PDA

View Full Version : Съмнение за Гъбички и Срамни Въшки!?!?!?!



donchov
05-23-2008, 21:06
Здравейте на 21 съм , нужна ми е вашата помощ...
Порблема е там че имам съмнения за гъбички и срамни въшки ...но се надявам вие да ми помогнете в откриването на отговорите...
За Гъбичките - На ръбът на главичката имам едни белички петънца ... стоят като брадавички или по точно като мн мн малки пъпчици ... имам ги някаде от 6 месеца и ме е страх да отида на доктор за това ще се радвам да разбера нещо повече тука ... не са се махали стоят си там ... а поддържам всекиднева хигиена (странното е че не ме сърби там кадето са те)... също така се интересувам ако са гъбички какво лекарста има ... и как се казват... има ли хапчета против гъбички ?

За Срамните въшки- На места от тялото ми забелязах наскоро някакви черни точици , тези черни точици се намират точно вув корена на косамът...стоят малко като трунчета ... но не са !!! имам ги на места тялото като... бедрата , колената , предмишниците ...бицепсите и от коляното надолу ... по принцим не се намират във всички корени на космите но тук таме се забелязват на места повечко ... и ако реша да го истискам като трун излиза тожа черничкото ...но не мога да го определя като въшка(повтарям това определено не са трунчета , мога да направя разлика). Както споменах , къпя се всеки ден и не се махат. Интересува ме също това как се се лекува и с какво и има ли хапчета против Срамни Въшки?

Благодаря предварително!

П.П - И момчета подбирайте си внимателно партнйорките, защото ако попаднете на някоя си , нечистоплътна или такава която не спазва добра хигиена ... може да се окажете един ден като мен !

И за момичета- които не се къпят всеки ден ... моля ви ... среснете се малко това не е шега работа !
Поне сега ще си подбирам внимателно партйорката! :wink:

samonervi
05-23-2008, 21:25
Трябва да отидеш на кожен лекар.Той ще ти предпише едно мехлемче и до една седмица всичко ще изчезне.Само недей да чакаш повече,че 6 месеца са много време и може да има лоши последици.Лекарят няма да те ухапе.Просто му казваш какво ти има и готово.За тези пъпчици не е задължително да са ти се появили от партньорката,може да са от някакв сапун или нещо друго ,което да е предизвикало нещо като инфекция и размножаване на бактерии

mArMaLaDkA
05-23-2008, 21:43
Такам.Първото,което забелязах е,че 21 годишен МЪЖ,видно преминал отдавна периода на пуберитета,седи и пита 14-15 годишни момчета и момичета,дали има гъбички и срамни въшки.Второто,което забелязах,като един грамотен човек,че Отида се пише с У.Явно пак съм проспала някой час по български.Препинателните знаци са за украса,ама ние тфа си го знаемЕ. :D Трето,абе аз едно не мога да схвана-къде си ми тръгнал да правиш секс,като не знаеш въобще къде се хващат тея срамни въшки.Срамота! Дърт пръч си станал,пък ми говориш,че имаш срамни въшки по бедрата,бицепсите и от коляното надолу.Ти си егати чука .Седиш от 6 месеца с тея чудесии и вместо да си дигнеш задника и да отидеш на лекар,питаш някфи пубери. :shock: Освен на лекар да отидеш,трябва май и да се пообогатиш сексуалната култура.Айде със здраве [!] ...И глей да Утидеш на доктор :razz:

donchov
05-23-2008, 21:45
РОНИ , ще ми е по интересно да науча тогава от теб как се хващат тия срамни въшки?
Между другото , не намерих във Форума нищо за срамните въшки .... малко повече хелп ако може

donchov
05-23-2008, 21:56
Трябва да отидеш на кожен лекар.Той ще ти предпише едно мехлемче и до една седмица всичко ще изчезне.Само недей да чакаш повече,че 6 месеца са много време и може да има лоши последици.Лекарят няма да те ухапе.Просто му казваш какво ти има и готово.За тези пъпчици не е задължително да са ти се появили от партньорката,може да са от някакв сапун или нещо друго ,което да е предизвикало нещо като инфекция и размножаване на бактерииг

Там е работата , че аз използвах един крем на име КОНЕСТЕН,но нищо не се махна !

mArMaLaDkA
05-23-2008, 22:06
Срамните въшки няма лошо да си ги 'фащаш,ама сеш ли се,че тея твойте срамни въшки няма как да ходят чак и надолу от коляното.А пък и да му се навиди тая лична хигиена за нищо ли я нямате ? Не си ли си помислял някогиш 8-) да се обезкосмиш ?! Ей затфа няма такива теми във форума,защото хората държат на лична хигиена и не ходят като Чубака.Щото е противно и се хващат разни гадории.И моля ти се,слагай между по и интересно едно - .Преди "ако",една запетайчица драсни. 8-) Тфа,ф трети клас се учи,че ако не и по-рано.Мисли при кой лекар ще ходиш,не ми стой пред компютъра да ми даваш тон в заяждането :razz:

Tazadar
05-23-2008, 22:08
Хвани отиди на лекар де! Не си малко дете!

donchov
05-23-2008, 22:21
[quote="~*RoNi*~"]Срамните въшки няма лошо да си ги 'фащаш,ама сеш ли се,че тея твойте срамни въшки няма как да ходят чак и надолу от коляното.А пък и да му се навиди тая лична хигиена за нищо ли я нямате ? Не си ли си помислял някогиш 8-) да се обезкосмиш ?! Ей затфа няма такива теми във форума,защото хората държат на лична хигиена и не ходят като Чубака.Щото е противно и се хващат разни гадории.И моля ти се,слагай между по и интересно едно - .Преди "ако",една запетайчица драсни. 8-) Тфа,ф трети клас се учи,че ако не и по-рано.Мисли при кой лекар ще ходиш,не ми стой пред компютъра да ми даваш тон в заяждането :razz:


хах , аз по принцип се обезкосмявам ... хаха Чубака.... ужс
Но през зимата оставих малко вълната да порасне и сега тряя да я махам пак, но това е само за краката , а на половите части там си се обезкосмявам и зиме и лете :D

donchov
05-23-2008, 22:25
И така не разбрах, по описанието ми за срамните въшки ... има ли вероятност това да са "СРАМНИ Въшки" или може да е нещо др.

samonervi
05-23-2008, 22:29
Срамни въшки


Какво представляват?

Малки паразити които живеят по човешкото тяло и се хранят с кръв. Жълтеникаво-сиви на цвят с големина около 3мм, приличащи на миниатюрни рачета.
Най-често се намират в окосмените зони около гениталиите, но може да се разпространят и по други окосмени части на човешкото тяло, като гърдите, подмишниците а в някои случаи и по миглите.

Начин на предаване:

Срамните въшки се предават чрез полов контакт, чрез контакт на кожа с кожа, чрез облекло или спално бельо.
Подслон могат да намерят също по пейки на солариуми или тоалетни чинии, които не се почистват добре.

Симптоми:

Поява на сърбеж около гениталиите или в други окосмени области. Сърбежът се появява в повечето случаи няколко седмици след появата на срамните въшки.

Период за инкубация:

Гнидите се излюпват за период от 6 до 10 дни.

Диагноза:

Поставя се след преглед от лекар.

Лечение:

Специални лосиони или кремове за убиване на въшки и гниди, предписани от лекар-специалист.

Срамните въшки могат да живеят до 48 часа без приемник ако имат подходящата топла среда, например, спалното бельо.

срещани изрази - / пучи въшки /

donchov
05-23-2008, 22:43
Благодаря за подробностите. :grin:
Ам сега четох ... опътването на лекарството против гъбички и разбрах ,че трябвало да се маже от 2 до 3 пъти на ден а аз го мазах само 1 път ...и се препоръчва до 4 седмици а аз 2 седмици .... голям съм каун :x

samonervi
05-23-2008, 22:51
хубаво е,че си се сетил да го прочетеш.За всеки случай пак да кажа ОТИДИ НА ЛЕКАР .Не можеш сам да се излекуваш без да си знаеш точната диагноза,която обикновено се поставя от ЛЕКАР

donchov
05-23-2008, 22:55
ще го направя , благодаря ти много! :grin:

meni18
05-23-2008, 23:14
искам да те помоля само да споделиш какво ти е казал лекаря след прегледа,защото лично ме засягат тези бели петънца.Благодаря ти

kpacu7
11-27-2008, 18:32
Такам.Първото,което забелязах е,че 21 годишен МЪЖ,видно преминал отдавна периода на пуберитета,седи и пита 14-15 годишни момчета и момичета,дали има гъбички и срамни въшки.Второто,което забелязах,като един грамотен човек,че Отида се пише с У.Явно пак съм проспала някой час по български.Препинателните знаци са за украса,ама ние тфа си го знаемЕ. :D Трето,абе аз едно не мога да схвана-къде си ми тръгнал да правиш секс,като не знаеш въобще къде се хващат тея срамни въшки.Срамота! Дърт пръч си станал,пък ми говориш,че имаш срамни въшки по бедрата,бицепсите и от коляното надолу.Ти си егати чука .Седиш от 6 месеца с тея чудесии и вместо да си дигнеш задника и да отидеш на лекар,питаш някфи пубери. :shock: Освен на лекар да отидеш,трябва май и да се пообогатиш сексуалната култура.Айде със здраве [!] ...И глей да Утидеш на доктор :razz:



Хах ... явно не само той трябва да пообогати сексуалната си култура... ето ти част от статийка за срамните въшки, може да ти е полезна.Срамните въшки са паразит. Те са жълтеникаво-сиви на цвят, имат дължина 2-3 мм и се виждат ясно. Също така са много дребни и приличат на миниатюрни рачета. Прилепват главно към окосмението по гениталиите, но може да се разпрострат и по други части на тялото, където растат косми, като подмишниците. Може да се заселят и върху миглите. Рядко се случва срамните въшки да се пренесат на главата, освен у малки деца. Преди да даваш мнение по даден въпрос ... хм не е зле да се поинтересуваш малко, за да не излезеш ти глупавата.
P.S. А... да. Замалко да забравя да кажа, че се пише "Отивам" с "О" ... правилно си го е написало момчето, но какво да се прави ... все се намира някой, който да се изкаже неподготвен, но нищо ... на всеки се случва :D :lol: