PDA

View Full Version : Наргиле?



cookie_power
05-24-2008, 14:43
не съм сигурна че тфа е най- доброто място за тази тема, ноо реших тук да пиша.. сори ако има такава тема де..
таа какво мислите за наргилето? пробвали ли сте? ако пушите редовно, колко често? с кфо ви е любимо? и т.н
всичко за наргилето

Facelessman
05-24-2008, 15:35
U SUCK!

cookie_power
05-24-2008, 16:08
оо благодаря ти :D :razz:

VilleBaby
05-24-2008, 16:11
не съм проббвала , но в най-скоро време ще пробвам и ще ти кажа :D повечето от приятелите ми са пробвали иии...им харесва :D 8-)

shady^baby
05-24-2008, 16:17
пробвала съм и ми харесва да пуша наргиле, но не го правя много често :) кефя се най-много на тютюна с аромат на банан или черешка :grin: :grin: :grin:

Spider4eto
05-24-2008, 20:07
така както е тръгнала тема за наргиле, я кажете от къде можеш да си вземеш не мнпго малко не много скъпо и качествено наргиле :D иначе съм пушила с горски плодове и беше доста добро

Spider4eto
05-24-2008, 20:14
кво па толкова недоволстваш

Synthetic__
05-24-2008, 22:34
еми мн е яко се едно пушиш най слабите цигари...даже е по леко дима не са усеща изобщо...остава само вкуса на тютюна.Предполагам че със шоколад ше е най яко ама не съм пробвал...

s1NNer
05-25-2008, 09:16
Ммм пушила съм :] ,че даже и си имам в нас :] пуша само със повод (в смисъл като се събереме някъде илии по празници) иначе не обичам ей така да си пуша самичка :/ ... иначе съм пробвала със манго, ябълка и кокос :]

Не мисля ,че наргилето може да се сравнява със цигарите ... адски по-леко е :]

Slawi92
05-26-2008, 07:59
така както е тръгнала тема за наргиле, я кажете от къде можеш да си вземеш не мнпго малко не много скъпо и качествено наргиле :D иначе съм пушила с горски плодове и беше доста доброми ако си от софия от мол илиенци има по 25лв (моито е такова и е много добро) или от света на наргилетата на ботев.
по темата:ми да много ме кефи много е яко,ми зависи имало е случеи по 2 седмици без да спирам имало е и случаи по 2-3 пъти в месеца най-ме кефи от пъпеш и мандарина и кола абе има достаа хубави

summergir1
05-26-2008, 19:22
много е яко, аз съм пробвала цитросови плодове, череша и ягода

i_bleed
05-28-2008, 14:45
има наргилета в студентски град в района на Зимен дворец, срещу бюрото за карти за градски транспорт в тунелчето. Най-евтините са около 20-25 лв.
Иначе е яко, повече ми харесва от цигарите :)

parkourgirlss
05-28-2008, 14:49
ami ne sam probvala, no znam 4e e po bezobidno :P i miri6e qko :-D

_butterfly_
05-28-2008, 20:00
Черешката ми е любимо :)

Spider4eto
05-28-2008, 20:18
така както е тръгнала тема за наргиле, я кажете от къде можеш да си вземеш не мнпго малко не много скъпо и качествено наргиле :D иначе съм пушила с горски плодове и беше доста доброми ако си от софия от мол илиенци има по 25лв (моито е такова и е много добро) или от света на наргилетата на ботев.
по темата:ми да много ме кефи много е яко,ми зависи имало е случеи по 2 седмици без да спирам имало е и случаи по 2-3 пъти в месеца най-ме кефи от пъпеш и мандарина и кола абе има достаа хубави мерси много, от софия съм, само да си взема стипендия и ще бегам до илиянци 8-)

Slawi92
05-29-2008, 10:06
така както е тръгнала тема за наргиле, я кажете от къде можеш да си вземеш не мнпго малко не много скъпо и качествено наргиле :D иначе съм пушила с горски плодове и беше доста доброми ако си от софия от мол илиенци има по 25лв (моито е такова и е много добро) или от света на наргилетата на ботев.
по темата:ми да много ме кефи много е яко,ми зависи имало е случеи по 2 седмици без да спирам имало е и случаи по 2-3 пъти в месеца най-ме кефи от пъпеш и мандарина и кола абе има достаа хубави мерси много, от софия съм, само да си взема стипендия и ще бегам до илиянци 8-)хах добре от там може и да си зимаш тутун и ваглени и сичко той магазина е един такав отка4ен 8-) абе кат се разхождаш ше го намериш тои ума разни простоти некви индиски ли са кви са нз абе ше го намериш ако не пиши