е по-умно от мен...
Абе най-пбщо казано аз предпочитам момичето което ще е до мен да е по-стойностен човек от мен ...

bishop
05-26-2008, 20:10
Иначе bishop написа май най-точното мнение в темата. Бих добавил само, че за мен е важно момичето да е комуникативно, т.е. да не стои затворено в себе си, ами да обсъжда открито проблемите и притесненията си.


мда този момент го забравих(мерси за допълнението). А за тези които казаха че пропускам външния вид:
1)не съм го изпуснал просто слагам преди него няколко според мен по важни неща като например интелектуалните способности
2)както вече казах не виждам колко ще изкарате с някоя, с която не можете да си говорите за нищо освен сайтовете и за запознанства, новия албум на преслава и естествено най новото парцалче купено от марковия магазин в мола...;-) да съгласен съм не всяко хубаво момиче е тъпо, но търсейки само външна красота едва ли ще си намерите някоя която да е по умна от галош. ест че първото което човек забелязва е външния вид, но после следва нещото наречено 'опознаване'(за вс галфони които не са чували тази сложна думичка има тълковен речник). и тук вече се появява факторът характер. за някои явно няма значение какъв е той - колкото по близко до гумена кукла толкова по добре. (както неколкократно казаха 'да си отваря краката когато и се каже' (puke)) аз просто изразих личното си мнение че 1 момче би трябвало да е със съответното момиче не заради външния му вид а заради мн други неща.

(пак почнах да пиша километрични постове)

BirdsFarm
05-26-2008, 20:25
Момчетата искат отзад! И червени ферарита!

SexOnTheBeach
06-09-2008, 11:33
секс до някъде

Chacho
06-09-2008, 11:50
Ето моите по-важни изисквания

Външен вид:
1-лице и дупе.
2-коса,дрехи

Личността:
1-IQ над 110. Говора много завоалирано, та обичам да могат да ми проследяват мисълта
2-Социална
3-Енергичност
4-Високи амбиции и всестранни интереси
5-Зряло поведение

Не знам дали съм много взискателен, това търся и се намират такива момичета покрай мен :)

psychopath
06-09-2008, 11:52
iskat bira,sex i futbol :)

gotodasho
06-09-2008, 11:53
искат боб с наденица

bibi90
06-09-2008, 15:48
Само не разбрах защо делите момичетата само на курви и на задръстенячки? :o И какво лошо има едно момиче да се облича добре,да е секси,или пък да пие и да пуши?ква е тая дискриминация,да не сме в 18 век,когато на мъжете всичко е позволено,а поведението на жените трябва да бъде поставено в някаква рамка.Е не казвам да се напива като свиня и да се влачи по земята.Всеки ще каже това е мн грозна гледка за жена,ем че за мъж не е ли?
И не всяко момиче,което има нещо в главата си,знае какво иска и евентуално си учи уроците е ограничена зубърка.И обратното не всяко момиче,което се облича и съответно се държи по-секси и освободено и умее да се забавлява и го показва и не й пука е куха лейка,която си ляга с всеки. :?
Има момичета,които и изглеждат добре и имат нещо в главата... и не са толкова малко колкото ги изкарахте 8)

FeelMyPain
06-09-2008, 15:58
Искаме да гледаме европейското без да ни занимавааааат :grin: :grin: :grin: