PDA

View Full Version : противозачатачни алтернатива ?



StiffMan
05-24-2008, 00:15
Здравейте!

С приятелката ми правим доста секс и въпреки че винаги използваме презерватив има опасност да забременее. Проблемът е че тя неиска да пие противозачатачни понеже се опасява да няма странични ефекти..
Някакъв друг начин за предпазване да препоръчате или трябва без противозачатачни неможе да е сигорна работата ?

Мерси предварително !
поздрави

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-24-2008, 06:47
Ако лекар и предпише най-подходящите за нея няма да има никакви странични ефекти. Аз пия пък нищо ми няма :)

samonervi
05-24-2008, 07:13
Ами твойта приятелка трябва да отиде на гинеколог и да каже ,че иска да се предпазва от нежелана бременност.Ще я прегледат и ще й препишат хапчета.които няма да и повлияят зле.Но ак оси купи някакви и те са прекалено дозирани за нея,ще я хванат всички странични ефекти,ще получи хормонален дисбаланс и работата ще стане много сериозна.И пак казвам ЛЕКАР

Tazadar
05-24-2008, 07:36
А бе каква е тая параноя, която ви гони бе хора!!!

miloto_girl_4e
05-24-2008, 08:09
Аз ли не разбрах или приятелката ти ще пие хапчета, защото само с презерватив не е сигурно? :shock:
Или пък сте решили, че като пие противозачатъчни е по-безопасно, отколкото като ползвате презервативи ?
Нормално е момичето да се дърпа и да не иска да пие тези натъпкани с
хормони хапчета...
А и не виждам смисъл в случая.. шансът да забременее и при двете е еднакъв.., само дето при противозачатъчните се бъхти излишно с хормони и си натоварва черния дроб с излишни хапчета...

kalpazanka
05-24-2008, 08:58
Вагинални свещички-действат цели 3 часа :)

BabyishKisses
05-24-2008, 10:13
Женски презерватив или диафрагма...
....но не вярвам да й допадне идеята.

krem4et0
05-24-2008, 11:46
Аз ли не разбрах или приятелката ти ще пие хапчета, защото само с презерватив не е сигурно? :shock:
Или пък сте решили, че като пие противозачатъчни е по-безопасно, отколкото като ползвате презервативи ?
Нормално е момичето да се дърпа и да не иска да пие тези натъпкани с
хормони хапчета...
А и не виждам смисъл в случая.. шансът да забременее и при двете е еднакъв.., само дето при противозачатъчните се бъхти излишно с хормони и си натоварва черния дроб с излишни хапчета...

Сигурността на противозачатъчните е по-висока от тази на презерватива. Презерватив+изваждане на пениса от влагалището секунди преди да свършиш ти гарантират почти 100% сигурност.

StiffMan
05-24-2008, 13:36
Еми аз си мислех противозачатачни + презерватив.. Проблема е че след като свърша само сменям презерватива и продалжавам та може някакси да попадне течност в нея..

beb4eto0o
05-24-2008, 14:28
Здравейте!

С приятелката ми правим доста секс и въпреки че винаги използваме презерватив има опасност да забременее. Проблемът е че тя неиска да пие противозачатачни понеже се опасява да няма странични ефекти..
Някакъв друг начин за предпазване да препоръчате или трябва без противозачатачни неможе да е сигорна работата ?

Мерси предварително !
поздрави
za kvo sai hap4eta ti tam li si da go vadi6 navreme ot neq da nesvar6va6 vatre

beb4eto0o
05-24-2008, 14:30
Еми аз си мислех противозачатачни + презерватив.. Проблема е че след като свърша само сменям презерватива и продалжавам та може някакси да попадне течност в нея..
tva nee problem izpolzvaite si prezervativite ne sa i nyjni hormoni izli6ni sa

Chacho
08-15-2009, 12:30
Ебати паниката, братле. Хапчета+презервативи. Сигурно това е само началото, после ще добавите и диафрагми, и спирали, и какво ли още не. Накрая едното ебане ще ви излезе колкото сметката за парното.

И какво като не е 100% сигурен тоя презерватив. Късаш го, слагаш друг и си готов. Те белите приятелчета не се телепортират през гумата ебати... Ако се съмняваш че могат да минат през презерватива, по добре ги остави да си свършат работата. Ще вземе да роди някой супер герой от толко потенциал в сперматозоидите.

Айде слагай само гума и не трови гаджето си от страх. Най-голямото шубе е шубето.