PDA

View Full Version : Уфффф и на мен ми трябва помощ!



babity
05-24-2008, 16:39
Не става дума за козметика, нито за диета, но понеже тук обсъждате модата... Купих си най - страхотните обувки на света, обожавам ги... къде ми е проблема ли? Ами... 10сантиметровото токче ме затруднява. По принцип всеки ден (когато не съм с маратонки) си ходя с нормални обувки 5 - 6 см, но 10 досега не съм носила, а и като знам какъв беше жалкият ми опит... Един ден реших да отида с тях на училище. През цялото време бях като пате и се клатушках насам натам. Беше ужасно. Някой може ли да ми каже някакъв трик да свикна по - лесно или трябва да си изтърпя всичките падания и излагания докато свикна?

o0ps
05-24-2008, 16:42
Ами съжалявам ама за друг начин освен да се разхождаш с тях из къщи докато свикнеш не се сещам... :)

Romance
05-24-2008, 16:49
И аз смятам, че разходките в къщи ще помогнат :)
може ли снимка на тях :)

babity
05-24-2008, 16:54
нямам снимка, нито с какво да ги снимам, но много приличат на тези:

http://i.actualno.com/club.bg/files/2008/04/09/71574dea8d.jpg

с разликата, че токчето е една идея по - дебело и са цвят каре с една много елегантна малка тока отпред.

ElisaDay
05-24-2008, 17:00
Същия проблем имам! И аз също нз как да го оправя .. но пробвай да ходиш всеки удобен момент у вас с тях и до магазина също ..

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-24-2008, 17:35
Normalno da e taka, ako predi tova ne ste nosili takiva obuvki, i az sum bila taka.. No nqma kak, svikva se s poveche nosenia, tochna recepta nqma, osven tazi v purvia post.. Upragnenia vkushti, poveche razhodki navun i se svikva (samite obuvki trqbva da priviknat s krakata, taka da se kage, che v nachaloto sa i malko stegnati po princip, nqkoi..)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-24-2008, 18:44
Обуй си ги един ден вкъщи и ходи с тях, ако не стане от един ден пробвай пак и така докато свикнеш :) :) :)

TheNewReligion
05-24-2008, 20:44
Еми и аз съм "За" ходенето с тях вкъщи ! Ще свикнеш . :) Само ме интересува на колко си години .

Liar
05-24-2008, 20:45
Ми май помагало като ходиш да си наклониш тялото мялко напред.
Иначе и аз имам същия проблем.Преди ходих с 4см токчета сега си купих обувки с 8.Не знам как ще ходя с тях може да изглеждам мааалко комично ама така или иначе трябва да свикна и колкото по-рано толкова по-добре.

Ch0c0la73
05-25-2008, 08:30
emi nay4i se da hodish togava tragvai na u4ilishte s tqh .. razkarvai se do mahazina s tqh naprimer iz vkashti hodi..mazoli bolki..nqma zna4enie..se pak vsqko momi4e trqvca da moje da hodi na tok4eta.. :P pak i e mn smehsno nqkva da se razkarva po centara i se klatushka mn im se se smqla..uf uspeh pone 2 dena iiz vkahsti i taka..ddz.. :)

barbie_94
05-25-2008, 08:43
Обуй си ги един ден вкъщи и ходи с тях, ако не стане от един ден пробвай пак и така докато свикнеш :) :) :) +1

marina star
05-25-2008, 09:00
ako ne mojete da hodite na to4 NEDEITE!!!! krasivata obuvka sedi mn graciozno i elegantno samo ako se hodi s neq kakto trqbva!!!jkolkoto i hubavi obuvki i krakla da imate ako ne hodite dobre prosto vsi4ko otiva na vqtara

babity
05-25-2008, 09:03
ako ne mojete da hodite na to4 NEDEITE!!!! krasivata obuvka sedi mn graciozno i elegantno samo ako se hodi s neq kakto trqbva!!!jkolkoto i hubavi obuvki i krakla da imate ako ne hodite dobre prosto vsi4ko otiva na vqtara

Да, за жалост е така. Аз затова не съм ги обувала втори път.


