PDA

View Full Version : Аврил Лавин



Miss12
05-25-2008, 07:51
Не видях такава тема и реших да пусна какво мислите за Аврил?
Е според мен е супер! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

SiNiStEr
05-25-2008, 07:56
На мен не ми харесва.
Старите й песни по ми харесват.
Сега песните й са някакви бози.....а визията й аре няма да коментирам...

cold_arrow
05-25-2008, 07:59
THE BEST FOREVER!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-)

Qnchety
05-25-2008, 08:06
THE BEST FOREVER!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-)

+1000 :grin: :grin: :grin:

BeB0_UlTrA_KiSs
05-25-2008, 08:07
Ужасна е. :?

CataclysmicAbyss
05-25-2008, 08:26
На мен не ми харесва.
Старите й песни по ми харесват.
Сега песните й са някакви бози.....а визията й аре няма да коментирам...
+1

i'm so excited!
05-25-2008, 08:42
на тая шаврантия не и ли мина модата?

Shadow_Walker
05-25-2008, 08:50
ъмм не ме радва...
преди я харесвах, но просто си промених вкуса към музиката...
още повече като я гледам в момента - толкова розовка, пък се прави на ъндърграунд, айде айде...

VerryBerry
05-25-2008, 08:52
Не е в моя стил и не я харесвам особено..единствената песен,която що-годе ме кефи е S8ter boy-ако така се пишеше :-D

xXxScreamxXx
05-25-2008, 08:56
аааа бтв cold_arrow спокойно мога да кажа 4е нарушаваш 2-ра то4на от правилника ....

2. Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
Обиждащи и нецензурни мнения ще бъдат премахвани

Krasencety
05-25-2008, 09:06
Супер е! :grin: :-)

TellMeYourName
05-25-2008, 09:24
Не ме кефи.Адски ми е противна.
Кефеше ме като бях на хмммм 13 :razz:

LINKNOT
05-25-2008, 09:26
За Аврил - доста рядко я слушам и само определени песни. Освен това съм на мнението,че е симпатична,но в последно време много се комерсиализира и стилът,който що годе имаше,сега е някъв - никъв ... :?

Likantrop
05-25-2008, 10:05
На мен не ми харесва.
Старите й песни по ми харесват.
Сега песните й са някакви бози.....а визията й аре няма да коментирам...
+1 подкрепям ви :) 8)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-25-2008, 14:08
ухаа живея в родината на Аврил .. :D тука я харесват ама ... не много :D хахах а аз я харесвах в стария вариант.. ся се е разлигафчила :D

Loshotia
05-25-2008, 15:01
Като бях на 12-13 много я харесвах, то тя е за такива- 12-13 годишни. Иначе ми е противно девойчето- лигава и с дразнещи ухото песни.

VilleBaby
05-25-2008, 16:11
УЖАСНА Е! :) изобщо ама ИЗОБЩО не ми харесва!

ScionOfStorm
05-25-2008, 17:36
В Let go имаше много хубави песни...много западна даеа.

Иначе имам няколко любими нейни песни, ама рядко ги пускам :)

metalist91
05-26-2008, 15:00
Ми аз лично не съм и фен.
По темата:мисля,че е лигла,относно музиката й,не мога да го нарека пънк (говоря за истинския пънк)... :) не за Green day,Avril i t.n

MidnightCreep
05-26-2008, 16:45
Сегашната визия повече ми харесва,преди беше някаква проскубана.
Някои песни ми харесват.И не е пънк.

d1zzy
05-26-2008, 18:21
Лигла.

psychopath
05-26-2008, 20:28
еми не ме кефи особено :-D

alek200
05-27-2008, 11:36
В http://last.fm/ съм слушал около 600 песни на Аврил :)

Ms. Kaulitz Dream
05-27-2008, 17:28
Имаше хубави песни но сега стана прекалено комерсиялна!

Thoughtless
05-27-2008, 17:57
Харесва ми една нейна песен, но я слушам рядко.
Има нещо в физиономията `и, което ме дразни.

MoonAngel
05-28-2008, 08:57
Като човек и визия не ми харесва, но има няколко песнички, които не са лоши.

angeldust92
05-28-2008, 19:12
сеа стана некфа лилга..

ImmoraL
05-28-2008, 19:23
преди ме кефе6е гд ,особено някои песни и бяха мн добри :-) ,оба4е напоследък... :oops:

Basketball
05-29-2008, 04:26
тцтц, не ме кефи 8-)

BigFakeSmile
05-31-2008, 11:39
hah :grin: :grin: :grin: Gospodi obojavam q!!! tq e mn gotina, razli4na (ili pone predi be6e sega ne 4ak tolkova) pove4e mi haresva6e kato punkarka kato ludo i divo momi4e ama ko da sa prai...horata se promenqt mn si q obi4am i sega si4ko si e ok vapreki 4e se promeni full respect :grin: :grin: :grin: 6e si ostane moita lubima pevica zavinagi!!!

Cause life's like this
Uh huh, uh huh that's the way it is
Chill out whatcha yelling' for?
Lay back it's all been done before
And if you could only let it be
you will see... :smt001 :smt001 :smt001

Pedigree
05-31-2008, 11:44
kato punkarka
Кога е била такава?

mulgore
05-31-2008, 11:49
^И аз искам да знам.

Иначе я мразя .

Skullbreaker
05-31-2008, 12:30
Нищо против Аврил , има приятни песнички , готина визия.

Кефи ме като цяло , но не я слушам постоянно..Има 5-6 парчета които се въртят .

cold_arrow
05-31-2008, 12:43
hah :grin: :grin: :grin: Gospodi obojavam q!!! tq e mn gotina, razli4na (ili pone predi be6e sega ne 4ak tolkova) pove4e mi haresva6e kato punkarka kato ludo i divo momi4e ama ko da sa prai...horata se promenqt mn si q obi4am i sega si4ko si e ok vapreki 4e se promeni full respect :grin: :grin: :grin: 6e si ostane moita lubima pevica zavinagi!!!

