PDA

View Full Version : Мина изпращането..



Ice_Queen_
05-23-2008, 19:45
Мина днеес..седяхме там,слушахме песничките на малките,приказките на големите..нагледахме се на минижупи,пищна гръд и прелести.Който както можа се подмаза запоследно на даскалите..и както биха последния звън за нас 12токласниците , всички ревнахме,чу се химна на училището .. и от небето се изсипа най-прекрасния възможен дъжд.
Плаках.Много..и не мога да повярвам все още.Принципно дори се радвам че завършвам/ших (?!).. но този следобед в двора на 133то никога няма да го забравя..

За някой мина изпращането,за други бала или и 2те,за 4ти вс предстой.
Как се чувствате? Какви са вътрешните ви емоции?
Не видях такава тема,а ако има съжалявам.

SINDEL
05-23-2008, 19:48
Много плаках на нашето изпращане :) Нищо 4е беше отдавна и 4е всъщност ми се искаше най-накрая да завърша.
Липсва ми, в интерес на истината. И винаги ми става едно такова тъжно и носталги4но, като се сетя.
Нищо 4е бяхме кофти випуск, нищо 4е хората бяха зле, нищо 4е балът беше абсолютен провал. Липсва ми, 4е бях малка и не знаех много неща, но бях щастлива.
Сега знам дори пове4е отколкото ми се иска понякога. И съм щастлива много по-рядко.
Изобщо живота като възрастен съква.

Гаден Метъл
05-23-2008, 20:07
Аз плаках ли на моето? Как мислите? 8-)

MakeMeLaugh
05-23-2008, 20:10
:-k :cry:

LipSoFAnAnGel
05-23-2008, 20:15
Аз плаках ли на моето? Как мислите? 8-)aко съдя по аватара ти...не си плакал :D

MidnightCreep
05-23-2008, 20:25
Докато гледах изпращането на нашите ми стана някФо тъпо,не ми се искаше да завършвам никога. :oops:

otherworldly
05-23-2008, 20:43
И на мен ще ми е мн мъчно другата година, но не за училището :? , а за приятелите и за това, че ще приключи един хубав период от живота ми:)

Blab
05-23-2008, 20:46
Пропуснах своето, не ме вълнува.
Когато поискам мога да видя хората, които си заслужават. Не е като да заминават/м на другия край на света.

Гаден Метъл
05-23-2008, 20:50
Сега знам дори пове4е отколкото ми се иска понякога. И съм щастлива много по-рядко.
Изобщо живота като възрастен съква.

И за това си има решение. Трябва да се вдетеняваш по-често. 8-)

SINDEL
05-23-2008, 20:53
Сега знам дори пове4е отколкото ми се иска понякога. И съм щастлива много по-рядко.
Изобщо живота като възрастен съква.

И за това си има решение. Трябва да се вдетеняваш по-често. 8-)

Кой ти дава такива луксове бре?... :?

Гаден Метъл
05-23-2008, 20:54
Сега знам дори пове4е отколкото ми се иска понякога. И съм щастлива много по-рядко.
Изобщо живота като възрастен съква.

И за това си има решение. Трябва да се вдетеняваш по-често. 8-)

Кой ти дава такива луксове бре?... :?

Аз сам си ги взимам. 8-)

SINDEL
05-23-2008, 20:58
^
Тва само тру блек метълите го могат ;)

Гаден Метъл
05-23-2008, 20:59
Не, всеки го може. 8-)

_showy_
05-23-2008, 21:18
Дам.. Разбирам те.. Аз завърших преди 2 години и още ми е гадно. :? Днес бях на изпращане на старото училище иии мамка му... пак ми се ревеше. :neutral:

HenykucT
05-23-2008, 21:42
И след всичко това пишеш в тийн форум .. не мисля, че пред пц-то ти е мястото в деня на завършването, а някъде по баровете и дискотеките .. мило момиче .. честито ... тъжно е наистина и аз знам какво е ... но всичко минава ... купонясвай ... :)

HeXe
05-23-2008, 21:55
Днес изпращахме нашите абитуриенти.Всички бяха много тъжни.Беше много емоционално...Направо не си представям как ще се чувствам аз на завършването си :( (за щастие,никак не е скоро)

Jeuelle
05-23-2008, 21:56
Нас вчера ни изпратиха и пак вчера ни беше бала (тоест снощи).
Днес съм вкъщи - пълен релакс (нищо не правя , само си пиша и спя) , че утре ще празнувам с приятели.

Омъчних се , пророних една две сълзи , но ми беше притеснено , защото все още не осъзнавах какво точно се случва. Някак си не успях да го преживея както подобава. Ииии може би се сдухах ей така , заради традицията. Нооо , сега ми е гадно. Много ми е гадно. Сега вече разбрах.
И бала мина... е поне беше най-най-най ама най- хубавата вечер в живота ми :-) 12 часа просто не седнах :) Сринах се от кючеци 8-) .Сега не мога да вървя , краката ме болят ужасно много , въпреки че бях боса (както и всички останали) ... Крещях , пях .. абе какво ли не правих ..
Бяхме си извикали един цигански оркестър да ни свири сутринта на центъра и на даскало - ааабе живот голям :) Никакви музикални предразсъдъци нямаше в никой :) Супер беше :)
Еееех , свърши се. Ама нищо ... и утре да минава , че да се стягам за изпити 8-)

Felis_Dirus
05-24-2008, 05:00
Оревах света.. но не на изпращането, тъй като нямаше никаква организация и лудницата беше пълна, та това успя да ме вбеси, не - разчувства. Но на бала.. по едно време беше адски тегаво и голям рев му хвърлих, та даже и момчетата успях да разплача, хаха.. и на Слънчев ще има емоции и сълзи.. ох, не ми се говори, става ми кофти пак, хъх..

Ice_Queen_
05-24-2008, 06:12
И след всичко това пишеш в тийн форум .. не мисля, че пред пц-то ти е мястото в деня на завършването, а някъде по баровете и дискотеките .. мило момиче .. честито ... тъжно е наистина и аз знам какво е ... но всичко минава ... купонясвай ... :)

е,после бяхме на диско де.ама.. не вярваш че толкова емоции ще се натрупат за 1 ден.а бала тепърва ни очаква

Гаден Метъл
05-24-2008, 07:04
Ама иначе всички сте ревали. 8-)

Някъде в средата на 12 клас долових разговор в който планираха на кой точно етап от вечерта ще ревнат. :lol:

RoyTheReaper
05-24-2008, 16:39
Мина ви изпращането... а сега накъде? 8-)

ЕPu
05-24-2008, 16:49
И аз се намирам в подобна ситуация, ама.... не ви разбирам, честно!
И аз се разделям с класа си, с някои сигурно ще продължим да учим заедно, с други няма да се видим никога повече... не сме от най-сплотените класове (има и хора, които харесвам, и аз които ще ми е мъчно) ама какви са тези драми, не разбирам...
Смисъл.. и на мен сигурно ще ми стане кофти (след време де), но просто прекалено много изпити са ми на главата, та да се занимавам със съучениците ми. Знам, с някои даже от 7 години сме абсолютно всеки ден заедно по 10 часа едва ли не, и пак не чувствам кой знае какво към тях.

s1NNer
05-24-2008, 16:51
Много плаках на нашето изпращане :) Нищо 4е беше отдавна и 4е всъщност ми се искаше най-накрая да завърша.
Липсва ми, в интерес на истината. И винаги ми става едно такова тъжно и носталги4но, като се сетя.
Нищо 4е бяхме кофти випуск, нищо 4е хората бяха зле, нищо 4е балът беше абсолютен провал. Липсва ми, 4е бях малка и не знаех много неща, но бях щастлива.
Сега знам дори пове4е отколкото ми се иска понякога. И съм щастлива много по-рядко.
Изобщо живота като възрастен съква.

