PDA

View Full Version : Какъв подарък за РД



countes
05-24-2008, 07:04
Здравейте,обращам се към вас с молба да ми дадете предложения за подарък на момче по случай РД.Става за въпрос за моя приятел с който сме заедно от 4 месеца,та скоро той става на 18 и аз нямам и идея какво да му подаря,а остава много малко време.Моля помогнете!!![/i]

klamer4e
05-24-2008, 07:43
Не може да го познаваш толкова малко, че да не знаеш какво да му подариш. Все пак сте били заедно 4 месеца. Ако се подетиш някой път, когато ти е говорил, че нещо винаги е искал, може да му вземеш това нещо. Естествено ако не е кола.. 8-) Все пак си е навършване на пълнолетие, така че може да се постараеш. Вземи нещо функционално, но и сантиментално и красиво. :)
Успех!

countes
05-24-2008, 08:03
ами проблема е,че той има всичко!

miloto_girl_4e
05-24-2008, 08:21
Щом има всичко нека измислим не нещо практично, а нещо, които да му остане като спомен..
Примерно.. голям колаж, който да сложиш в рамка, с ваши общи снимки, готино направен и пипнат на photoshop :)
Кутийка под формата на сърчице, вътре 52 сърчица, с 52 различни желания или различни неща, които ще направиш за него.. нещо от този сорт :)
Друго..тениска с ваша снимка(ако си пада по лигави неща)или тениска, щампована с любимата му фраза, група, картинка и т.н
Ако си колекционира нещо, допълни колекцията му.. =)
За друго да ти кажа в момента не се сещам.. :)

VinDiesel
05-24-2008, 08:28
Важен е жеста земи му някое съвенирче. Моята приятелка за моя Рд ми взе 1 готин парфюм и един сувенир като статуетка мъж и жена как се целуват мен много ми хареса този подарък 8)

meni18
05-24-2008, 08:36
Ами щом си има всичко,подаръкът ти може да е някакъв символичен-нещо което да му напомня за общите ви преживявания..или нещо примерно което го интересува като хоби...Сещам се много примери,но повечето са за момичета.. :(

klamer4e
05-24-2008, 08:48
Щом има всичко нека измислим не нещо практично, а нещо, които да му остане като спомен..
Примерно.. голям колаж, който да сложиш в рамка, с ваши общи снимки, готино направен и пипнат на photoshop :)
Кутийка под формата на сърчице, вътре 52 сърчица, с 52 различни желания или различни неща, които ще направиш за него.. нещо от този сорт :)
Друго..тениска с ваша снимка(ако си пада по лигави неща)или тениска, щампована с любимата му фраза, група, картинка и т.н
Ако си колекционира нещо, допълни колекцията му.. =)
За друго да ти кажа в момента не се сещам.. :)
Точно тениската и колажа, който си описала, подарихме вчра на дна приятелка. Наистина много оригинален подарък. Особено тениската адски мнгоо ми харесва като идея. Но аз попринцип не съм фенка на сантименталните глупости, но ако е с любима фраза или картинка ще е много готино. Например ние и направихме тениска "I <3 *знакът на батман*", защото веднъж с гаджето и са си говорили как той щ е батман , а тя жената котка :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-24-2008, 09:24
Такива теми - бол! И ще се повторя: има търсачка. А и ние не познаваме гаджето ти по-добре от теб, за да можем да ти кажем с точност кое ще му хареса, ако ти не знаеш...

BulgariaZaBulgarite
05-24-2008, 09:26
До колко пари?

_crazy_baby_
05-24-2008, 11:48
моят приятел съ6то има рд съвсем скоро и мисля да му взема някакви боксерки на които пи6е не6то сме6но отзад или ддз една фр взе на приятеля си пипни ме някви такива на вас би ли ви харесасл такъв подарък