Cause life's like this
Uh huh, uh huh that's the way it is
Chill out whatcha yelling' for?
Lay back it's all been done before
And if you could only let it be
you will see... :smt001 :smt001 :smt001

На мен и преди и сега пак си ми харесва. Обужавам я :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

lsd43
05-31-2008, 13:36
Комерсиализирана както винаги.НЕ не ме кефи.

dancegirl_1
07-30-2008, 14:52
iskam si starata avril !!! :cry: predi be6e tolkova qka a sega ... sega e napravo ... KUKLA BARBIE :-x :x ](*,) pesnite ot "Under my skin" bqha jestoki i bqha punk-rock a sega sa pop :-& kogato be6e s 4ernite ki4uri se obli4a6e tolkova qko i izob6to predi be6e idealna a sq e ... strah me e da go kaja no e bokluk ot rozovo :smt021

BlackaTBW
07-30-2008, 15:09
Изобщо не ме кефи. Прави се на такава каквото не е. А и песните и не струват. Като излезе първия й албум нямах нищо против нея, но сега вече е много антипатична. Пънкарка, метълка... чакай малко, та тя изобщо не знае какво е това, как може да бъде такава?
А за клипа на Girlfriend... когато го гледах по телевизията, бях възмутена. На какво учи тоя клип? Че има 'готини момичета', които взимат гаджетата на 'задръстените момичета', защото са по-яки и отворени от тях... и защото носят скъсани чорапогащници, а не очила?! А сега нека всички 'отракани мацки' да отиват на даскало и да тормозят 'задръстените'? Браво, браво.

RottenFlesh
07-30-2008, 15:17
Оле , миналото лято бях луднала по нея , а сега не мога да я понасям.Добре , че ми дойде акъла в главата 8-)

Trunqka
07-30-2008, 16:44
Имь 1-2 песни дето стават....иначе е прекалено комерсиална и напоследък песните и не струват :?

BrookeDavis
07-30-2008, 16:48
Преди май ме радваше.Сега единствено My Happy Ending се чува от време на време...

Glam
07-30-2008, 17:05
Бих я праснал :D 8-)

Ivs Jonas
07-30-2008, 17:07
харесвам я от 7 годишна. купувам си албумите и, допада ми музиката и. всеки с мнението си.

shadow_
07-30-2008, 17:18
ужасна фръцла

Always
07-30-2008, 17:56
Аврилчето си има стил и ме кефи като човек (до колкото мога да преценя без да я познавам). Харесват ми и доста от песните й.

Ето и малко за нея:

Аврил Лавийн Уибли (Avril Lavigne Whibley), позната още с рожденото си име Аврил Лавийн (родена на 27 Септември 1984 г.) е канадска поп пънк певица, музикантка, моден дизайнер и актриса. През 2006 г. канадско бизнес списание я класира на седмо място за най-видните канадци в Холивуд.

Дебютният албум на Лавийн - Let Gо, излиза на пазара през 2002 г. Продадени са над 16 милиона копия по света и шест пъти става платинен в САЩ. Следващите й два албума - Under My Skin (2004) продава 8 милиона копия, а The Best Damn Thing (2007) за сега има 5 милиона продадени копия. Лавийн прави шест песни, които оглавяват класациите и общо единадесет, които влизат в топ10, включително песни като "Complicated", "Sk8er Boy", "I'm Whit You","My Happy Ending" и "Girlfriend". Аврил е на 50-то място в класацията на VH1 "50-те най-велики жени във видео ерата". През Декември 2007 г. Лавийн е класирана на 7-то място от списание Форбс за "Топ 20 печалбари", с годишни доходи от 12 милиона долара. До сега Аврил Лавийн е продала около 30 милиона албума по света.




Лавийн е родена в Белевил, Онтарио на 27-ми Септември 1984 г. Дъщера е на Джуди и Джон Лавийн. Името и обикновено се произнася с английско звучене ("Лавийн"). На френски е по-скоро ("Левийн"). Аврил идва от френското Април (April), а Ла Вийн се превежда като "лозето". Родителите й са вярващи баптисти, а баща и е с корени от Франция и Канада. Майката на Лавийн за първи път забелязва таланта й. Още две годишна, Лавийн започва да пее с майка си в църквата. Семейството се мести в Напан(Napanee), Онтарио когато тя става на 5 години.

През 1998 г. Лавийн печели конкурс за да пее с канадската певица Шаная Туейн на първото й голямо турне. Излиза на сцената заедно с известната певица за да изпълни "What Made You Say That". Открита е от първият и професионален мениджър, Клиф Фабри, докато изпълнява кънтри кавъри в книжарница в Кингстън, Онтарио. По време на изпълнение с Lennox Community Theatre, Лавийн е забелязана от местния фолк певец Стийв Мед, който я кани да изпълнят заедно песента му "Touch the Sky" за албумът му Quinte Spirit. Тя пее също и в "Temple of Life" и "Two Rivers" за следващия му албум, My Window to You през 2000 г.

Когато става на 16 години подписва с Кен Крингард, представител на Ариста Рекърдс(Arista Records), който кани шефа си - Антонио Рейд да я чуе в студио в Ню Йорк.

Тогава завършва работата по първия си албум - Let Go. The Matrix, които тогава работят по албума, казват за песните й - "Имахме невероятни преживявания с Аврил, която тогава беше 16 годишна подрастваща песнописка с огромен вроден талант. Песните бяха композирани на пиано и китара от четирима човека: The Matrix (3-ма) и Аврил. Всички бяхме много близки докато правехме записите."

Албумът Let Go излиза на 4-ти Юни, 2002 г. в САЩ. Там достига до 2-ро място, а в Австралия, Канада и Великобритания до 1-во. Това прави Лавийн седемнадесетата най-млада солова изпълнителка, която достига до първо място във Великобритания.

Албумът е смесица от поп рок/инди поп. В някои от песните могат да се чуят и алтърнатив и пост-грънжд мотиви.

Само месец след издаването си, Let Go става платинен в края на Август и три пъти платинен две седмици по-късно. Преди края на 2002 г., само шест месеца след дебюта си става 4 пъти платинен. Продадени са общо 14 милиона копия по всета. Става най-продаваният албум на годината за жена изпълнител и за дебютен албум на 2002 г. До Декември 2007 г. са продадени 6.6 милиона копия в САЩ и над 16 милиона по света.

Излизат четири сингъла от албума. Първият - "Complicated", става номер едно в Австралия, достига до 2-ро място в американския Топ 100 и е сред най-продаваните за 2002 година. Лавийн бие рекорда на Natalie Imbruglia и песента й "Torn", когато "Complicated" се задържа на първо място в модерната радио класация цели 11 седмици поред. "Sk8er Boi" влиза в топ 10 на САШ и Австралия. "I'm with You" в топ 10 на САЩ и Великобритания, а "Losing Grip" топ 10 в Тайван и топ 20 в Чили.

Аврил е обявена за "Най-добър нов изпълнител" на музикалните награди MTV през 2002 г. Печели четири награди Джуно през 2003 г. (от шест номинации), получава Световна музикална награда за "Най-продаван канадски изпълнител в света" и е номинирана за осем награди Грами, включително и за "Песен на годината" за "Complicated" и "Най-добър нов изпълнител".


Вторият албум на Лавийн, Under My Skin, излиза на 25 Май 2004 г. в САЩ. Дебютира като номер едно в САЩ, Великобритания, Германия, Япония, Австралия, Канада, Мексико, Аржентина, Испания, Ирландкия, Тайланд, Корея и Хонг Конг и продава над 380 000 копия в САЩ през първата седмица. Аврил написва по-голямата част от албума с канадската певица и песнописка Chantal Kreviazuk, но някои от песните са написани и с Бен Мууди (бивш член на Evanescence), Буч Уолкър от Marvellous 3, бившият й китарист Евън Таубинфилд и бившият й барабанист Мат Бран. Съпругът на Kreviazuk, Рейн Майда (фронтмен на Our Lady Peace), съпродуцира албума с Буч Уолкър и Дон Гилмор.

Този албум има силно алтърнатив звучене. В някои песни се забелязва и поп-пънк (като в He Wasn't и I Always Get what I Want) или мек пост-грънч (Freak Out и Who Knows)

Водещият сингъл "Don't Tell Me" става номер едно в Аржентина и Мексико, влиза в топ 5 на Великобритания и Канада и в топ 10 на Австралия и Бразилия. "My Happy Ending" става номер в Мексико и влиза в челната десятка на САЩ, което го прави третият най-голям хит там, но сингъла "Nobody's Home" не влиза дори в топ 40 в Щатите и единствено стига до номер едно в Мексико и Аржентина. Четвъртият сингъл от албума, "He Wasn't", влиза в топ 40 в Австралия и Великобритания и не е издаван в САЩ. "Fall to Pieces" е последният сингъл от албума, но не става такъв хит.

Аврил печели две Световни музикални награди през 2004 г за "Най-добър поп/рок изпълнител в света" и "Най-продаван канадски изпълнител в света". Получава пет номинации за наградите Джуно през 2005 г, печели три от тях, включително "Наградата на феновете", "Изпълнител на годината" и "Поп албум на годината". Печели наградада за "Любима жена изпълнител" на осемнадесетите годишни награди Nickelodeon Kids. Лавийн написва "Breakaway" заедно с Матю Жерард, която е записана от Кели Кларксън за саунтрака на филма "Дневникът на принцесата 2". "Breakaway" по-късно е включена във втория албум на Кларксън. Песента влиза в топ 10 на САЩ и прави Кели Кларксън известна.

Лавийн тръгва на "Live and by Surprise", турне в 21 града в САЩ и Канада, започнало на 4 Март 2004 г в Минеаполис, Минесота, за да промотира Under My Skin. На всеки концерт се изпълнява кратък акустичен микс от песни от новия албум. Придружавана е от китариста си, Евън Таубинфилд. Мястото на концертите се обявява 48 часа преди шоуто. Турнето става много популярно и успешно промотира албума


Третият албум на певицата, The Best Damn Thing, излиза на 17 Април 2007 г. и дебютира като номер едно в САЩ. Албумът е продуциран от д-р Люк, съпругът на Лавийн - Дерик Уибли, Роб Кавало, Буч Уолкър и Лавийн. Травис Баркър записва барабаните. Първият сингъл от албума е "Girlfriend", който става първият на Аврил, който достига до номер едно в Билборд топ 100. Той става и най-гледаният музикален клип в youtube и вторият най-гледан клип някога на сайта. "When You're Gone" е вторият сингъл, а третият е "Hot".

Този албум има силно пънк-поп звучене с пънк рок китарни рефрени.

"Girlfriend" е използвана за тематична песен на японско шоу. На 2 Май 2007 г. тя гостува на шоуто и играе на дарц.

Лавийн прави малко турне за да промотира новият албум, с билети достъпни само за членовете на нейния фен клуб. Започва турнето в Калгари, Алберта и пее преди публика около 200 човека. Концерта се излъчва по телевизята на 2 Април по CBC . Албумът има общо 4.1 милиона продажби до Декември 2007 г.


На 25 Май 2007 г. Лавийн, продуцентът й Луказ Готуолд и звукозаписната й компания са съдени от песнописците Джеймс Гангуер и Томи Дънбар, които твърдят, че "Girlfriend" е като песента им от 1979 г. - "I Wanna Be Your Boyfriend", изпълнявана от The Rubinoos.

През Юни 2007 г, канадската певица Chantal Kreviazuk, с която Лавийн прави Under My Skin, дава интервю за списание относно песните на Аврил, казвайки " Аврил да пише песни? Всъщност тя не сяда да пише ей така или нещо подобно. Тя ще прекрачи етичните граници и никой нищо не казва. За това повече няма да работя с нея. Преди две години и изпратих песен наречена 'Contagious'и като видях обложката на албума песента беше в списъка с песни, а моето име го нямаше никъде. Какво ще кажете за това? Няма да се обаждам на адвокатите, просто ще ви кажа. Изкуството не трябва да става обект на такива спорове."

На 6 Юли, Лавийн отрича и двете обвинения в отворено писмо на сайта си, твърдейки, че тя "никога през живота си не е чувала песента на The Rubinoos" и че смята да предприеме законни мерки срещу Kreviazuk относно обвиненията й, които както казва тя "вредят на репутацията ми, което си е чиста клевета".

На 10 Юли, Kreviazuk прави публично извинение и оттегля обвиненията си, казвайки "Бих искала да се извиня за недоразумението засягощи Аврил Лавийн, което може да се е получило при интервюто ми за списание Performing Songwriter. Нямах намерение да поставям под въпрос способноста на Аврил да пише песни или етика й. Лавийн е талантлива песнописка и за мен беше удоволствие да работя с нея."