Само ме интересува на колко си години .

на 16 :P

SwEeT_PriNceSsS
05-25-2008, 09:04
еми мила .. според мен продължавай да си ходиш на 5-6-7 см токче.. щом ти е трудно с 10см.. по-добре недей.. ама ако имаш чак толкова желание.. и аз мисля че разходките в къщи са добра идея 8-) 8-) :-)

babity
05-25-2008, 09:07
Ако трябва да си говорим истината... аз нямам нужда от 10см токче. Аз съм 170 см така или иначе стърча над прителите си, само ме е яд, че обувките много ги харесвам...

Carmen_Kass
05-25-2008, 10:48
ako ne mojete da hodite na to4 NEDEITE!!!! krasivata obuvka sedi mn graciozno i elegantno samo ako se hodi s neq kakto trqbva!!!jkolkoto i hubavi obuvki i krakla da imate ako ne hodite dobre prosto vsi4ko otiva na vqtara

+1
Освен това някой спомена за изнасяне на тялото напред-абсолютно ЗАБРАНЕНО:
1.Ще получиш изкривяване на гръбнака
2.Гледката е уникално смешна

Понякой път и тренировките в къщи не вършат работа,защото у вас си ходиш по плочки,паркет,балатум,кили ...все гладки,меки повърхности,ама като излезнеш по някой асфалт,цимент и разни павета и ефектът от упражненията в къщи е нулев.За това по-добре си ходи на по-ниските токчета.Не всеки е роден за 10-12 см.обувки.Примири се.

ReaLLy_SweeT
05-25-2008, 10:50
10 сантиметра :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
боже не си добре ... няма да се научиш още много време постепено ще успееш

s1NNer
05-25-2008, 13:02
Резни малко токчетата :lol:

barbie_94
05-25-2008, 13:06
Няма да пускам нова тема,а искам да попитам тук.Аз също съм висока 1.70 и ще е смешно ли ако си обуя някои обувки с 5-6 см токче,защото много искам да нося такива,но се притиснявам :(

moon_flower
05-25-2008, 13:10
Няма да пускам нова тема,а искам да попитам тук.Аз също съм висока 1.70 и ще е смешно ли ако си обуя някои обувки с 5-6 см токче,защото много искам да нося такива,но се притиснявам
Не мисля,че ще е смешно.Аз съм 1.74 и си позволявам да нося токчета. :) Както и много мои приятелки.Така че няма страшно.Щом ти харесва и се чувстваш добре така,давай . ;)

impossible2
05-25-2008, 14:13
раЗходКитеЕ ВкъщИ щЕ тИ сЕ отРазЯт Добре :)

barbie_94
05-25-2008, 14:41
Няма да пускам нова тема,а искам да попитам тук.Аз също съм висока 1.70 и ще е смешно ли ако си обуя някои обувки с 5-6 см токче,защото много искам да нося такива,но се притиснявам
Не мисля,че ще е смешно.Аз съм 1.74 и си позволявам да нося токчета. :) Както и много мои приятелки.Така че няма страшно.Щом ти харесва и се чувстваш добре така,давай . ;) мерси много :-)

nencuHka
05-25-2008, 18:09
Аз имам два чифта сандалки летни по 10 см.. миналото лято бях трагедия не можех да ходя с тях хораТА ми се смееха ,обаче сега сякаш свикнах . С едните нямам проблем,обаче тия от миналото лято още ги усещам колко ас високи :D

Обаче в къщи е равно и ходиш много лесно,а навън има и камъни и всичко.Има огромна разлика,така че според мен янма смисъл да ги носи в къщи .. може само за да не и правят пришки да свикне с обувката,ама не и да се учи да ходи :)

Liar
05-25-2008, 19:27
Е аз казах накланяне на навеждане като някоя баба че да стане изгърбване :-D И навеждането да е идва от кръста не от гръбнака. Не да се изпъваш назад.Не знам дали го обясних.

PinkFloydSound
05-26-2008, 13:08
Аз пък и със 7-8 сантиметрово токче ходя като почти двуметров скиор.
Като скиор-аматьор де. :razz: