PDA

View Full Version : защо вси4ко се проваля бавно но сигурно?



amitq
05-24-2008, 06:23
еми вси4ко запо4на отпреди една седмица.Първо той не бил на кеф и се държа отвратително с мен.Извини ми се.После запо4на да излиза само с приятелите си и ваобще забрави за мен, разбирам 4е техните приятелки са ги зарязали(по-то4но 3-ма от тях.), но това не зна4и 4е и с нас трябва да последва същото.Най-кошмарно беше снощи, бях му казала 4е искам да излезем из квартала, но една приятелка предлойи по-рани4ко да излезем на центъра и понеже него го нямаше в скайп аз казах на един от неговата компания като отиде до у тях да му предаде "като дойдете на центъра звъннете".И както ве4е е 8 4аса ги вижам как влизат с един негов др. фр. в едно кафене и отна4ало се напрайх на ударена оба4е мойта фр вика ся не се лигави ам разбери какво става оба4е когато отидох и му казах като толкова не ти се излиза с мен просто не се уговаряй.И той вика ам ти си говорила с ицата що не се обади на мен на мобилния ми.При положение 4е ицата ще слиза и аз сам пред скайп и не вижам какъв е проблема просто си търси извинение пред мен.Питах го какво толкова се е слу4ило и ако иска нещо просто да ми го каже, но нищо.Помогнете щото аз ве4е нямам нерви.Ако нещо от цялата ситуация не ви е станало ясно питайте на ЛС.Мерси много за съветите, който ще дадете :)

xXxScreamxXx
05-24-2008, 06:46
оффф....могла си просто да му се обадиш вместо да разигравате тия драми ...................... :? :? :?

meni18
05-24-2008, 08:07
ем по мое мнение или той не изпитва нищо към теб,или има някакъв друг проблем в себе си,който го кара да те пренебрегва.Съдя за това по себе си,защото винаги когато гаджето ми се държи странно към мен,после ми изяснява,че е имал др проблем и за това така се е държал :)

miloto_girl_4e
05-24-2008, 08:15
Eто такива момчета много мразя..винаги правят от мухата слон :!:
Какъв му е проблема на тоя, че вместо да се набутваш(а дори и да имаш безплатни минути) си казала на негов приятел да му предаде да ти звънне? Само се прави тук на важен и едва ли не на света вода
ненапита...
Абе простотия до шия..
Просто не се занимавай повече с него, смисъл не късайте, но не му давай да се държи така тъпо, а ако го прави му тегли една майна...

VinDiesel
05-24-2008, 08:34
Нещо много мило му говориш и му се е дигнала шапката много мразя такива момчета нищо че и аз съм момче като му кажеш обичам те и почва да си мисли вече че ти е господар и тряя да му тичаш по гайдата пффф