През Януари 2008 г Гангуер и Дънбар оттеглят обвиненията си в плагиатсво.

Песента "I Don't Have to Try" също подлежи на дискусия. Приликите между тази песен и песента на Peaches - "I'm the Kinda" повдигат въпроса за плагиатсво. Аврил цитира Peaches като една от любимите й групи и Peaches няма какво друго да кажат за Лавийн: "Тя е голяма звезда и е младо момиче, но и се труди много. Радвам се, че се е повлияла от мен; това води още внимание към песента ми. Изведнъж половин милион души слушат музиката ми благодарение на нея."

Лавийн прави филмовия си дебют в анимацията Over the Hedge. Работи заедно с Уилиям Шатнър, Брус Уилис, Гари Шандлинг, Уонда Сайкс, Ник Нолт и Стив Карел. Участва и във филма на Ричард Гиар - The Flock, като приятелката на заподозрян, а третото й участие е в Fast Food Nation, базиран на любимата й книга. Лавийн пише и записва песен озаглавена "Keep Holding On" с Д-р Люк за филма Ерагон; песента е включена в третия й албум - The Best Damn Thing.

Аврил се появява във филма Going the Distance, както и в епизод на "Сабрина, младата вещица", изпълнявайки "Sk8er Boi".

В официалната MySpace страница на Лавийн, тя отбелязва, че музиката й е поп/пънк,рок; но All Music Guide и други медии я смятат за "Пънк, Пънк-поп, Поп/рок, Алтърнатив Рок, Алтърнатив Поп-рок, Модерен рок и Пост-грънч". Тя често заявява, че "не е пънк" и никога не е твърдяла, че е. Лавийн цитира много ранни пънк групи и ги посочва като оказващи й влияние, но музиката и има малко общо с пънка от 70-те.


През Януари 2003, в брой на Seventeen magazine тя признава, че "си отхапва от чийзбургерите на Мат." В скорошно интервю казва, че предпочита да не яде месо, но не казва, че е вегетарианка, "в случай, че някой я види да яде месо."

Аврил има татуирана звезда на вътрешната страна на лявата си китка, която е същата като използваните за обложките на първия й албум. Към края на 2004 г. има малка татуировка розово сърчице с буквата "D" на дясната си китка, което символизира нейния съпруг Дерик Уибли.

През Февруари 2004, започва да се среща с канадския певец Дерик Уибли, вокал и китарист на поп пънк групата Sum 41. На 27 Юни 2005 г, Лавийн и Уибли се сгодяват. Уибли й предлага като я изненадва с пътуване до Венеция, разходка с гондола и романтичен пикник.

Двойка те се жени в католическа церемония с около 110 гости на 15 Юли 2006 г. в частен имот в Монтесито, Калифорния. Когато ги питат дали са готови за деца, двойката отговаря "не точно сега, но някъде по-нататък."

BlackaTBW
07-30-2008, 19:21
^ постарала си се да го копираш, но не мисля че е нужно километрични постове, които никой не би прочел (освен ако крайно не го интересува, но мисля, че ако го интересува - или ще потърси, или вече го знае).

FuckiNg DreAm ' Dess <
07-30-2008, 19:24
Харесвах лудата,яка пънк-принцеса с невероятните и песни.

Не харесвам сегашната разлигавина,омъжена жена с нейните ... пфф...лигави песни... :-o

lsd43
07-30-2008, 20:06
Никога не съм я харесвал.

one
07-30-2008, 20:19
I don't like her` :)

Always
07-30-2008, 21:24
Blacka TBW, момче съм :]
И не е копирано, превеждах го преди време от английски. Съжалявам за дългия пост, но още не ми дава да пускам линкове. Ако на някой му е интересно може да го прочете.

dark_shadow_f
07-30-2008, 22:26
Имаше хубави песни но сега стана прекалено комерсиялна!
+1 преди я харесвах , ама сега не

Shadow_Walker
07-30-2008, 22:39
О-о, я стига сте се правили на обидени фенове.
Та тя винаги е била поп.
А и ако сте я харесвали преди - какво има да не и харесвате на последния албум?


Е, за мен излезе в момент, когато постепенно тотално си сменях стила и в крайна сметка чух го, хареса ми...и не го слушах повече.
Но, признавам, Innocence е много добра песен.

plmn
07-30-2008, 22:48
Харесвам и нея, и песните й. :D

ROCKLIFE
07-30-2008, 23:01
Бе бих я боцнал! 8-)

:lol:

dark_flower
08-05-2008, 12:58
Аз много харесвам Аврил Лавин.Фенка съм й отдавна и обичам да слушам песните й.Искам да попитам само дали някой знае къде във Варна мога да намеря старите й албуми, примерно Under My Skin??? Ще съм много благодарна, ако някой ми каже :)

BornFromPain
08-05-2008, 13:03
Това, което прави го прави добре. Че аз не мога да го понасям е друга работа.

Inncho
08-05-2008, 14:01
Пфф не стига ,че беше поп пънк ся стана чист поп.Мяза ми на чалгарка :( някакъв такъв фешански емовски стил....

Pedigree
08-05-2008, 14:16
Нещо не я понасям. :oops:

ScionOfStorm
08-05-2008, 14:55
О-о, я стига сте се правили на обидени фенове.
Та тя винаги е била поп.
А и ако сте я харесвали преди - какво има да не и харесвате на последния албум?



О, не, брате, разликата е доста осезаема. И аз харесвам редица неща на "старата" Аврил, докато по-новите са бълвоч ужасен. :)

I'm with youuu :)

antifreeze
08-05-2008, 15:19
даммм има нещо такова... не че преди много я понасях ама сега вече изобщо...и с това розовo... :?

radito0
08-18-2008, 09:14
I men poprincip tva rozovo ne me kefi , no mn mn i se kefq , spored men ima super pesni , kato na nqkoi ne im haresva da ne q slu6at ;)

chocoleptic
08-18-2008, 09:25
То розовото си е яко ама тя е супер зле.

Shadow_Walker
08-18-2008, 09:42
О-о, я стига сте се правили на обидени фенове.
Та тя винаги е била поп.
А и ако сте я харесвали преди - какво има да не и харесвате на последния албум?



