PDA

View Full Version : Норамлно ли е това?



sladur4e_
05-24-2008, 09:02
Здравейте!Аз ходя на училище ато всеки тинейджър и имам проблеми.Всички момчета са ми приятели.Искам гадже,но всички искат да са ми приятели.Това нормално ли е?

Mooo6no
05-24-2008, 09:14
В голяма степен зависи от външния ти вид дали е нормално или не.

Freeminded
05-24-2008, 09:16
Нормално е, просто не знаеш как да си намериш гадже. Приятели разбираше имаш, но сети се за рекламата на Спрайт. Може би все някой те желае, но не ти го признава. Може и много да те харесва, не се зане. :wink:

VinDiesel
05-24-2008, 13:10
Зависи от много неща

evelinka1122
05-24-2008, 13:36
еми нормално е, и аз имам много приятели, но за ся не си търся никакви гаджета..... от къде знаеш че там някъде сред тия твоите фр няма някой който да копнее за теб !? :P

tuzaro
05-24-2008, 14:21
В голяма степен зависи от външния ти вид дали е нормално или не.абсолютно съм съгласен, и не е нормално тинейджър да ходи постоянно на училище 8-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-24-2008, 14:59
когато прекалено дълго му се преструваш на приятелка момчето почва да си мисли че искаш приятелство а не друго .. :) нормално е спокс ;)

Lucho
05-24-2008, 15:00
Нормално е... 8)

w0sh
05-24-2008, 15:02
Нормално е. Особено ако имаш някакъв недъг, или си просто природно грозна.

yuyuto
05-24-2008, 15:17
Здравейте!Аз ходя на училище ато всеки тинейджър и имам проблеми.Всички момчета са ми приятели.Искам гадже,но всички искат да са ми приятели.Това нормално ли е?
О, ще си намериш някой, спокс, просто не го мисли чак толкоз и то ще си стане от самосебе си... Пък и кво по-яко от тва да имаш много фр... :P

w0sh
05-24-2008, 15:20
Здравейте!Аз ходя на училище ато всеки тинейджър и имам проблеми.Всички момчета са ми приятели.Искам гадже,но всички искат да са ми приятели.Това нормално ли е?
О, ще си намериш някой, спокс, просто не го мисли чак толкоз и то ще си стане от самосебе си... Пък и кво по-яко от тва да имаш много фр... :P

Аве напоследък олигофренията заразна ли е?
Аз тука един човек дето не е наивен не видях.

Ето моето послание(като човек излязъл от пубертета) МИСЛЕТЕ РЕАЛИСТИЧНО!!!

SexY_BiTcH
05-24-2008, 15:27
Ест че е нормално, тва зависи от теб, ако направиш намек на някое момче че искаш да сте повече от приятели ще стане ти явно се държиш твърде приятелски и не флиртуваш достатъчно… :-)

GameMaster
05-24-2008, 15:31
Mi ne vijdam nishto osobeno v tova ;-) ....

LovePoisoned
05-24-2008, 15:45
Има и значение дали въпросните ти приятели са заети или не. :D
Ама мисля, че нещата ще се оправят. Ако има нещо, за което знаеш, че ти пречи да бъдеш харесвана, но не го казваш, сигурно е поправимо. Успокой се ве. :)

5StaR
05-24-2008, 16:24
Здравейте!Аз ходя на училище ато всеки тинейджър и имам проблеми.Всички момчета са ми приятели.Искам гадже,но всички искат да са ми приятели.Това нормално ли е?
О, ще си намериш някой, спокс, просто не го мисли чак толкоз и то ще си стане от самосебе си... Пък и кво по-яко от тва да имаш много фр... :P

Аве напоследък олигофренията заразна ли е?
Аз тука един човек дето не е наивен не видях.

Ето моето послание(като човек излязъл от пубертета) МИСЛЕТЕ РЕАЛИСТИЧНО!!!

Ххехехеххе батееееееее Емо!

sh3_1s_7h3_0n3
05-24-2008, 17:25
Радвай се, че поне те възприемат като приятелка, защото обратното е много по-отвратително. В обратния случай ти и да искаш да са ти приятели, ако те са решили, че искат да са нещо повече, или 'тръгвате' или сте 'дотук' с псевдоприятелските взаимооотношения. :)

MartyParty
05-24-2008, 17:28
Приемат те за един от тях.И аз съм така. :lol: Обаче аз ритам с тях можеби това ги обърква.

moon_flower
05-24-2008, 18:04
Аз пък толкова искам повече момчета приятели...много по добри са от момичетата...
Както и да е де,това не е по темата.. :D Та,както някой се изказа преди мен,до голяма степен това зависи от външният ти вид,друго...може би са заети или просто си те имат за приятелка. :) :)

punkrock
05-24-2008, 21:29
Нормално е, спокойно все ще се получи с някой :)

Wrathchild
05-24-2008, 21:41
Здравейте!Аз ходя на училище ато всеки тинейджър и имам проблеми.Всички момчета са ми приятели.Искам гадже,но всички искат да са ми приятели.Това нормално ли е?
О, ще си намериш някой, спокс, просто не го мисли чак толкоз и то ще си стане от самосебе си... Пък и кво по-яко от тва да имаш много фр... :P

Аве напоследък олигофренията заразна ли е?
Аз тука един човек дето не е наивен не видях.

Ето моето послание(като човек излязъл от пубертета) МИСЛЕТЕ РЕАЛИСТИЧНО!!!Ъ... реално.
До авторката - ами замисли се как се държиш с тях. Ако си някаква мъжкарана, не се чуди много.

yuyuto
05-25-2008, 10:20
Здравейте!Аз ходя на училище ато всеки тинейджър и имам проблеми.Всички момчета са ми приятели.Искам гадже,но всички искат да са ми приятели.Това нормално ли е?
О, ще си намериш някой, спокс, просто не го мисли чак толкоз и то ще си стане от самосебе си... Пък и кво по-яко от тва да имаш много фр... :P

Аве напоследък олигофренията заразна ли е?
Аз тука един човек дето не е наивен не видях.

Ето моето послание(като човек излязъл от пубертета) МИСЛЕТЕ РЕАЛИСТИЧНО!!!
Заразна е ами :grin: И сигурно съм я прихванала от теб... :grin: И понякога да си наивен е мноу по-яко от колкото да си някав песимист тотален и целия ти живот да е претъпкан с отрицателни емоции... :grin: Хах, близко е до мозъка, ама някои хора са тооолкоз големи и зряли, че не могат да се сетят... Пък тва дето го казваш за външния недъг - е кво бе? Всеки си има недостатъци... Някои хора имат външни недостатъци, други вътрешни... И повярвай - вътрешните са много по-кофти недостатъци... Щот ако си грозен, верно с много мъка, ама може да се промениш към добро, ама ако си един тъп галош, който вижда само гадните страни на живота и си мислиш, че си много реалистичен, е тва си е доживотно... Нема оправия...
До авторката: Спокс, ще си намериш някой... :P За всеки влак си има пътници...