PDA

View Full Version : Как да го зарежа... :/



bUbInkA__
05-24-2008, 08:37
Излизам с едно момче от 3 седмици някаде, но сега мисля да го зарязвам защото имам нужда от малко свобода пак и още имам чувства към бившия си приятел.Според вас няма да е лошо ако го зарежа по скаип защото ние така или иначе не ходихме мн сериозно. Как мислите? :?

TheMaggie
05-24-2008, 08:38
Мисля,че да го зарежеш по скайп или чрез смс,са 2 изключително тъпи идеи.Кажи му го в лицето,освен ако не си страхливка. :?

donkihot
05-24-2008, 08:39
в никакъв слу4ай не го прави по скайп...толкова е тъпо,показва,4е не ти стиска. Излезте и му го кажи в лицето

VinDiesel
05-24-2008, 08:40
Какво нямаш смелост да му кажеш на 4 очи че имаш чувства към бившия и че няма да се получи ли. Тия компютри са голяма простотия едно време баба ти все чрез компютъра ги е резала ...

klamer4e
05-24-2008, 08:41
в никакъв слу4ай не го прави по скайп...толкова е тъпо,показва,4е не ти стиска. Излезте и му го кажи в лицето
The same.
*блах чакай, че щях да почна да пиша на англ.. затъпях 8-)*
Какво значение има , че сте ходили 3 седмици.. Опа.. САМО три седмици. Той може да е имал по-сериозни очаквания. За това обади му се, вижте се, поговорете, кажи му всичко и си тръгни. :)

gangstata
05-24-2008, 09:09
Ауе кви са тия глупости уе..,по скайп ,със смс..Ай поставете се малко на мястото на другия..На никой няма да му е приятно да го зарежат по такъв начин..Тряа си бахти страхливеца,за да го направиш тва..Изправяш се очи в очи с него и му казваш..

sexa_na_kompleksa
05-24-2008, 09:25
Подкрепям по-горните мнения - вижте се и му го кажи. Надявам се, че ще ти е за урок и повече няма да се захващаш с други момчета, при положение, че все още не си забравила предишния.

пЛюш!нкаАа~
05-24-2008, 10:44
Излизам с едно момче от 3 седмици някаде, но сега мисля да го зарязвам защото имам нужда от малко свобода пак и още имам чувства към бившия си приятел.Според вас няма да е лошо ако го зарежа по скаип защото ние така или иначе не ходихме мн сериозно. Как мислите? :?Мисля,че си прибързала да тръгнеш с това момче след като имаш чувства още към бившия..знам как се чувсташ.Кажи му Истината,че имаш чувства към бившия..и си прибързала с тази връзка.Пък и наистина ще е по-добре да останеш сама,защото ще се тормозиш и от тази сегашна връзка.Не му го казвай по скайпа,кажи му че искаш да се видите и да поговорите за отношенията ви.Може би си тръгнала с него защото не си искала да останеш сама или,защото си била наранена..но наистина е най-добре да си дадеш време да останеш сама..също така да подредиш мислите си..

Presley
05-24-2008, 11:57
Щом не искаш да си с него,давай беэ много,много да мислиш.Щом не е нищо сериоэно,да не ти пука къде ще му го кажеш.И в Скайп да е-няма лошо.Попринцип не съм ЭА решаването на проблеми в Скайп,ама какво толкова?Все пак сме във века на техниката и интернета.Давай.

p0is0n{f}
05-24-2008, 12:33
мен са ме зарязвали и със смс и по скайп .. да ви кажа честно и аз съм зарязвала със смс и по скайп .. така че определено съм на мнение,че идеята не е толкова лоша..разбира се на живо е по-правилно,но пък по скайп си сигурен къде е човека и няма да се притесняваш къде ще отиде,дали въобще ще се прибере и тн .. аз съм "за" и за по скайп и за на живо ;)

AnChItOoOo
05-24-2008, 13:10
Уфф мене са ме зарязвали от скайп и изобщо не ми хареса :razz: наистина е тъпо...по добре излезте и му обясни че имаш чувства към бившия и е по добре да се разделите за да изясниш чувствата си :-P

AnChItOoOo
05-24-2008, 13:38
Уфф мене са ме зарязвали от скайп и изобщо не ми хареса :razz: наистина е тъпо...по добре излезте и му обясни че имаш чувства към бившия и е по добре да се разделите за да изясниш чувствата си :-P


имаш хубави гърди :::

Че нали са моите как няма да са хубави 8) :razz:

AnChItOoOo
05-24-2008, 13:42
сподели с приятели тогава 8-)

Не става... :razz: :razz: :razz: :razz:

evelinka1122
05-24-2008, 13:46
това са възможно най-тъпите начини да зарежеш някой! мисля че вече се досещаш как трябва да направиш това- лично!

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-24-2008, 15:07
"ЪъъЪЪЪ искам да скъсаме.. " поднесено на живо.. толкова ли е трудно пф.. :)

avril_6
05-24-2008, 15:40
Е престави си че момчето наистина те харесва. Най-малкото му дължиш обяснение, и то на живо. И бъди сигурна че просто не минаваш през някакъв период, защото ще бъде кофти и без това.

BOOK_FAN
05-24-2008, 15:43
Мисля,че да го зарежеш по скайп или чрез смс,са 2 изключително тъпи идеи.Кажи му го в лицето,освен ако не си страхливка. :?
:) :) :)