О, не, брате, разликата е доста осезаема. И аз харесвам редица неща на "старата" Аврил, докато по-новите са бълвоч ужасен. :)

I'm with youuu :)

е, добре де, повечето от песните в новия й албум са по-леки и по-лигави от преди, но не мисля, че това е чак пък радикааална промяна.
А също така песни като when you're gone, innocence и keep holding on са си точно в стил i'm with you/nobody's home
Само за протокола - днес я слушам за пръв път от бог знае кога...

BePoHuKa
08-21-2008, 06:26
:shock: q si ebete maikata sichkite :o :o :o Avril si e strahotna i vuobshte nqmate osnovanie ako predi ste i bili fen {istinski} sega da ne q haresvate..a koito ne q ponasq da se iznasq ;) Avril e super sladka i luda glava!!Na skoro bqh na nein koncert i e tolkova diva che mozucite vi ne mogat da go poberat!!q mi kajeto tupoto "riri" koga shte napravi cigansko kolelo s tokchetata si??avril si izliza s gumenkite i skacha navsqkude iz scenata !!sushtata buntarka si e samo che raste!!!i tui kato e dostatuchno izvestna ima pravoto da si poigrae sus stila si!!na zlobarchetat moga da kaja "GET READY MOTHER FUCKERS 'CUZ SHE'S ON THE SCENE!!!!!"

blue_ice
08-21-2008, 08:43
Готини песни има като girlfriend

alenka
08-21-2008, 11:53
avrilkata SUX :smt067

~ani4ka~
08-21-2008, 16:13
ohhh otkakto razbrah,4e kopira amy lee ne me kefi 4ak tolkova :? ama ima qki pesni

emoti0nal_girl
08-21-2008, 17:09
Niakoi pesni stavaT,no ne vsichkiTe mi haresvaT...Ne znam mnogo za neia...kato vizia...povedenie...ne sam zapoznata..

BePoHuKa
08-21-2008, 17:36
:shock: q si ebete maikata sichkite :o :o :o Avril si e strahotna i vuobshte nqmate osnovanie ako predi ste i bili fen {istinski} sega da ne q haresvate..a koito ne q ponasq da se iznasq ;) Avril e super sladka i luda glava!!Na skoro bqh na nein koncert i e tolkova diva che mozucite vi ne mogat da go poberat!!q mi kajeto tupoto "riri" koga shte napravi cigansko kolelo s tokchetata si??avril si izliza s gumenkite i skacha navsqkude iz scenata !!sushtata buntarka si e samo che raste!!!i tui kato e dostatuchno izvestna ima pravoto da si poigrae sus stila si!!na zlobarchetat moga da kaja "GET READY MOTHER FUCKERS 'CUZ SHE'S ON THE SCENE!!!!!"


:shock:

И Ангъс скача навсякъде по сцената !

П.П Ангъс от AC/DC за тези които незнаят
ne q sravnqvam s ac/dc a s ligavite izpulnitelki s koito q priravnqvat ostanalite !!!

BePoHuKa
08-21-2008, 17:37
Niakoi pesni stavaT,no ne vsichkiTe mi haresvaT...Ne znam mnogo za neia...kato vizia...povedenie...ne sam zapoznata..
kopira amy lee?!?!?! :? :? :? :? :? :? po skoro obratnoto :x :x :-x :-x

GbSy
08-21-2008, 17:59
Let Go & Under My Skin бяха добри. Музиката и наистина значеше нещо.
Сега порасна, изруси се, и се комерсиализира.
Такъв е животът! :-D

lams
08-21-2008, 18:24
Ехх тя ми даде тласък.. насочи ме към музиката, която слушам сега :ь Лелее, а като си помисля, че преди бях твърдо убедена, че е пънк.. и се изживявах като най-тру пънкарката :д А иначе преди много обичах 'Nobody's home' и 'I'm with you' :ь

KoRnFlAkE
08-21-2008, 19:49
Тъпа е.
Никога не съм я харесвала.

TheNewReligion
08-21-2008, 20:39
На мен лично ми е страшно противна. Песните и далеч не ми допадат и ги смятам за доста изтъркани, тъй като всички ги слушат, а когато нещо се повтаря толкова често губи чара си, ако въобще песните на Аврил имат чар. :)
П.П: Не се ли научихте, че чуждото мнение трябва да се уважава? :x Стига сте се карали! Толкова ли не разбрахте, че всеки е различен и предпочита различни изпълнители! Към тези, които я харесват: като някой обиди Аврил не го псувайте, защото може би и вие постъпвате така като не харесвате някоя друга изпълнителка! :wink:

BePoHuKa
08-21-2008, 21:59
ohhh otkakto razbrah,4e kopira amy lee ne me kefi 4ak tolkova :? ama ima qki pesni

sr iskah da citiram tova

BePoHuKa
08-21-2008, 22:02
и ги смятам за доста изтъркани, тъй като всички ги слушат, :wink:
ami te zatova horata gi slushat..ako bqha gadni pesnite shtqha li tolkova mnogo da gi slushat horata ???sama si protivorechish ..a i nqma kak na seki dva dena da ima nova pesen!!! :x :x

TheNewReligion
08-21-2008, 22:25
и ги смятам за доста изтъркани, тъй като всички ги слушат, :wink:
ami te zatova horata gi slushat..ako bqha gadni pesnite shtqha li tolkova mnogo da gi slushat horata ???sama si protivorechish ..a i nqma kak na seki dva dena da ima nova pesen!!! :x :x
Не си противореча. На мен песните и не ми допадат, и като ги чувам нон стоп много ясно, че подсъзнателно този неприязъм ще се засили. :wink:

BePoHuKa
08-21-2008, 23:38
Az imah predvid,che shtom drygite okolo teb q slushat znachi q haresvat..razbrah,che na teb ne ti dopada.. :neutral: :neutral: :neutral: :neutral:

TheNewReligion
08-22-2008, 05:58
Az imah predvid,che shtom drygite okolo teb q slushat znachi q haresvat..razbrah,che na teb ne ti dopada.. :neutral: :neutral: :neutral: :neutral:
Въобще не ме интересува кой и защо я харесва. Аз не я харесвам и не я слушам. Точка. 8)

AutumnTears
08-22-2008, 06:18
kopirva4ka :lol: :lol:

Marti723
08-22-2008, 10:45
Аз мисля че е много хубава и добра. А и песните и много ми харесват :-)
:-)

ice_queen_9
08-22-2008, 20:22
аз съм и голяма фенка много ме кефи ,има страхотни песни и страхотен стил на обличане :-)

ама понякога прекалява с розовкото

:D

BePoHuKa
08-22-2008, 20:46
Az imah predvid,che shtom drygite okolo teb q slushat znachi q haresvat..razbrah,che na teb ne ti dopada.. :neutral: :neutral: :neutral: :neutral:
Въобще не ме интересува кой и защо я харесва. Аз не я харесвам и не я слушам. Точка. 8)
golqmo vajno..az puk adski mnogo q haresvam i slusham pesnite i non-stop!!Udivitelna! 8)

BePoHuKa
08-22-2008, 20:48
kopirva4ka :lol: :lol: :-D shto ne se nauchish purvo kak se pishe taq duma i posle da si govorim..kopirVachka...omg :o :o
{i ako kajesh shto spored tebe e "kopirVachka moje da ima kak da te oborq } :D :D :-P :-P :-P :-P

skatemore
08-22-2008, 21:03
безалкохолните деца набор 94 стига спорили за вашите идоли айде легайте

TheNewReligion
08-22-2008, 21:11
Az imah predvid,che shtom drygite okolo teb q slushat znachi q haresvat..razbrah,che na teb ne ti dopada.. :neutral: :neutral: :neutral: :neutral:
Въобще не ме интересува кой и защо я харесва. Аз не я харесвам и не я слушам. Точка. 8)
golqmo vajno..az puk adski mnogo q haresvam i slusham pesnite i non-stop!!Udivitelna! 8)
Сега ти остава само да се научиш да уважаваш чуждото мнение. 8)

BePoHuKa
08-22-2008, 21:21
mi za uvajenie koi e kazal che ne go uvajavam??az tvoeto mnenie go PREIMAM ,no ne go UVAJAVAM koi znae kolko,zashtoto ne mislq kato teb ..
:? :?

wersa4
08-22-2008, 21:27
Ima tam nqkvi pesni deto stavat naistina,no poprincip neme kefi kato cqlo :?

BePoHuKa
08-22-2008, 21:47
ami ne znam..az imam mnogo priqtelki koito ne sa i fenki no primerno kato im pusna "innocence" i poludqvat..ima pesni na koito mn hora prosto strashno im haresva Avril koi znae kolko...az nikoi ne sum zaduljavala :)

TheNewReligion
08-22-2008, 23:20
mi za uvajenie koi e kazal che ne go uvajavam??az tvoeto mnenie go PREIMAM ,no ne go UVAJAVAM koi znae kolko,zashtoto ne mislq kato teb ..
:? :?
Ами, току-що ти каза, че не го уважаваш. :razz: Противоречиш си. Ако, уважаваш чуждото мнение въобще няма да го цитираш и да искаш аргумент от човека, който мисли по този начин. Освен това се опитваш да наложиш своето мнение. 8) Факт е, че не всички харесват Аврил и ти трябва да го приемеш и да не пишеш след всеки пост, който не е в неин интерес . 8)

BePoHuKa
08-22-2008, 23:41
Не знам дали четеш,обаче аз казах,че приемам мнението ти и го уважавам...кое не разбра??Многодобре знам,че не всички я харесват..тва е невъзможно и аз съм ОК с този факт..няма перфектен човек...и в Господ не вярват всички,а ти говориш за певица...Аз казах,че я слушам,ти каза,че не я слушаш-това е!Какво повече има да си говорим..ся да си някой анти-фен мога да си споря цяяял ден с теб..{ако ми се занимава де..}Надявам се,че сме се изяснили!Ако нещо не ти е ясно-питай. 8)

AutumnTears
08-23-2008, 03:52
kopirva4ka :lol: :lol: :-D shto ne se nauchish purvo kak se pishe taq duma i posle da si govorim..kopirVachka...omg :o :o
{i ako kajesh shto spored tebe e "kopirVachka moje da ima kak da te oborq } :D :D :-P :-P :-P :-P
kopira4ka ili kopirva4ka nqma zna4enie vajnoto e 4e e takava :lol:
http://www.vbox7.com/play:e2498ba1
za poqsnenie da kaja 4e snimkite na amy lee sa napraveni mnogo po rano ot tezi na kopirVa4kata
no tui kato ti ne si zapoznata i s dvete pevici si prekaleno zabludena :lol:
da ne govorim za vokalni vuzmojnosti :D

BePoHuKa
08-23-2008, 03:57
kopirva4ka :lol: :lol: :-D shto ne se nauchish purvo kak se pishe taq duma i posle da si govorim..kopirVachka...omg :o :o
{i ako kajesh shto spored tebe e "kopirVachka moje da ima kak da te oborq } :D :D :-P :-P :-P :-P
kopira4ka ili kopirva4ka nqma zna4enie vajnoto e 4e e takava :lol:
http://www.vbox7.com/play:e2498ba1
za poqsnenie da kaja 4e snimkite na amy lee sa napraveni mnogo po rano ot tezi na kopirVa4kata
no tui kato ti ne si zapoznata i s dvete pevici si prekaleno zabludena :lol:
da ne govorim za vokalni vuzmojnosti :D
Оф,айде моля те не ме разсмивай...не знам ТИ доколко си запозната с двете,но аз за едната сичко знам..за гласови възможности според мен няма място за сравнение,но и двете не сме професионалисти музиканти, тъй че тука ще замълча,а и знам ,че със спорене няма да стигнем до никъде..и Да има разлика..само селяните казват копирВачка..а колкото до снимките..тези на Аврил също са бая стари :x 8)

AutumnTears
08-23-2008, 03:59
kopirva4ka :lol: :lol: :-D shto ne se nauchish purvo kak se pishe taq duma i posle da si govorim..kopirVachka...omg :o :o
{i ako kajesh shto spored tebe e "kopirVachka moje da ima kak da te oborq } :D :D :-P :-P :-P :-P
kopira4ka ili kopirva4ka nqma zna4enie vajnoto e 4e e takava :lol:
http://www.vbox7.com/play:e2498ba1
za poqsnenie da kaja 4e snimkite na amy lee sa napraveni mnogo po rano ot tezi na kopirVa4kata
no tui kato ti ne si zapoznata i s dvete pevici si prekaleno zabludena :lol:
da ne govorim za vokalni vuzmojnosti :D
Оф,айде моля те не ме разсмивай...не знам ТИ доколко си запозната с двете,но аз за едната сичко знам..за гласови възможности според мен няма място за сравнение,но и двете не сме професионалисти музиканти, тъй че тука ще замълча,а и знам ,че със спорене няма да стигнем до никъде..и Да има разлика..само селяните казват копирВачка..а колкото до снимките..тези на Аврил също са бая стари :x 8)
kato si mnogo zapoznata si pomisli ot kude i e do6ul klipa When you are gone
tova za selqnite nqma da go komentiram :lol:

AutumnTears
08-23-2008, 04:06
aa ti si bila v Canada za tova qvno sum selqnka :?

BePoHuKa
08-23-2008, 04:10
А ти от къде по-точно мислиш,че е дошъл??То по тая логика тя е копирала абсолтно сичко...на тоя свят има толкова много неща,че няма как да не си приличат..ся ако ми кажеш ,че и клиповете си е почнала да копира и ще ме разбиеш...наскоро чух даже слух,че името и не било Аврил ,ами някфо там друго забравих какво бяха измислили,а Аврил го зела от някфа песен...абе въобщее.Нямам думи!Такива като тебе ги има по път и над път ;) наясно съм,че винаги ще намерите някаква прилика и ще обвините конкуренцията..какво ми говориш въобще!
п.с. 1-во Канада няма нищо общо
2-ро не съм казала,че си селянка,а че селяните прибавят това излишно "В"!Айде поне чети внимателно,ако не друго!! :lol:

AutumnTears
08-23-2008, 04:14
А ти от куде по-точно мислищ,че е дощъл??То по тая логика тя е копирала абсолтно сичко...на тоя свят има толкова много неща,че няма как да не си приличат..ся ако ми кажеш ,че и клиповете си е почнала да копира и ще ме разбиеш...наскоро чух даже слух,че името и не било Аврил ,ами някфо там друго забравих какво бяха измислили,а Аврил го зела от някфа песен...абе въобщее.Нямам думи!Такива като тебе ги има по път и над път ;) наясно съм,че винаги ще намерите някаква прилика и ще обвините конкуренцията..какво ми говориш въобще!
mnogo dobre te razbiram ti si bolna fenka na Gavril
za teb tq e nai-dobrata 6te minat nqkolko godinki i 6te se usestish
"Такива като тебе ги има по път и над път "
:lol:

BePoHuKa
08-23-2008, 04:20
Ехаа..като и преименува името на Гаврил направо ме затапи-признавам те! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: И ко си толкоз загрижена за мене??Ми да фенка съм и?Какво лошо виждаш в това??Песните и ми харесват страшно много,гласа и е страхотен,не пее на плейбек,харесва ми външния и вид,характера и -доколото мога да го опозная като я наблюдавам острани..кажи ми кое от тези неща ти създава някакъв проблем,че се бъркаш дет не ти е мястото?? :x

AutumnTears
08-23-2008, 04:23
Ехаа..като я преименува името на Гаврил направо ме затапи-признавам те! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: И ко си толкоз загрижена за мене??Ми да фенка съм и?Какво лошо виждаш в това??Песните и ми харесват страшно много,гласа и е страхотен,не пее на плейбек,харесва ми външния и вид,характера и -доколото мога да го опозная като я наблюдавам острани..кажи ми кое от тези неща ти създава някакъв проблем,че се бъркаш дет не ти е мястото?? :x
tolkova sum zagrijena za teb 4e ve4e nqma nakude
az ne pi6a v taq tema za da obsujdam tvoq harakter ili ne6to svurzano s teb
:-x

BePoHuKa
08-23-2008, 04:26
Да бе наистина,а защо всъщност пишеш?? :shock: Доколкото помня ти сама се намеси като се изцепи,че Аврил е "копирВачка"! :razz:

AutumnTears
08-23-2008, 04:27
Да бе наистина,а защо всъщност пишеш?? :shock: Доколкото помня ти сама се намеси като се изцепи,че Аврил е "копирВачка"! :razz:
tova 4e ti si nerazbrana si e tvoq problem
nqmam namerenie da se zanimavam s teb :shock:

BePoHuKa
08-23-2008, 04:36
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Ами не се занимавай бе..прав ти път :razz: :razz: :razz: :-P :-P :-P :-P :-P

TheNewReligion
08-23-2008, 06:29
Не знам дали четеш,обаче аз казах,че приемам мнението ти и го уважавам...кое не разбра??Многодобре знам,че не всички я харесват..тва е невъзможно и аз съм ОК с този факт..няма перфектен човек...и в Господ не вярват всички,а ти говориш за певица...Аз казах,че я слушам,ти каза,че не я слушаш-това е!Какво повече има да си говорим..ся да си някой анти-фен мога да си споря цяяял ден с теб..{ако ми се занимава де..}Надявам се,че сме се изяснили!Ако нещо не ти е ясно-питай. 8)
:lol: :lol: :lol: Цитирам те:"mi za uvajenie koi e kazal che ne go uvajavam??az tvoeto mnenie go PREIMAM ,no ne go UVAJAVAM koi znae kolko,zashtoto ne mislq kato teb .. " Прочети какво си написала и тогава спори. 8)

BePoHuKa
08-23-2008, 06:32
Оф виж май не си ме разбрала :) просто приемам,че не харесваш Аврил ама трябва ли да пишем за тва докат одъртеем??Малко скучно ми стана..не я харесваш-аз я харесвам и всички заживяли щастливо,окей??

BlackaTBW
08-23-2008, 22:01
Вероника... абе ти друга работа нямаш ли си, че отговаряш на всеки пост по отделно? Добре, дразниш се, ама го приеми, че не всички харесват това, което ти харесваш. Айде изяжте се сега всички.
Иначе си казах мнението за нея. А за стила й, алооо, чуйте малко пънк и после обяснявайте какъв стил била Аврил. В момента тя прави поп, като развява разни китари в клиповете си и има черен грим около очите. О уау, само че пропуснах момента, в който трябваше да се впечатля... damn.

