PDA

View Full Version : Защо всички хора са такива?



Kris_kiss
05-25-2008, 07:50
Съжалявам, ако темата не е за тук, но искам да ви попитам..Защо обиждате различните хора? Тези които слушат различна музика..тези които са емота, чалгарки, метълисти, пънкари и др. Защо винаги трябва да я има тази война между стиловете? Не може ли всички да са такива каквито им харесва? Да, аз съм емо и много хора ме мразят, защото не съм като тях, не слушам тяхната музика, не се обличам като тях..и какво? Това не ме прави човек, така ли? Не мога да повярвам в какво се превърнахте всички. Да мразите човек който не познавате просто, защото не е като вас..

пп: Знам, че ще има нападки и обиди от ваша страна.. :wink:

Sensuality
05-25-2008, 07:57
Според мен музиката не е критерии да определиш какъв е даден човек.Неможе след като не го познаваш и той слуша метъл примерно да кажеш хех тая\тоя е еди къф си.Тва че едни слушат чалга други метъл трети поп примерно не пречи хората да общуват по между си,но в днешно време май пречи,защото все пак ти общуваш с човека а не с музиката,която той слуша :-D

Seducti0n
05-25-2008, 08:02
Здравей.Уважавам чуждото мнение и колкото и дори и да не съм съгласна с него, намирам начин да разбера човекът с различните от моите интереси и възгледи.
Видях снимките ти и смея да твърдя, че си симпатично момиче.От това, обаче, което показваш никога не бих стигнала до заключението, че си емо.В случая нападките идват от това, че много като теб не знаят истинското значение на думичките-в случая-емо- и все пак претендират, че са такива.За теб може да е само странна комбинация от дрешки и аксесоари, съчетани с прическа, но има хора за които е нещо твърде различно от изградената втеб представа.
Винаги съм била-За това да има толерантност и всеки да живее своя живот без да се меси в този на околните, но когато тези околните започнат да навират себе си и да демонстрират показност в неподподящето време, компания и място, вината на "крачеталата" се намалява...
Та това е от мен.Аз няма защо да те нападам или пък да те отричам.Живота си е твой, прави каквото прецениш, стига с решенията си да не пречиш на околните.Успех. :)

salama
05-25-2008, 10:02
Az nespadam kam nikoi stil.Slysham absolytno vsi4ko stiga da e hybava myzika.Nqmam nisho protiv emotata,metalite.Ne im obrasham vnimanie vseki si ima pravo na izbor.Zapoznah se s edna metalka takava hybava metalka ne sam vijdal mn mi haresva prilicha na Avril Lavigne 1 kam 1 sa.Nqmam nisho protiv emotata i metalite.Daje moga da kaja che ti si edno ot nai hybavite emota koito sam vijdal mn si sladka i charovna :D :D :P :-P

babity
05-25-2008, 10:04
Kris_kiss, домързя ме да ти прочета темата, ама икам да отбележа, че имаш страхотна коса! :-)

Spider4eto
05-25-2008, 10:10
Единствената причина, поради която не харесвам емота, е това че се режат. Харесва ми стила ви на обличане, на правене на прическа, харесва ми даже и музиката която слушате, ама това да си режеш по ръцете не мисля че е кой знае колко нормално, абсолютно нищо не променяш с това и не решаваш абсолютно никакви проблеми. Точно за това мисля, че емотата са и страхливци, не смеят да се опълчат на проблемите си и да ги разрешат, ами просто бягат от тях. Не знам ти дали си се рязала или нещо такова, ама ако си се рязала и след 30 години кво ще обясняваш на децата си като те питат откъде са ти белезите. Не знам дали си чула, но България е на едно то първите места по самоубийства на емота, кажи ми това нормално ли е, защото аз не мисля. Та иначе нямам нищо против този стил, освен горе споменатото :)

CherryKisS
05-25-2008, 10:22
Аз нямам нищо против емотата. Всеки има право на избор. Все пак не може всички да са еднакви. Това, че много хора те мразят само заради стила ти, без да те опознаят показва колко са повърхностни.
ПС. Разгледах снимките ти- много си красива. :)

ReaLLy_SweeT
05-25-2008, 10:49
Аз съм позйорка падаща си по Mario Ranieri но досега нищо никой не ми е казал ... искам да попитам аз защо всички си мислите че като слушате някакав вид музика примерно метъл сте против чалгата какво и има днешната чалга отива повече към поп отколкото към чалга а ти неможеж да отречеш че слушаш всичко нали ??

Krasencety
05-25-2008, 11:17
Съжалявам, ако темата не е за тук, но искам да ви попитам..Защо обиждате различните хора? Тези които слушат различна музика..тези които са емота, чалгарки, метълисти, пънкари и др. Защо винаги трябва да я има тази война между стиловете? Не може ли всички да са такива каквито им харесва? Да, аз съм емо и много хора ме мразят, защото не съм като тях, не слушам тяхната музика, не се обличам като тях..и какво? Това не ме прави човек, така ли? Не мога да повярвам в какво се превърнахте всички. Да мразите човек който не познавате просто, защото не е като вас..

пп: Знам, че ще има нападки и обиди от ваша страна.. :wink:

+1 Евала! И аз т'ва се питам!

nicolepcd
05-25-2008, 11:31
Аз съм от тези, които нямат претенции и не обиждат човека по стила му... нито за облекло, нито музика... Имам приятели "чалгари", "метълисти" и т.н ... Никога това не ми е пречело да съм с тях в една компания... Може би защото съм широко скроена личност ... Мога да слушам и метъл, и чалга... и народна музика... всичко... не ми пречи :? Но проблема е, че някой хора са така възпитани и научени да отхвърлят различното от тях... и точно затова съществуват тези "войни" между стиловете... На такива хора мога само да кажа да си гледат работата, а ти може да не им обръщаш внимание, защото сигурно са доста ограничени :)

www
05-25-2008, 12:20
mi 6ot sme v poburteta za tva xaxaaxx 6e mine i tva ;)

barbie_94
05-25-2008, 12:49
Според мен хората,които обиждат други заради това,че са различни са много елементарни,ограничени.Все ки прави каквото си иска,облича се както иска и т.н.И все пак повечрто емо-та мразят чалгата.Не знам дали и ти си от тях,но това е факт.Така че не само към емотата се държат различно,както ти каза.И все пак ще повторя- тези,които се държат така са много,много елементарни !

impossible2
05-25-2008, 12:56
тЕмичКаТа МноГуу Ми ХаресВАа....ми зА тоВа няМа ОтГоВоР ...ПросТуу ВсЕкИ по рАзЛичЕн наЧин Е усТроЕн...и с раЗличНи хоРЪъ е коНтаКтуВаЛ.....всЕ паК сМе в Бг...аз сЪМ фЕшЪЪн и ...поСТояНну гЛеДАм няКфФи ТеМии,КоМентаРи за наС...и наПраВуу сЕ уЧудВАм От хораТа...АМъЪ кфоо дА наПравЯя ....всЕки с МнЕниЕТуу Си...кфо Ли не ЧувАмм ...,чЕ фЕшънитЕе биЛи ,,наКичЕни ПедАЛчеТъъ"и т.н ..не искаМ да избрОяВаМ....аЗ няМам ниЩуу ПроТиВ еМотАтА...те са МноГуу ЧуСтвИтеЛни и сЛаДКи ....,Но имА хора койТо сЕ поДИграВаТ с Емо StyLe и т'Ва ме дрАЗни ...<<< аМъЪ МнЕНиеТуу на хорАта Не Ме въЛнувЪъ ...аКоо имъЪ таКивъЪ коЙто Не Ме ХареСваТт...дА сИ ги имАа...,Но имА и ТАкивА коИтО ме ХарЕсвАт тАкъЪв каКъфТУуу СЪмм 8) МноУу яКа тЕмичкЪЪ :)

miloto na miloto:P
05-25-2008, 13:14
с риск да изям мн наредби ще кажа: не ви ли писна от едни и същи теми?Аз съм емо вс ме мразят,светът е жесток,но аз се гордея с това което съм..Аз съм метал..дрън-дрън..и добреее..хората си имат предрасъдъци..едни изпитват непоносимост към гроздов сок,други към чалга..няма да променим света с няколко изказвания МЕН МЕ ИНТЕРЕСУВА СЪШНОСТТА ,НЕ СТИЛА МУЗИКА,КОЯТО СЛУША ЧОВЕКЪТ..хората са такива..различното трудно се приема..въпрос на разбирания..да,светът е ужасен..но винаги можем да си помечтаем за по-добър..мечтии

dare_93
05-25-2008, 13:47
САМО НЕ РАЗБИРАМ НЕЩО ЗАЩО КАТО СЛУШАТЕ ЕМО ТРЯБВА ДА СЕ ОБЛИЧАТЕ ТАКА ИЛИ КАТО СТЕ МЕТЪЛИ ПАК ДА СЕ ОБЛИЧАТЕ ТАКА И АЗ СЛУШАМ ЕМО ПОЧТИ САМО ТАКАВА МУЗИКА АМА СЕ ОБЛИЧАМ НОРМАЛНО НЕ СЪМ ТРЪГНАЛА ДА СЕ ПРАВЯ С ДРЕХИТЕ СИ ..
ТОВА СЕ НАРИЧА ПОЗИОРСТВО .ТЕМАТА ТРЯБВАШЕ ДА Е ЗАЩО МРАЗИТЕ ПОЗИОРИТЕ.. ЗАЩОТО САМО КАТО ТЕ ГЛЕДАМ МОГА ДА ТИ КАЖА КОИ ГРУПИ СЛУШАШ .. ТЕЙ ЧЕ СМЕНИ ТЕМАТА НА ЗАЩО МРАЗИТЕ ПОЗИОРИТЕ..
БТВ АЗ НЕ МРАЗЯ ИМОТАТА , НО ГИ МРАЗЯ В БГ ВСИЧКИТЕ ДЕТО СЛУШАТЕ P!ATD FOB 30S2M I NQKAKFI DR POZIORSKI GTYPI PONE ZEMETE SLU6AITE ISTINSKO EMO I NE SE PREITE NA GAZARI I MOJE BI HORATA PO ULICATA NQMA DA VI SE PODIGRAVAT :? :? :? :? :? :?

Pliok0019
05-26-2008, 08:49
Мнението на приятелите ми относно вашата субскултура е много негативно, наистина. Аз честно казано няма как да изпитвам омраза към емотата, защото не влияете по никакъв начин на живота ми. Всеки има право на избор - дали ще си емо, метъл, пънк, чалгар....Все едно, важното е какъв човек си. Да съдим за някой по музикалните му препочитания е все едно да излизаме само с хора, който харесват жълтия цвят например. Глупаво е и ни показва като коне с капаци.

MidnightCreep
05-26-2008, 12:36
Мен ме дразнят най-вече парадиращите че са метъл/емо и тн.

Ако беше тру емо нямаше да ти пука.
:-)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-26-2008, 14:29
Az dage sum za da ima poveche razlichni stilove i razbira se, nqmam nishto protiv tqh. Ne e tam problema, a v razbiraneto na horata za tova.. Eto kakvo stana ot nqkakuv stil :!: Horata pochnaha da se samoubivat, samo za da sledvat modata?!?!?!? Tova normalno li e?!?! Ili puk samo zashtoto haresvat nachina na oblichane, pochvat da slushat i muzikata, samo i samo da ne gi smetnat za poziori!? I nai - nakraq pochnaha i da se samoubivat, za da dokagat, che sa istinski!?! I tova ne e normalno.. Predi tozi stil da navleze e nqmalo takiva neshta.. Horata sa kato ovce, a v nashata strana tova otiva mn na zle.. Nishto protiv stila, no az sum za da se borish za tova, koeto si :!: Ako ti haresva stilut emo, ne se pritesnqvai da go pokagesh, ne se pritesnqvai da kagesh, che emo muzikata naprimer moge da ne ti haresva, a da slushash suvsem razlichna. Ili obratnoto, dokude q dokarahme.. :? Samo shtoto horata sa ludi.. Otstoqvaite sebe si, da ne vi puka kak gledat drugite na vas:) I ne se opitvaite da dokazvate neshto na nqkogo, nikoi ne zaslugava tolkova vnimanie, samo zashtoto e prost i ogranichen da sudi za vas po muzikata ili stilut vi. ;) Nadqvam se me razbrahte. :) Uspeh i budete takiva, kakvito ste:)[i]

