PDA

View Full Version : Skype Pictures



s1NNer
05-25-2008, 07:12
Такам .. въпросът ми е малко глупав ,но как мога да си направя снимките на скайпа да са ми в определена папка ... Смисъл когато съм във моя скайп и искам да си сменя аватара примерно да се намират в папка 1 ,а когато брат ми реши да си сменя аватарите от неговия скайп примерно неговите да се намират в папка 2 ? ... Уфф дано ме разбрахте :] На кратко да са ни отделени мойте и неговите снимки / картинки :]

samonervi
05-25-2008, 08:29
ами сложи си твойте в някаква папка независимо къде по компютъра и когато искаш да си смениш аватара натискаш на "прелисти" и намираш къде ти е папката ,отваряш я и избираш съответния аватар

s1NNer
05-25-2008, 09:02
ами сложи си твойте в някаква папка независимо къде по компютъра и когато искаш да си смениш аватара натискаш на "прелисти" и намираш къде ти е папката ,отваряш я и избираш съответния аватар

Хах това и аз го знам ... става въпрос ,че преди като отвориш Задаване на Снимка/Аватар в скайп бяха само мойте си аватари и снимки а сега са и мой и негови ... Точно това питах как може да стане ..

whatever5312
05-25-2008, 15:04
--------------------------

cold_arrow
05-25-2008, 15:58
Във Мойте Дукоменти имаш папка My Skype Pictures и там си сложи тфойте и като отвориш Задаване на Снимка/Аватар ще са тези които си сложила , но за бтат ти нз :D