PDA

View Full Version : Проблем с бележника



krokodil4o
05-23-2008, 19:52
Проблемът се явява в това, че всъщност го изгубих. Сега съм абитюрент (:grin:), но без бележник. И сега се чудя да си извадя ли нов, ако не намеря някъде стария. Дефакто завърших вече (днес ми беше последният учебен ден), но нямам вписани оценките. Въпросът ми, може да изглежда малко налудничав и глупав, но се чудя мога ли да завърша, без да предавам бележник, защото всъщност този бележник е за ученика и според мен, по никакъв начин не трябва на администрацията в училище. Благодаря предварително :)

samonervi
05-23-2008, 22:59
Купуваш си нов бележник,пишеш си личната информация и след бала или когато имаш време отиваш при класната ти и й казваш ,че си го загубил ако може да ти напише пак оценките и да го подпечати при директора и готово

kPuCkA
05-24-2008, 06:52
Говори с класната си,мисля че тя ще знае по-добре от нас какво да правиш,а и дори да ти се наложи да си изкарваш нов бележник,според мен няма да има нужда от подпис и печат от директора,защото той си остава за теб и едва ли е от значение.

IVANotLK
05-24-2008, 08:59
i az imam edin problem mnogo sam dobar na dota :( napravo nemame spirane i ubivame samo X_KILLER_X pls kakvo da napravq che da ne sam tolkova dobar =(