sound_mafia
05-26-2008, 14:53
абе кви емота сте вие бе псевдо емота видели сте някъде някой с готина прическа и сте реши ли че и вие тр да сте такива.режеш ли си вените когато някой те ядоса когато си тъжна непрекъснато ли мислиш за смърт,и кога си запланувала да сложиш край на живота си.вие си мислите че емо значи само начина на обличане и прическата аз сам рапърка и знам какво значи и бритона над едното око на емотата съмнявам се обаче че ти знаеш.и повтарям в бг има сигурно 10% истински емота и то вече сигурно са по малко щото се колят или тровят а другите са някви псевдо комплексари. :shock: а за въпроса ти аз лично мразя тази вражда между стиловете фешъни метъли рапъри и тем подобни защото хората се нараняват душевно много само заради стила а не се опитат да видят че всички са еднакви.в това число не споменавам емотата защото това е един изключително нов стил който набира голяма популярност и все повече чета по весници за самоубили се 13-14 годишни момиченца.за мен това дори не е стил а някаква секта от компексирани и здухани изроди. :-x

paradiso
05-26-2008, 18:35
Аз съм позйорка падаща си по Mario Ranieri но досега нищо никой не ми е казал ... искам да попитам аз защо всички си мислите че като слушате някакав вид музика примерно метъл сте против чалгата какво и има днешната чалга отива повече към поп отколкото към чалга а ти неможеж да отречеш че слушаш всичко нали ?? o samo taka Mario Ranieri rlz e bahti iskartfa6tiq set imam negov

paradiso
05-26-2008, 18:38
тЕмичКаТа МноГуу Ми ХаресВАа....ми зА тоВа няМа ОтГоВоР ...ПросТуу ВсЕкИ по рАзЛичЕн наЧин Е усТроЕн...и с раЗличНи хоРЪъ е коНтаКтуВаЛ.....всЕ паК сМе в Бг...аз сЪМ фЕшЪЪн и ...поСТояНну гЛеДАм няКфФи ТеМии,КоМентаРи за наС...и наПраВуу сЕ уЧудВАм От хораТа...АМъЪ кфоо дА наПравЯя ....всЕки с МнЕниЕТуу Си...кфо Ли не ЧувАмм ...,чЕ фЕшънитЕе биЛи ,,наКичЕни ПедАЛчеТъъ"и т.н ..не искаМ да избрОяВаМ....аЗ няМам ниЩуу ПроТиВ еМотАтА...те са МноГуу ЧуСтвИтеЛни и сЛаДКи ....,Но имА хора койТо сЕ поДИграВаТ с Емо StyLe и т'Ва ме дрАЗни ...<<< аМъЪ МнЕНиеТуу на хорАта Не Ме въЛнувЪъ ...аКоо имъЪ таКивъЪ коЙто Не Ме ХареСваТт...дА сИ ги имАа...,Но имА и ТАкивА коИтО ме ХарЕсвАт тАкъЪв каКъфТУуу СЪмм 8) МноУу яКа тЕмичкЪЪ :) men sa mi kazvali 4e s1m oble4ena kat koledna elha kazvaha mi 4e bretona mi e kat na emo i sam se praila na interesna ;] i az kazvam evala za temata nqmam ni6to protiv nikoi nqmam i mi pisna da me obsajdat izob6to ne paradiram nikade kfa sam i kfamuzika slu6aam i hop nqkoi pak se zaqjda s men

CuRly_Doll
05-26-2008, 19:38
с риск да изям мн наредби ще кажа: не ви ли писна от едни и същи теми?Аз съм емо вс ме мразят,светът е жесток,но аз се гордея с това което съм..Аз съм метал..дрън-дрън..и добреее..хората си имат предрасъдъци..едни изпитват непоносимост към гроздов сок,други към чалга..няма да променим света с няколко изказвания МЕН МЕ ИНТЕРЕСУВА СЪШНОСТТА ,НЕ СТИЛА МУЗИКА,КОЯТО СЛУША ЧОВЕКЪТ..хората са такива..различното трудно се приема..въпрос на разбирания..да,светът е ужасен..но винаги можем да си помечтаем за по-добър..мечтии
Aбсолютно точно!!!Просто няма кво повече да се добави.Всеки с мнението и вкусовете си!

BillyJean
05-26-2008, 19:44
на мен 1 бивш приятел , казвам бивш ,защото след като не приех да си правя прически и разни т.е да стана емо ми каза това АКО НЕ СИ С НАС СИ ПРОТИВ НАС .. :lol:

TheNewReligion
05-26-2008, 19:55
И аз съм на твоето мнение . Трябва да има толерантност между стиловете . Всеки трябва да бъде такъв какъвто е , да се облича както иска , да се държи както иска , да слуша музика каквато му харесва ! Човек според мен не трябва да обръща внимание на демонстративното поведение на някои хора , които се опитват да налагат собсвеното си мнение . Бъдете такива каквито сте .
Обаче имам да ти кажа нещо друго . Едно ЕМО ( в истинския смисъл на думата т.е човек с лабилна психика и прекалена емоционалност ) никога не би казало , че е такова ! Ти се опитваш да се обличаш както тези хора , но това не те прави ЕМО ! Научете най-сетне истинското значение на думата и престанете да претендирате , че сте ЕМО-та , защото става тъпо , банално и смешно ! :?

Vilsy
05-26-2008, 20:09
Аз не си падам по Емо стилът,но уважавам изборът на всеки.Аз лично харесвам рапър и в нас ходя с рапърски дрехи.

fuklu
05-26-2008, 20:51
Съжалявам, ако темата не е за тук, но искам да ви попитам..Защо обиждате различните хора? Тези които слушат различна музика..тези които са емота, чалгарки, метълисти, пънкари и др. Защо винаги трябва да я има тази война между стиловете? Не може ли всички да са такива каквито им харесва? Да, аз съм емо и много хора ме мразят, защото не съм като тях, не слушам тяхната музика, не се обличам като тях..и какво? Това не ме прави човек, така ли? Не мога да повярвам в какво се превърнахте всички. Да мразите човек който не познавате просто, защото не е като вас..

пп: Знам, че ще има нападки и обиди от ваша страна.. :wink:

girl mn kefi6 ama ne pribqgvai do rqzane na veni samo tva ne mi haresva v jenskite emota.Mujkite sa geiove :? (li4no moe mnenie)

wasntme_
05-26-2008, 23:21
с риск да изям мн наредби ще кажа: не ви ли писна от едни и същи теми?Аз съм емо вс ме мразят,светът е жесток,но аз се гордея с това което съм..Аз съм метал..дрън-дрън..и добреее..хората си имат предрасъдъци..едни изпитват непоносимост към гроздов сок,други към чалга..няма да променим света с няколко изказвания МЕН МЕ ИНТЕРЕСУВА СЪШНОСТТА ,НЕ СТИЛА МУЗИКА,КОЯТО СЛУША ЧОВЕКЪТ..хората са такива..различното трудно се приема..въпрос на разбирания..да,светът е ужасен..но винаги можем да си помечтаем за по-добър..мечтии

+1
btw.. kam avtorkata.. ave brat.. sedq i sa 4udq koe po to4no ti e emovskoto ?!!? :shock:

Pedigree
05-27-2008, 06:32
А търсачката защо не я видя? :)

Spider4eto
05-27-2008, 06:48
абе кви емота сте вие бе псевдо емота видели сте някъде някой с готина прическа и сте реши ли че и вие тр да сте такива.режеш ли си вените когато някой те ядоса когато си тъжна непрекъснато ли мислиш за смърт,и кога си запланувала да сложиш край на живота си.вие си мислите че емо значи само начина на обличане и прическата аз сам рапърка и знам какво значи и бритона над едното око на емотата съмнявам се обаче че ти знаеш.и повтарям в бг има сигурно 10% истински емота и то вече сигурно са по малко щото се колят или тровят а другите са някви псевдо комплексари. :shock: а за въпроса ти аз лично мразя тази вражда между стиловете фешъни метъли рапъри и тем подобни защото хората се нараняват душевно много само заради стила а не се опитат да видят че всички са еднакви.в това число не споменавам емотата защото това е един изключително нов стил който набира голяма популярност и все повече чета по весници за самоубили се 13-14 годишни момиченца.за мен това дори не е стил а някаква секта от компексирани и здухани изроди. :-x аве според мене си е по-добре да си псевдо емо(само да се обличаш така и да си правиш такива прически) вместо да си истинско и да се режеш

sound_mafia
05-27-2008, 12:25
И аз съм на твоето мнение . Трябва да има толерантност между стиловете . Всеки трябва да бъде такъв какъвто е , да се облича както иска , да се държи както иска , да слуша музика каквато му харесва ! Човек според мен не трябва да обръща внимание на демонстративното поведение на някои хора , които се опитват да налагат собсвеното си мнение . Бъдете такива каквито сте .
Обаче имам да ти кажа нещо друго . Едно ЕМО ( в истинския смисъл на думата т.е човек с лабилна психика и прекалена емоционалност ) никога не би казало , че е такова ! Ти се опитваш да се обличаш както тези хора , но това не те прави ЕМО ! Научете най-сетне истинското значение на думата и престанете да претендирате , че сте ЕМО-та , защото става тъпо , банално и смешно ! :?много точно казано.И аз това се опитах да обесня по горе. :) но явно никой не ме слуша :(

