PDA

View Full Version : как да си го върна....??..



rusoto_baby_f
05-24-2008, 20:40
Здравейте на всички....
Незнам от къде да започна......
....Ходя (ходех ....незнам и аз вече) с едно момче..вече месец и няколко дни....От два дни не сме се виждали, само по телефона се чуваме...и днеска аз реших да го попитам направо дали има друга и други такива неща....А той ми отвърна, че няма друга,...но е объркан от предишната му връзка която е била 10 месеца...че има нужда от време.....и такива неща...

Кажете ми как да постъпя?Какво да направя?Не искам да го изгубя? :cry: :cry: :cry:

dimanushka
05-24-2008, 20:44
ми да сте ходили толкова време и изведнъж да се присети за предишната ми прятелка малко трудна работа ми се струва. ама знам ли.. то момчето най- добре можа да каже какво точно е...

tuzaro
05-24-2008, 20:46
най-лесното е да си намериш друг

VinDiesel
05-24-2008, 20:56
Остави го да помисли

meni18
05-24-2008, 22:23
имала съм същия проблем.Успях да спечеля момчето като му дадох време,казах му че ще дам всичко от себе си за да му помогна да си реши проблема и дълго време изчаквах той да стане наясно със себе си.Покажи му,че може да разчита на теб,че държиш на него и не го притискаш-дай му свобода да избира.Вярвам,че ще направи правилния избор.Трябва обаче да имаш силата да изчакаш времето,което му е нужно.Вече 5 месеца съм с момчето,което обичам и което успях да спечеля с търпение :)

Chefinkaaa
05-24-2008, 22:54
имала съм същия проблем.Успях да спечеля момчето като му дадох време,казах му че ще дам всичко от себе си за да му помогна да си реши проблема и дълго време изчаквах той да стане наясно със себе си.Покажи му,че може да разчита на теб,че държиш на него и не го притискаш-дай му свобода да избира.Вярвам,че ще направи правилния избор.Трябва обаче да имаш силата да изчакаш времето,което му е нужно.Вече 5 месеца съм с момчето,което обичам и което успях да спечеля с търпение :)

+6 :-)

5StaR
05-25-2008, 00:26
Здравейте на всички....
Незнам от къде да започна......
....Ходя (ходех ....незнам и аз вече) с едно момче..вече месец и няколко дни....От два дни не сме се виждали, само по телефона се чуваме...и днеска аз реших да го попитам направо дали има друга и други такива неща....А той ми отвърна, че няма друга,...но е объркан от предишната му връзка която е била 10 месеца...че има нужда от време.....и такива неща...

Кажете ми как да постъпя?Какво да направя?Не искам да го изгубя? :cry: :cry: :cry:

Аз съм свободен :D :grin:

пЛюш!нкаАа~
05-25-2008, 08:12
Отдалечи се малко от него,направи така, че да му липсваш - мисля че сам ще дойде при теб..пък ако не поговори с него за отношенията ви.10 месечна връзка..щом е объркан значи има закакво..трябва да си изясните нещата.[b][i]

alksndr
05-25-2008, 08:41
Здравейте на всички....
Незнам от къде да започна......
....Ходя (ходех ....незнам и аз вече) с едно момче..вече месец и няколко дни....От два дни не сме се виждали, само по телефона се чуваме...и днеска аз реших да го попитам направо дали има друга и други такива неща....А той ми отвърна, че няма друга,...но е объркан от предишната му връзка която е била 10 месеца...че има нужда от време.....и такива неща...

Кажете ми как да постъпя?Какво да направя?Не искам да го изгубя? :cry: :cry: :cry:

...ехх ти си месец аз съм 1 год. и ве4е 2-3 месеца
с едно момиче и каточели си4ко.. снощи замина подяволите ;(
понеже тя сега не е тук и си пишем за момента само
така че спокойно не се впрягай за 1 месец..
не се влюбвай много щото после... става много кофти
:)

Empowered
05-25-2008, 11:06
Postapi kato Cradle of tears nai razumnoto ne6to keto moje6 da napravi6