PDA

View Full Version : Защо точно .. ?



suitable
05-24-2008, 16:54
Не съм от тези, които постоянно висят тук, но точно в този момент съм си вкъщи и няма с какво да се захвана .. та реших да направя една тема, която ми се вижда интересна .. много пъти ми се е случвало някое момиче да каже за дадено мимче, че много го харесва .. и аз просто си седя, гледам и се чудя защо пък точно него .. та идеята на темата е да дадете линк с някое или няколко от момчетата, които харесвате и да се обосновете защо точно тях сте посочили .. за да направя темата още по-интересна (ако въобще ви се струва такава) - давам възможност и на момчетата да дават линкове и да се обосновават по същия начин ..

sh3_1s_7h3_0n3
05-24-2008, 16:57
За какво 'харесване' говорим? Чисто визуално без идея за по-нататъшна връзка или точно... привличане с цел 'гаджосване'? :)

suitable
05-24-2008, 16:59
Говоря за визията .. примерно виждаш някого, харесваш го .. но защо ? Колкото до душичката му .. можеш да извлечеш факти дори и от външния вид, но естествено ако не можете .. не се опитвайте :}

sh3_1s_7h3_0n3
05-24-2008, 17:08
Питам, защото примерно някой може да ми хареса, но без изобщо да си помисля за каквато и да било връзка... (: ей така виждам го и ми допада...

ана ако ще говорим за мъже и излъчване...

Брус Уилис... :oops: /виждали сте го, няма смисъл да слагам снимки :)

suitable
05-24-2008, 17:15
.. отговаряйки тук, можеш да откриеш защо точно си го харесала .. защото излъчването не е просто излъчване, което идва от въздуха .. идва от различните черти по лицето .. прическа или пък тялото ..

sh3_1s_7h3_0n3
05-24-2008, 17:22
За мен това е комплексно... излъчване... просто така го усещам. Не се вглъбявам да се чудя КАКВО ТОЛКОВА ми харесва. :) Понякога не можеш да опишеш какво точно ти допада... отдавна спрях да се вглеждам в носа, ушите и брадичката на хората. Или ми хваща окото, или не. :) Решавам, че някой е 'сладур' не защото има сини или кафеви очи, или правилни черти на лицето.

Иначе пък наистина фокусирам гърба на момчето. ^^ Ако е с тяло на плувец - евала! ^^ :D

w0sh
05-24-2008, 17:25
Харесва ми Джесика Алба.
Не можеш да харесаш някого заради дрехите или прическта. Гледа се комплксно излъчване. Иначе е бая тъпо.

suitable
05-24-2008, 17:42
Ето какво точно имам впредвид .. http://tedityyy6.aha.bg/ - това е просто едно обикновено момиче, не е нито някаква звезда и не е ни най-малко известна .. и въобще не я познавам, просто исках да покажа по някакъв начин каква е по-точно идеята на темата .. след като и видях профилчето и ми доиде на ум, че трябва да дам някакъв пример .. първото, което ми прави впечатление, е че не носи очела, това ми говори, че предпочита да и се вижда личицето, а не да се крие под някакви затъмнени стъкла .. говори ми, и че не обича да копира, а да бъде самата себеси, защото повечето хора носят очела само защото другите носят .. веднъж бях попаднал на един отговор от някакво момче тук, което даваше съвет на друго момче: "сложи си очела и бъди пич" .. все още ми е останало в подсъзнанието .. другото, което ми се видя доста сладко са обичките, които е сложила - големи и в тон с дрехите .. изражението на лицето и е доста "чисто" така да кажа .. няма изпъчени устни и присвиване на очите (което го правят повечето, за да изглеждат по секси) .. снимала се е в къщи, а не в някоя дискотека .. имам предвид, че тя не показва "какво може" .. смисъл има момичета, които показват на какво са способни в снимките си .. дискотеки, дивеят и разни такива .. не ви съветвам да разсъждавате като мен, а нещо по-простичко примерно :}

w0sh
05-24-2008, 17:46
Имам да кажа две неща по този въпрос.
Пише се "очИла"

2-ро. Момичето може и да е симпатично на снимките, но това не ио пречи да използва 3 кила фон диутен и след това да се фотошопне малко.

Фактът,че има профил в такъв сайт автоматично я изважда от графа уникални и готини. Половината форумци се снимат у тях. Позите са пълната олигофрения и освен това у вас да си носиш най-новите дрехи означава или че си комплексиран идиот или че просто искаш да те забележат като се снимаш.

suitable
05-24-2008, 17:47
Ооо .. и това, което съм написъл не е няакъв вид критерий, а просто това, което ми е направило най-голямо впечатление ..

suitable
05-24-2008, 17:49
Ясно, пълен негативизъм .. sh3_1s_7h3_0n3 ако четеш още - please .. lock .. идеята съвсем не беше това, w0sh това, че ти откриваш само лошото в хората може и да те прави българин, но не ти дава правото да разваляш цяла една тема ..

50cent
05-24-2008, 17:52
хах w0sh отвсякъде ме густи понякога