sound_mafia
05-27-2008, 12:27
Съжалявам, ако темата не е за тук, но искам да ви попитам..Защо обиждате различните хора? Тези които слушат различна музика..тези които са емота, чалгарки, метълисти, пънкари и др. Защо винаги трябва да я има тази война между стиловете? Не може ли всички да са такива каквито им харесва? Да, аз съм емо и много хора ме мразят, защото не съм като тях, не слушам тяхната музика, не се обличам като тях..и какво? Това не ме прави човек, така ли? Не мога да повярвам в какво се превърнахте всички. Да мразите човек който не познавате просто, защото не е като вас..

пп: Знам, че ще има нападки и обиди от ваша страна.. :wink:

girl mn kefi6 ama ne pribqgvai do rqzane na veni samo tva ne mi haresva v jenskite emota.Mujkite sa geiove :? (li4no moe mnenie)че то ако не си реже вените значи не е емо земете научете какво значи емо и тогава говорете. :razz:

adizitk1
05-27-2008, 14:27
Първо-ти си изключително красива.Второ-аз много харесвам емотата и за приятели и за гадже,защото са мого чувствителни,точно като мен.И трето-не им обръщай внимание на тия,дето те мразят.Мразят те,защото знаят че си им голяма конкуренция. :)

TopTa
05-27-2008, 14:34
vseki iska da bude interesen ma ne e :? i men mn me drazni kato nqkoi po4ne da govori protiv dr stil nezavisimo dali e musica ili obli4ane! vseki trqbva da gleda sebe si i da se spre s tia prostotii!

pinki
05-27-2008, 14:37
Първо-ти си изключително красива.Второ-аз много харесвам емотата и за приятели и за гадже,защото са мого чувствителни,точно като мен.И трето-не им обръщай внимание на тия,дето те мразят.Мразят те,защото знаят че си им голяма конкуренция. :)
аа от къде знаете как изглежда девойчето, което е пуснало темата ?

sweet_baby_cool
05-27-2008, 14:43
ne vsi4ki mrazqt emo-ta i t.n. az sam ot tezi koito ne gi mrazqt. Moga da ti kaja, 4e tezi koito mrazqt razli4nite ot tehniq stil muzika mrazqt pr emotata za6toto pove4eto ot tqh sa si rezali venite. Sa6to slagat pod ob6t znamenatel tezi s rqzanite i s nerqzanite veni zatova e reagirat ostro kato 4uqt "emo"

Evanescencefan
05-27-2008, 17:21
Аз съм позйорка падаща си по Mario Ranieri но досега нищо никой не ми е казал ... искам да попитам аз защо всички си мислите че като слушате някакав вид музика примерно метъл сте против чалгата какво и има днешната чалга отива повече към поп отколкото към чалга а ти неможеж да отречеш че слушаш всичко нали ??Muzikata im e kradena a textovete na nqkoi pesni sa prosto..............kakto i da e slu6aite kakvoto iskate!

sound_mafia
05-27-2008, 20:53
ne vsi4ki mrazqt emo-ta i t.n. az sam ot tezi koito ne gi mrazqt. Moga da ti kaja, 4e tezi koito mrazqt razli4nite ot tehniq stil muzika mrazqt pr emotata za6toto pove4eto ot tqh sa si rezali venite. Sa6to slagat pod ob6t znamenatel tezi s rqzanite i s nerqzanite veni zatova e reagirat ostro kato 4uqt "emo"Хора вие май не разбирате какво значи емо нали.Много жалко за вас вие ставате смешни.Писна ми да ви обяснявам за това ако някой не е разбрал да пита.И някой беше изръсил по горе че завиждаме щото има конкуренция не е така фр. просто този стил погуби много малди животи,но вие явно не се интересувате и не четете весници(сериозен тип не teen love и др.)Това показва колко сте ограничени в представите си за емо или каквото и да е.Щом дори незнаете всичко за стила на който подръжавате какво да кажа за другото.И с последната си реплика знам че много хора ще ме нападнат,но това си е мое лично мнение и аз няма да го променя "ЖАЛКИ СТЕ" :?