BePoHuKa
08-24-2008, 04:35
Вероника... абе ти друга работа нямаш ли си, че отговаряш на всеки пост по отделно? Ми аз си нямам друга работа в оригинал.. :lol: :lol: :lol: :(

the_best_f
08-24-2008, 07:17
Тъпа ми е. Какъв е тоя неин стил, а розовия кичур... Блякс (дето се вика).

AutumnTears
08-24-2008, 07:22
Тъпа ми е. Какъв е тоя неин стил, а розовия кичур... Блякс (дето се вика).
vnimavai sega 6te budesh citirana :lol:

Inalcanzable
08-24-2008, 08:33
:-) Обожавам я

youngpunker
09-16-2008, 22:11
аврил освен да ми лигави мръвката друго не може ;) нито пънк нито рок и е стила...по-скоро поп

HardcoreSyndrome
09-16-2008, 22:22
Не съм й фенка! Но всеки с вкуса си .... 8)

Drebs
09-16-2008, 23:24
Много е яка .. има много различен стил.
Любимата ми нейна песен е Take me away ... mn moshtna :grin: :-)

fudankoo
09-17-2008, 18:49
Горе-Долу става :)

MiLGaR0sSa
09-17-2008, 20:12
Много я харесвам!Слушам я от..пети клас,и според мен има страхотни песни :grin: :grin:

ElisaDay
09-18-2008, 11:02
Супер е (:

VeSsiNceT0
09-18-2008, 20:38
ами според мен е Сладурка! не съм от най-големите и почитатели ,но пък не съм и от тези които я мразят. има песни които наистина мн харесвам ;-) :wink:

lsd43
09-19-2008, 04:13
Определено,не ме кефи. :? :?

one
09-20-2008, 08:26
Не не :(

gabi_94
09-20-2008, 09:23
еми по аврил бях полудяла преди 1,2 год., сега пак си ме кефи, в смисъл, сладка е, има яки песнички...

Bitchaznigga
09-21-2008, 00:26
grrr ..men ne me radva vobshte.. nqkfa nikfa e ... 8-)

BigFakeSmile
03-28-2009, 18:00
damn cool :-P
ноо..не ми хареса, че се снима за Maxim
ии преди ме радваше повече

xXxXSweetDreamsxXxX
03-28-2009, 18:02
Лелеее... Тая не мога да я понасям. Много ми е.. лигава.. :?

unicorn_f
03-28-2009, 18:49
и на мен ми харесва :)

Snuffles
03-28-2009, 18:58
Мен пък ме кефи много <3
И песните й най-вече. :smt007 Една от любимите ми изпълнители. <333

iveetyy
03-28-2009, 20:49
Наистина старите й песнички като че ли имаха по-голямо влияние...иначе си пее яко :)

uBeTy
03-29-2009, 11:52
Мен пък ме кефи много <3
И песните й най-вече. :smt007 Една от любимите ми изпълнители. <333

+ 11111111111111 :smt035

zai4ety13
03-29-2009, 13:07
преди беше мн добра певица и я харесвах много, но сега....нещо не ми харесва новата й визия и повече от новите й песни :(

XTREMEFREERIDE
03-29-2009, 13:48
Сладка е, но не може да се каже, че съм й фенка.

billytalent
03-29-2009, 14:04
В началото ме кефеше,но сега е като няква кифла и ме дразни

guinessgirl
03-29-2009, 14:09
само да вметна:

пънка не е розов,мамка му,разберете го.

Jumbie483
03-29-2009, 14:25
не ме кефи

vesito13
03-29-2009, 14:58
Средна работа . Не ме кефи , но не и да не мога да я слушам .

colymoly
03-29-2009, 15:08
преди беше по-добре от сега, тя като е уж пънк се снима гола и прави дует с Lil Mama това ли правят пънкарите, тя не знае вече какъв стил само Innocence ми харесва

fluffka1
03-29-2009, 19:23
емииии ддз, якичка е..... 8-)

Jessieee
03-30-2009, 11:59
Любимата ми певица :smt007

Страхотна е и супер красива :)

JUSTDNB
03-30-2009, 12:03
Emi,ne e lo6a ima i nqkoi dobri pesni,ni6to osobeno.. 8-)

BuKuTyY
03-31-2009, 14:49
миналата година много я харесвах и много я слушах, обаче спря да пуска нови песни а старите ми доскучаха :? иначе хубава визия и глас има :)

sasheto0o
08-29-2009, 21:33
ммм Аврил ми е любимата певицаа :-) :smt007 някъде четох ,че на 19 ноември тази година излиза четвъртия й албум :grin: :grin: :grin: мн интересно име имашее :D :D

Mooo6no
08-30-2009, 07:01
Още ли я слушат хората. o.0

stefeto0o
08-30-2009, 08:55
Avrilkata si e prosto super ... :grin: :grin: :grin: :grin: AVRIL IS THE BESTTT :-) :-) :-) :-) :-) :-) vinagi 6te si ostane lubimata mi pevica ......... Avrilll OBI4AM TEEE :-) :smt054 :smt057 :smt055 :-({|= :-({|= :-({|= :smt060 :smt058 =D>

sasheto0o
08-30-2009, 09:02
емии да все още има ... и винаги ще имаа :-) :smt007 ... независимо прави ли нови песни , или се занимава с колекцията сии ... старите й песни са уникалниии ... никога няма да ми омръзнатт ... защото тя е най-добрата :grin: :grin: :grin: :grin:

giveupbitch
08-30-2009, 12:43
омг,преди е била толкова яка,бах...но все пак,всички порастват и се променят,такъв е животът..но все още си ме кефи,като се замисля,знам й всички песни наизуст :D

zxcvbnmasdfghjkl
08-30-2009, 12:47
доста си ме кефи Аврилчето :)

DieselBlood
08-30-2009, 14:05
От тая по-просто парче на планетата не съм виждал.

mycel
12-02-2010, 15:40
Ей, музикалните критици, я по-полека с компетентните мнения. Не вие сте тия, които да казвате кой става и кой не става. Изпълнители като Аврил Лавин са за по-широката публика (ако все още е останала такава), а не за метълистите, пънкарите, готиците и другите стереотипчета, в които е модерно да се вкарваш днес и да отричаш и да плюеш всичко друго...
Затваряйте си устите е така, като не разбирате :smt116
ahahahhahaha :smt046 :smt043 :smt040

bootyboy
12-02-2010, 21:19
добра певица..преди ме кефеше, сега не чак толкова..