PDA

View Full Version : Какво мислите за такива момчета?



avril_6
05-24-2008, 15:37
Попадали ли сте на момчета, които веднага след като се запознаете започват да ви правят предложения да се видите ии разни намеци да ходите (примерно по скайп) и да са адски настоятелни и чак нахални- примерно сте се виждали 1 път за 1 час. На мен така момчето ми изглежда мн отчаяно или нещо такова. Поне на мен не ми се струва нормално. Вие какво мислите ?

BOOK_FAN
05-24-2008, 15:40
Преди малко гледах една тема как един хлътнал само за няколко часа,а това е хубаво,но ако просто искат само да се забавляват-НЕ РАЗБИРА СЕ! :o

w0sh
05-24-2008, 15:42
отчаян не е точната дума. Точната дума е "Идиот"

Тези отсега са готови да ги мачкат жените. Готови за манипулация.

Lucho
05-24-2008, 15:46
едно е да си как да го кажа.... настоятелен по готин начин , да показваш какво чувстваш и дда подканваш момичето друго е да си нахално мрънкало... за кое от 2-те говорим 8)

Точно така,ама ще допълня че и вие момичетата незнаете какво искате.
Ако ви виждаме веднъж на 3 дни - не ви обичаме.
Виждаме ли ви на всеки 2 часа,вече сме се натрапили.... :-x :-x :-x
Разберете какво искате,и тогава чак пускайте подобни теми..

w0sh
05-24-2008, 15:48
едно е да си как да го кажа.... настоятелен по готин начин , да показваш какво чувстваш и дда подканваш момичето друго е да си нахално мрънкало... за кое от 2-те говорим 8)

Точно така,ама ще допълня че и вие момичетата незнаете какво искате.
Ако ви виждаме веднъж на 3 дни - не ви обичаме.
Виждаме ли ви на всеки 2 часа,вече сме се натрапили.... :-x :-x :-x
Разберете какво искате,и тогава чак пускайте подобни теми..

Пробвай с веднъж на ден . Близко е до акъла.

avril_6
05-24-2008, 15:51
едно е да си как да го кажа.... настоятелен по готин начин , да показваш какво чувстваш и дда подканваш момичето друго е да си нахално мрънкало... за кое от 2-те говорим 8)

Точно така,ама ще допълня че и вие момичетата незнаете какво искате.
Ако ви виждаме веднъж на 3 дни - не ви обичаме.
Виждаме ли ви на всеки 2 часа,вече сме се натрапили.... :-x :-x :-x
Разберете какво искате,и тогава чак пускайте подобни теми..

Говоря за момче, с което почти не се познаваш. Запознал си се и точка. Просто съм попадала на 2-3 такива и се чудя дали аз нещо не разбирам или това си е нормално вече ..

Lucho
05-24-2008, 16:01
Момчетата се опитват да ти покажат че държът на теб,а ти за какво мислиш... :? :?

SaSeTo
05-24-2008, 16:03
При положение,че такива олигофрени [не го казвам в най - лошия смисъл :) ] се срещат доста често мисля,че може да се нарече "нормално" xD

w0sh
05-24-2008, 16:05
При положение,че такива олигофрени [не го казвам в най - лошия смисъл :) ] се срещат доста често мисля,че може да се нарече "нормално" xD

Аз се сещам само за един смисъл на дуамта олигофрен.
Можеш ли да ми степенуваш кой от тях е добър; нормален;лош; по-лош; най-лош?

slun4ice_90
05-24-2008, 16:05
При положение,че такива олигофрени [не го казвам в най - лошия смисъл :) ] се срещат доста често мисля,че може да се нарече "нормално" xD

hahavteen
05-24-2008, 16:24
Зависи дали ми харесва човека и дали има за какво да си говорим. Ако е някой супер досаден и ми говори само някви глупости ест че ще си помисля че е отчаян и само си търси компания. Ако обаче е някой симпатяга с който винаги се намира какво да си кажем и имаме общи неща няма проблем да си пишем/говорим по няколко пъти на ден...

MaxGirl
05-24-2008, 16:26
О, да. Доста често попадам на такива. Не им обръщам внимание, понякой път даже ме напушва на смях.

cookie_power
05-24-2008, 16:40
мм случвало ми се е.. тъпо е

babity
05-24-2008, 16:43
мдааа... освен че съм магнит за извратеняци много често ставам и магнит за такива... отчаяни. Ми на мен ми става тъпо. Смятам, че обичта се гради на това, че се познавате и си вярвате и симпатиите... ама само на симпатии не става. Винаги ги режа, не питайте как го правя, че ми е голяма мъка!

xXxScreamxXx
05-24-2008, 16:56
oфф да .. попадала съм на такива даже ходих с такъв .. :? :? бляяяяяя ... ПОВЕЧЕ НЯМА ДА НАПРАВЯ ТАЯ ГРЕШКА !!!

sh3_1s_7h3_0n3
05-24-2008, 17:15
Направо ми бъркат здравето... Не стига, че не те познават, ами и веднага се хвърлят с множеството предложения и комплименти, което ми се струва супер изкуствено и тъпо... ама иди им го обясни!
Накрая ако 'тактично' ги отрежеш, те пък започват да се сърдят, все едно си им длъжна с нещо... 0.о смотана работа...

moon_flower
05-24-2008, 18:09
Ми да,случва ми се много често,защото главно си говоря с разни в нета... :D То и от там се забивам и гаджета хващам...абе както и да е. :D Таа,ами да като ми се случи това,ми се струва,че момчето е много нахално или е просто плейбой или нещо такова. :D Досега не съм излизила с такъв.. отказвам им .. :D

moon_flower
05-24-2008, 18:11
А,забравих..
Имаше някакъв пич,който като ми писа в скайп почна през 5 минути "айде на кафенце",а още не ми знаеше името... :D и така нон стпо "айде на кафенце"... :D след около 1-1 и 30 мин. ми каза,че не знае точно,но мисли,че ме обича.. :lol: :lol: :lol: :lol:

soul1199
05-24-2008, 18:15
Зависи дали ми харесва човека и дали има за какво да си говорим. Ако е някой супер досаден и ми говори само някви глупости ест че ще си помисля че е отчаян и само си търси компания. Ако обаче е някой симпатяга с който винаги се намира какво да си кажем и имаме общи неща няма проблем да си пишем/говорим по няколко пъти на ден...

+2

Ch0c0la73
05-24-2008, 20:16
apf palno e s takiva povdiga mi se ve4e ka4i li sa tolkova tapi da ne vijdat 4e ako iskam da sam s tqh nqma i az da si poiskam ei taka .. mi ddz..kvo da mislq normalno e da se pak vs mom4eta sa kreteni ot edna ili ot dr-a strana.. em izbqgvash i tva e kazvash vaz i vs e ok ..

BOOK_FAN
05-25-2008, 08:52
отчаян не е точната дума. Точната дума е "Идиот"


:grin: :grin: :lol: :lol:

NeLLy_BaBy
05-25-2008, 09:05
На мен лично не ми се е случвало и мисля,че ако момчето става прекалено досадно не е нормално.