Баси ... само със един нищо и никакъв пост ме разчувства ... не ми се иска да завършвам ,имам чувството ,че ще бъде адски трудно след това ... =(
И все пак и на изпращането и на бала на наще не спрях да рева ... ужасно просто ... със тях си замина всичко хубаво от даскалото ... заминаха си хората които обичах ... пфууу мамка му повече няма да се запознавам със 12токласници !!! само със по-малки ,че после те да ревът за мене а не аз всяка година .. 8-)

SINDEL
05-24-2008, 16:55
^
Хех, душата :)


ПП: Страшно депресарска тема си направихме ;)

RoyTheReaper
05-24-2008, 16:59
И аз се намирам в подобна ситуация, ама.... не ви разбирам, честно!
И аз се разделям с класа си, с някои сигурно ще продължим да учим заедно, с други няма да се видим никога повече... не сме от най-сплотените класове (има и хора, които харесвам, и аз които ще ми е мъчно) ама какви са тези драми, не разбирам...
Смисъл.. и на мен сигурно ще ми стане кофти (след време де), но просто прекалено много изпити са ми на главата, та да се занимавам със съучениците ми. Знам, с някои даже от 7 години сме абсолютно всеки ден заедно по 10 часа едва ли не, и пак не чувствам кой знае какво към тях.

И аз не бях много близък с класа си до 7 клас. Тогава имаше единични случаи на разревали се момичета, а на мен ми беше даже смешно. :lol:

Но с този до 12 - беше си кофти, че се разделяме. ;)

5StaR
05-24-2008, 16:59
Носталгията ви зове а?

Water_lili
05-24-2008, 18:49
ох за мен изпращането беше много по хубаво от бала...за съучениците ми изобщо не ми пукаше, но като видях учителките си които ме познават от първи клас да реват...и аз се разплаках... беше супер готино ,в този ден има само радост и всички интриги и страхове са забравени...единственото тапо беше ,че две от класните ми се скараха пред нас и беше супер грозно :? но въпреки това е неповторимо усещане да си част от цялата традиция на даскалото си .
П.П. беше ми само малко жал за малчуганите от 1ви клас като знам какво ги чака

shadow4e
05-24-2008, 19:25
но не на изпращането, тъй като нямаше никаква организация и лудницата беше пълна, та това успя да ме вбеси, не - разчувства.
Пфууу и аз така, толкоав им бях бясна, че 5 човека трябва да правим нещо, което е за 150. Беше супер тъпо от страна на друите 5 класа... дойдоха наядоха се, с това, коет ние бяхме подредили и си тръгнаха, като оставиха навсякъде разхвърляно, чаши, чинии и кой пак трябва да чисти...
Утре ми е балът и се надявам там да не ме занимават с глупости, тъпата фризьорка да успее да ми направи косата без да ми развали настроението :) И да се забавлявам много.

RoyTheReaper
05-24-2008, 19:30
Интересно изпращане, 5 класа. :shock:

Ние се изпращахме всеки клас поотделно. :lol:

shadow4e
05-24-2008, 19:33
Добре, де парарелки, ама и ти не можеш да смяташ :) 6 сме :)
Ти беше от ТУЕС, нали?

RoyTheReaper
05-24-2008, 19:36
Да де, разбрах, че са паралелки. Ама верно не мога да смятам. :lol:

Аз не съм от ТУЕС, а от нещо с което ТУЕС е тясно свързано - ТУ. 8-)

hahavteen
05-24-2008, 20:05
И аз завърших ама не го чуствам... Няма изпращане,няма бал,няма традиции,няма рев... Мн ми е тъпо като гледам снимките от баловете на познатите ми в България защото за всички е било нещо незабравимо а при нас последния ден си беше всичко нормално даже повечето ученици не дойдоха и ни пуснаха в 10 да си ходим защото нямаше какво да ни правят... :?

Ice_Queen_
05-26-2008, 05:08
Радвам се,че пазите хубави спомени.На мен вс ми се струва ,че бе 1 миг..а утре е и бала.Ще има снимки за показване ;)