pinkdiamonds
05-27-2008, 22:15
тЕмичКаТа МноГуу Ми ХаресВАа....ми зА тоВа няМа ОтГоВоР ...ПросТуу ВсЕкИ по рАзЛичЕн наЧин Е усТроЕн...и с раЗличНи хоРЪъ е коНтаКтуВаЛ.....всЕ паК сМе в Бг...аз сЪМ фЕшЪЪн и ...поСТояНну гЛеДАм няКфФи ТеМии,КоМентаРи за наС...и наПраВуу сЕ уЧудВАм От хораТа...АМъЪ кфоо дА наПравЯя ....всЕки с МнЕниЕТуу Си...кфо Ли не ЧувАмм ...,чЕ фЕшънитЕе биЛи ,,наКичЕни ПедАЛчеТъъ"и т.н ..не искаМ да избрОяВаМ....аЗ няМам ниЩуу ПроТиВ еМотАтА...те са МноГуу ЧуСтвИтеЛни и сЛаДКи ....,Но имА хора койТо сЕ поДИграВаТ с Емо StyLe и т'Ва ме дрАЗни ...<<< аМъЪ МнЕНиеТуу на хорАта Не Ме въЛнувЪъ ...аКоо имъЪ таКивъЪ коЙто Не Ме ХареСваТт...дА сИ ги имАа...,Но имА и ТАкивА коИтО ме ХарЕсвАт тАкъЪв каКъфТУуу СЪмм 8) МноУу яКа тЕмичкЪЪ :)
Незнам дали някой ти е прочел поста,изключително смешно е да се пише така,точно за това ви се подиграват и сте смешни :-x заради тая позьорщина :-x :booooomb: Съвет от мен-напиши си така и матурата :x

SunSmile
05-30-2008, 16:45
Абе кво значение има кой какъв стил музика слуша?! И това ли трябва да е критерия ни, за да преценяваме хората?! Аз не преценявам и не деля хората според стила музика, който слушат. нека си слушат каквото си искат, да са Емо-та, метъли, Чалгари, каквито искат!!! ( не искам да обидя никой с нарицателните). всеки има право да се облича както иска, да бъде какъвто иска и да слуша каквото иска, и НИКОЙ друг не може да му се меси в избора! Хората, които обиждат на стил музика или култура на даден човек или много завиждат, че не могат да са като него, или са много тясно скроени и ограничени личности!
Това е моето мнение и в крайна сметка, да не ви пука какво мислят другите за вас, важното е какво вие мислите за тях :wink:

BigFakeSmile
05-31-2008, 11:29
emotata sa mn sladki i emocionalni :-) (love hot emo boyzzz) i mn uvajavam kakto i vsi4ki ostanali de ne gi delq
P.S kolana ti karti :smt001 ot 100 godini si tarsq takav ama ne6to ne otkrivam...

Pedigree
05-31-2008, 11:31
emotata sa mn sladki i emocionalni :-) (love hot emo boyzzz)
:lol:

sound_mafia
06-02-2008, 14:22
ми дай като ги уважаваш всички да почнем да се колим и бесим че да уважаваш всички.Вие не сте в ред,не не сори просто е много тъпо да се изказвате неподготвени. :shock:

Seducti0n
06-02-2008, 15:56
Ще бъде интересно, ако в дискусиите се включи и авторката и ни обясни какво според нея е емо. :)

laila_94
06-02-2008, 17:16
аз уважавам всички ,, :grin: аа бтв до колкото знам в БГ няма ЕМО :-D в смисъл има ,но за позета ;) .. да де ти може и да не си .. . ,но все пак

t!nchety
06-02-2008, 18:13
Тфа пък каква музика слушаш как се обличаш и каква прическа имаш няма никакво значение.. :) Важен е характера на човек
Аз уважавам и харесвам всички стилове

psychopath
06-03-2008, 00:10
ебати различното е да си чалгар, емо или метъл.... :shock:

sound_mafia
08-20-2008, 21:44
olele ujas be horaaaaaaa kvo razpravqte 4e uvajavate vseki stil i vseki da sli6a muzika kvato iska vie ne razbahte li 4e da si emo ne zna4i da slu6a6 tqhnata muzika stila ne se opredelq 4rez muzikata a po na4ina na d1rjane 6toto emotata slu6at predimno punk i neznam kvo o6te,uvajavate li samoubiici,ne predpolagam,nqkoq po gore be6e kazala 4e garesva "emo boyz"emi da si go hvane za gaje i sled 1 godina da go nameri m1rt1v v banqta srqzal si venite,PAK POVTARQM DA SI EMO ZNA4I DA SI MNOGO EMOCIONALEN I TAZI PREKALENA EMOCIONALNOST GI KARA DA SE SAMOUBIVAT.BOJE I SEGA AKO NE RAZBERETE NEZNAM.4ALGAR ZNA4I 4OVEK KOITO SLU6A 4ALGA,MET1L-4OVEK SLU6A6T MET1L,HIP HOP1R-4OVEK SLU6A6T-HIP HOP.EMO MUZIKA NQMAAAAAA EMO IDVA OT DIMATA EMOUTION=EMOCIONALEN TOEST,NQMA NI6TY OB6TO S MUZIKATA VSEEDNO V EDIN RED DA SLOJITE KRU6A,4ERE6A QB1LKA I SIRENE,KOE E IZLI6NOTO V SLU4AQ SIRENETO V NA6IQ SLU4AI EMOTO,PAK POVTARQM EMOTO NE SE OPREDELQ OT MUZIKATA KOQTO SLU6A I KAK SE OBLI4A A PO TOVA KAKVO PRAVI I KAKVO MU E EMOCIONALNOTO S1STOQNIE. :shock:

BrokenInnocence
08-21-2008, 07:51
Никога не съм казвалa на някой познат "Мразя те, защото си чалгар.". Просто им казвам "Мразя чалгата" и те си избират дали да продължат комуникацията с мен или не. Всеки да си слуша каквото иска, няма проблем, стига да не ми го навират в ушите и да ме карат да го слушам с тях.

jghgh
08-21-2008, 08:10
Съжалявам, ако темата не е за тук, но искам да ви попитам..Защо обиждате различните хора? Тези които слушат различна музика..тези които са емота, чалгарки, метълисти, пънкари и др. Защо винаги трябва да я има тази война между стиловете? Не може ли всички да са такива каквито им харесва? Да, аз съм емо и много хора ме мразят, защото не съм като тях, не слушам тяхната музика, не се обличам като тях..и какво? Това не ме прави човек, така ли? Не мога да повярвам в какво се превърнахте всички. Да мразите човек който не познавате просто, защото не е като вас..

пп: Знам, че ще има нападки и обиди от ваша страна.. :wink:

От снимките в профила ти ми приличаш на емо поза. Nothing personal... o.0

И аз едно време се вживявах колко съм различна и как ме мразят, щото не слушам нормална музика, ама когато спреш да си вкарваш филми колко си различна (хич не ми изглеждаш различна, изглеждаш ми заблудена, и нищо кой знае какво различно не виждам в теб, ама нищо!), ще спрат и нападките. Trust me.

draki4ka
08-21-2008, 08:38
и аз нямам нищо против емотата.металите или пък хаусърите но има едно нещо сега емотата не са емота първото което половината "емота" просто им харесва самия стил на обличане на подържане и така ся до колко ти си емо сама ще си кажеш тука неможем да те определим но ако постояно ревеш и иска да си режеш вените значи може да си емо (нищо лично) аз си исказах моето мнение :grin: 8-) 8-)

Pedigree
08-21-2008, 08:44
Деба, такива теми ги ключете просто. Има 5454545 такива теми, ебати. Драган слуша чалга, а аз метъл. Уоу, колко съм различна! В много филми се вкарвате.

babykiller_
08-21-2008, 09:07
дам форума е задръстен вече с тия тъпотий.филми емота филми метали филми чалгари филми пънкари филми брейкари филми хаусъри филми...

Izzy_
08-21-2008, 09:18
Защото някои хора нямат достатъчно акъл в главата си.Защото явно всички трябва да са като тях,въпреки че те не са идеални и по ред причини още,но важното е да не ти пука. ;)

xxxSnowflakexxx
08-21-2008, 12:37
Според мен музиката не е критерии да определиш какъв е даден човек.Неможе след като не го познаваш и той слуша метъл примерно да кажеш хех тая\тоя е еди къф си.Тва че едни слушат чалга други метъл трети поп примерно не пречи хората да общуват по между си,но в днешно време май пречи,защото все пак ти общуваш с човека а не с музиката,която той слуша :-D
:P :P :P

hole
08-21-2008, 12:53
ебати различното е да си чалгар, емо или метъл.... :shock:

мхм...