PDA

View Full Version : МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ !!



asdjjdjj
05-24-2008, 15:43
значи на 17 г съм от софия и имам този проблем още когато бях на 15 г
незнам какво е гъбички ли са имам странни пъпки по тестесите и по пениса ще кача снимка да видите моля ви някой да ми каже с какво да се намажа за да се махнат защото ме е срам да отида на преглед моля ви ПОМОГНЕТЕ МИ !! :cry:

не ми дава да кача снимка ;/

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-24-2008, 15:51
Kak moge ot tolkova vreme da imash tozi problem i da ne otidesh na lekar.. :? Da ne mislish, che teenovete tuk sa naqsno kakvo ti e i znaqt tochnata recepttga kak da se izlekuvash?? :shock: Bqgai na lekar i kakvi sa tia pritesnenia na 17? Tva moge da e ekzema ili alergia ili nqkvo zabolqvane?!?! Kakvo oshte chaksh, qaa otivaii!!!!!! :-x Nqma da se sramuvash i dano ne e nishto seriozno. Misli za zdraveto si :!:

crazyhair
05-24-2008, 17:08
Vednaga utivai na lekar moje da stane ne6to po seriozno i se u4udvam dali tova naistina sa gabi4ki ili ne6to dr gabi4kite max stoqt po 3 meseca ane po @ GODINI!!!Moq savet e ne mu misli ami o6te ponedelnik utivai na lekar !!!Hqma ot kakvo da te e sram!!!

Liar
05-24-2008, 20:51
Какви пъпки?Бели ли?
Иначе защо се притесняваш да отидеш на уролог?Не си нито първия нито последния :-D

asdjjdjj
05-25-2008, 08:05
да бели са и ще отидя в пон на кожен ;( дано не е нищо сериозно ;///

Liar
05-25-2008, 12:35
Ами те не се махат,така си остават.Но не могат по никакъв начин да ти навредят(в случай че не ти създават някакъв дискомфорт като сърбеж или нещо такова).Има и други момчета,които ги имат.Но твоите могат да са някакъв друг тип и добре си решил да отидеш при специалист,за да си сигурен какво е точно и да си спокоен.И няма от какво да се притесняваш,спокойно :)

kloshar
08-08-2008, 21:26
az ot 2-3 godini imam gubi4ki.purvo na krakata,posle i na sramnite ustni.Daje po rucete zapo4na da mi stava ne6to podobno..krakata si gi maja s edin krem no za dr nz kvo da praa..