PDA

View Full Version : Хрема ;(



ElisaDay
05-24-2008, 17:40
Здравейте .. мисля че темата не е за тук, тъй като е свързана със здравен проблем, но има много мацки, които вероятно са го имали и за това я поствам тук! Алергична съм и цяла пролет влача едни сополки.. Проблема е ,че са като вода станали!Постоянно текат.През последния час 2 пликчета със салфетки си отидоха :D В понеделник имам важно представяне на един проект и не мога да подсмърчам, защото хем публиката и журито няма да ме разбере , хем е някво шит .. не мога и да си духам носа постоянно!А не мога да издържа и 2 минути без да се издухам :( Капа си капки за нос + хапчета за алергията .. Кажете нещо, което вие сте изпробвали и действа бързо .. или поне някъв начин да ги задържа тея цивки няколко минути :D Уф мопже да ви изглежда смешно, ама си е проблем :(
Благодаря!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-24-2008, 17:56
Kofti problemche :( Az imam alergia, no kum kotki i samo kato ima kotence nablizo i az pochvam taka.. Shtom kapkite za nos i hapchetata ne pomagat, nqmam predstava kakvo da te posuvetvam.. :( Osven da otidesh na lekar i da poiskash neshto drugo.. A inache pone dokato trae predstavqneto, prosto si gi zadurgai, vdishvai i gotovo. ako nqma dr nachin.. i az po edno vreme bqh na gosti i tam imashe kotka i beshe ugas, to ne bqha kohavici, cifki i dr :D po edno vreme mi pisna da si duham nosa i pochnah da podsmurcham, pravi i ti taka, dr nachin ne vigdam.. :( dano vs mine uspeshno, kusmet

pinkdiamonds
05-24-2008, 17:58
Имам един познат със същия проблем от пухчетата(и при него е доста обилно :D ) ,та той използва капки Ксилометазолин и казва ,че само те му действали.При него и носът му става огромен и червен като на клоун. А другото което аз съм ползвала е ето това http://www.sterimar.com/uk/images/accueil/produits.gif
понеже ми оперираха носа и имаше нужда от промивки...та тази солена водичка ,може би заради солта има леко стягащ ефект
Успех

crazyhair
05-24-2008, 18:28
ismarkai dve ampuli adrenali i 6e podsko4i6 ot radost makar da e silno