PDA

View Full Version : песни...:)



Kris_kiss
05-24-2008, 10:43
трябват ми няколко яки песнички (няма значение какъв стил са.) Нещо на което всички да се кефят.. :)

CataclysmicAbyss
05-24-2008, 11:37
Няма нещо на което сички се кефят :? ..иначее яка песничка 'Blind Melon - No rain' playing...

Qnchety
05-24-2008, 11:51
Орк. Камчия - Комбайна вършачка :D

Obsession
05-24-2008, 17:36
Обикновено 90% слушат и се кефят на най-новите комерс парчета. Избери нещо свежо и скоро излязло, но и нещо по-отдавна, което е било голям хит и е позабравено. И все пак няма да намериш песен, която да хареса на всички. Но пък аз не познавам човек, на когото не му харесва Blero- Sexy Moves или Nelly Furtado - Say It Right или по-старите La Bouche - Be My Lover и 2-4 Family - Stay. Можеш да опиташ с тях.

w0sh
05-24-2008, 17:43
Daler Mehdi - Tunak Tunak Tan
Един човек не знам дет не и се кора.

Thoughtless
05-24-2008, 20:00
...

GolDeeN
05-24-2008, 20:49
Знам, че не заслужавате но: http://www.data.bg/f.php?fid=27710093

H8_mE
05-25-2008, 06:00
I'm gonna be (500 miles)
UB40 - Red Wine
Inner Circle - Sweat
Kat Deluna - Run The Show
Da Buzz - Wonder Where You are
Iggy Pop - In The Death Car
I mn drugi

Obsession
05-25-2008, 11:30
Обикновено 90% слушат и се кефят на най-новите комерс парчета. Избери нещо свежо и скоро излязло, но и нещо по-отдавна, което е било голям хит и е позабравено. И все пак няма да намериш песен, която да хареса на всички. Но пък аз не познавам човек, на когото не му харесва Blero- Sexy Moves или Nelly Furtado - Say It Right или по-старите La Bouche - Be My Lover и 2-4 Family - Stay. Можеш да опиташ с тях.

Blero - Sexy Moves - най-противната песен, която съм слушала. Иначе и аз не познавам хора, които да не и се кефят.. :lol:
Таа наистина пробвай с комерсиални парчета.. напоследък всички слушат Джъстин Тимбърлейк и специално новия му хит с Мадона..

:lol: Ето пример за различен вкус ;) Сега се сетих си за Modjo - Chillin' И все пак ще се намери някой да не му хареса, don't forget (:

barbie_94
05-25-2008, 11:47
Gala - Freed form desire
Leftfield - Afroleft
Funkerman - Speed Up
Jamelia - Beware of the dog
Basshunter-Now You're Gone

SuperBadSuperFresh
05-29-2008, 20:24
Az mrazq Nelly Furtado-Say It Right !!!
ina4e po temata:
1.Ingrid Cup - i will not die
2.K-maro-Femme like you
3.Pachanga Feat.Rng-Baby believe me pone az mnogo im se kefa
:-P

We Will Rock You
05-31-2008, 11:07
Ще ти дам няколко неизвестни,но много яки песни!
Ladytrom-Seventeen
Metric-The List
Deep Puppets-Backwater
Metric-IOU
Metric-Poster of a girl

LeVski_fen
05-31-2008, 12:46
Keba-Kukavica
Dragana Mirkovic-Sama
послепис:Kris_kiss ако това на снимките си ти значи те обичам :D :D :D :-)

mucka7a
05-31-2008, 12:49
Аз слушам Gavin DeGraw.Който и да питам не го е чувал :D :D :D или само го сързват със soundtracka na One tree hill.Чуй I'm in love whit a girl яка е поне мен ме кефи де

lsd43
05-31-2008, 13:18
AC/DC-Thunderstuck
Exploziq-ZIG ZAG
Hipodil-Nova gradska pesen
Exploziq-Sreden Prast

LINKNOT
05-31-2008, 13:21
Аз слушам Gavin DeGraw.Който и да питам не го е чувал :D :D :D или само го сързват със soundtracka na One tree hill.Чуй I'm in love whit a girl яка е поне мен ме кефи де

Аз съм го чувала 8) We belong together е страхотна песничка. =;

По темата - досега не съм попадала на мнение,в което да оплюват песните Numb и What I`ve done на Linkin Park. Чуй ги. :) Освен това ужасно много харесвам и Faint и From the inside и т.н.,но не мисля,че търсиш точно това и все пак няма лошо,ако ги преслушаш. Може да ти харесат. :)
На Rob Thomas - Ever the same е хубава, Sum 41 - Motivation и айде още една (балада обаче) Green Day - Wake me up when September ends. Дано ти допаднат. Лично на мен ми е чудно как на някой такива песни не му харесват,но пък не може всички да сме еднакви.. :wink: