PDA

View Full Version : Ами сега??



Ypotrebena
05-24-2008, 12:05
С едно момче съм от март месец а се познаваме от Декември и той се влюбил в мен,но аз просто се бъзиках с него,защото е адския сладур и всички го искат и викам тоя е пълен женкар не ми трябва.И много пъти си бяхме говорили и аз му казах,че не вярвам в любовта и че за мен не си заслужава.Тогава той ми каза,че щял да ме накара да вярвам и ето от Март месец сме заедно и съм много влюбена в него,обичам го повече от всичко както и той мен.Но има проблем и той е във мен просто той не спира да ми казва колко ме обича и аз му го казвам,но знам че не го заслужавам.Та аз отначалото на връзката ни не мислех,че ще стане нещо повече и все още се виждах с бившия и спях с него.А това момче никога не ми е казало да спи с мен вече почти 3 месеца той нищо не ми е казал за това смисъл каза ми когато ти искаш тогава.Каза ми че с мен искало да бъде различно не да бързаме да го караме по-бавно и той е уникален толкова мил,добър,сладък.. а аз просто не го заслужавам.Дори сега когато съм толкова влюбена в него и знам че той ме обича,аз пак немога да се променя не му изневерявам но примерно се зарибявам с други момчета,когато съм на дискотека без Калин и там с приятелките ми не се усещам какво правя.Той ми е дал пълна свобода,но неискам да го наранявам а виждам,че го правя и незнам какво да правя тези дни само се караме и само се разделяме за 2 седмици сигурно 10 пъти си казахме край но пак се събираме.Сега той е на бал на един приятел аз му казах,че няма да отида и само си говорим по тела а сме разделени уж вече не сме заедно а аз го обичам и той ме обича.Каза ми,че много ме обичал ама просто не се получавало ;( .. и аз знам че не се получава но какво да направя.Искам да взема правилното решение но незнам какво е то.

p0is0n{f}
05-24-2008, 12:28
сама трябва да решиш дали да се събереш с него или не .. и макар да не вярвам в това,което ще ти кажа,то винаги ме е успокоявало: Вие няма да сте вечно заедно,всяка болка се лекува с времето и най-важното-съдбата никога няма да те остави да подминеш истинската си любов (нз на колко години си,но мисля,че си млада и на този етап не трябва да си губиш времето с глупости;),каквото станало-станало и ако наистина се чувсвташ гадно за това,поискай прошка от него,а относно това дали ще сте пак заедно,зависи изцяло от вас) успех 8)

comics
05-24-2008, 12:32
правилното решение е или за се вземеш в ръце и да разбереш, че става дума за нещо сериозно и да спреш да се самосъжаляваш, или да разбереш, че нищо няма да излезе с него и да престанете да се занимавате един с друг. Избирай си

VinDiesel
05-24-2008, 13:08
Ти си толкова зле че незнаеш какво искаш.Момчето е точно с теб а ти го правиш на луд апфф да ти имам живота :-x

Ypotrebena
05-24-2008, 13:51
Ami az sym na 17 toi e na 18 i e edin ot nai golemite jenkari koito poznavam ili pone beshe i sega e tolkova iskren i seriozen i me e strah da ne mi razbie syrceto.. Zashtoto mnogo poznati i priqtelki sa si patili ot nego i mi vikat vnimavai .. samo 4e toi s men ne se durji taka :( :( I az vse go izpitvam da vidq dali e iskren i kakvo li oshte ne .. obi4am go mnogo prosto neiskam da me boli..

AnChItOoOo
05-24-2008, 14:05
Ти си толкова зле че незнаеш какво искаш.Момчето е точно с теб а ти го правиш на луд апфф да ти имам живота :-x

;-) ;-) ;-)

paranoia
05-24-2008, 14:45
oshte edno dokazatelstvo che horata ocenqvat vsichko chak sled kato e prikluchilo

BOOK_FAN
05-24-2008, 15:02
Някой хора са казали,че ако има lovе-тя ще надвие всичко! :smt007

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-24-2008, 15:14
ако наистина го обичаше нямаше да му изневеряваш нямаше дори да поглеждаш друго момче .. :?

DjiDjo
05-24-2008, 15:33
Vij sega zna4i az sam sa6tia kato tova mom4e az sam palen jenkar obi4am da ne bada samo s edno momi4e oba4e na skoro mi se slu4i ne6to mn strano vidqx se s edno momi4e i mn mi haresva i naprau me pobarkva kato q vida no to4ko i tq kato teb si misli 4e sam jenkar i nqma da e ne6to seriozno no oba4e az za tova momi4e prosto moga da se promenq do golqma stepen i 6te go napravq makar 4e na moite frendove neim se vqrva 4e moga da go napravq 6te go napravq.Taka 4e moito mnenie e 4e tova mom4e e qkata vluben v teb i ne go iztarvai 6te nameri6 takav no ne se znae koga.

lqlqlqlqlqll
05-24-2008, 17:31
е в случая тои не е женкаря , ти си курвата обаче
точно...

MartyParty
05-24-2008, 17:38
Ем зарежи ги онези увлечения.Какво ти дават те?10000% не ти дават това,което той сам би ти дал.Няма смисъл от тях.Глупава работа е ,защото бягаш от собствения си късмет и някой ден ще го разбереш,но ако се осъзнаеш сега,нещата ще са много по-хубави гарантирам ти.Веднъж да срещнеш свястно момче и да го изоставиш заради бушуващите хормони е глупаво.Научи се да се контролираш,защото май там се корени целият проблем.

Ypotrebena
05-25-2008, 05:46
Ami moje i az da sum kurvata i ne me interesuva.Obicham go strashno mnogo neiskam prosto da mi e zle da me boli .. i neznam kakvo da pravq kogato go vidq kolko e vliuben i kak me gleda.Vsichki mi kazvat ti go promeni toi se vliubi v teb ne go naranqvai,drugi mi vikat razbii mu syrceto.. Vsi4ki mi govorqt razli4no a az neznam kakvo iskam,mislq 4e iskam nego lipsva mi kato ne e do men,toi ne mi dosajda,ne mi e kazval nqma da hodish edi kude si iii t.n Toi e super mili4uk i hubav i e s men,za6to prosto nemoga da go priema tova i da sum 6tastliva s tova koeto imam.. ;(