PDA

View Full Version : относно правилата на форума



xXxScreamxXx
05-25-2008, 09:22
така така така .....
1-во не съм сигурна дали мястото на темата е тук , но поне се надявам да е така ...

ии ето сега същността ....
в последните дни ми прави впечатлението че мн малко хора взеьа да спазват правилата .. :x :x аман писна ми .. мсиля 4е щом има хора които се стараят да ги спазват ,то това трябра да бъдат не само определени хора ,а ВСИЧИ ..........

ако понякога нарушавам някое правило то не го правя умишлено !!!!!!!....

не ме интересува колко хора ще ме нападат за темата , просто искам да си изкажа възмущението ....... :x

DjBaloon
05-25-2008, 09:29
Някой от правилата са доста абсурдни или поне за този форум
Всеки на 12-13-14-15-16 години се е лигавил НАВСЯКЪДЕ,правил е каквото му казват ДА НЕ ПРАВИ... така че трябва да се спазват някой правила... но не знам всъщност какво очаквате вие.. т.е знам де-нещо невъзможно...
Макар и да подкрепям сериозното отношение,също така съм и против това да се израства твърде бързо.. като си на 12 се смееш на думата "п**ка".. флоодиш,пишеш тъпи коментари и теми... ТОВА Е НОРМАЛНО...

xXxScreamxXx
05-25-2008, 09:37
DjBaloon съгласна съм .. миналата год кат се регнах пишех некфи абсурдни коменти от сорта на '' лелееее '' , '' :D :D :D '' и т.н.

То и от ника си ми личи 4е бех малко наивно дете .... НО сигурно след година две ще се смея и на сегашния си акъл

5StaR
05-25-2008, 14:34
И какво точно искаш да постигнеш с тази тема , че не разбрах?

Ruthless
05-25-2008, 20:28
Някой от правилата са доста абсурдни или поне за този форум
Всеки на 12-13-14-15-16 години се е лигавил НАВСЯКЪДЕ,правил е каквото му казват ДА НЕ ПРАВИ... така че трябва да се спазват някой правила... но не знам всъщност какво очаквате вие.. т.е знам де-нещо невъзможно...
Макар и да подкрепям сериозното отношение,също така съм и против това да се израства твърде бързо.. като си на 12 се смееш на думата "п**ка".. флоодиш,пишеш тъпи коментари и теми... ТОВА Е НОРМАЛНО...

Това не е улицата, където можете да си правите каквото си искате!

Този форум не е за избиване на комплекси. Не сме задължили никой, който е на 12 да става на 25 или нещо такова, искаме едно нормално поведение. Няма такива тъпи коментари, измислени теми и това било нормално, това не е нормално. Сега предстои v3 на phpBB и доста промени около нея, включително и контрола на форума ще бъде по-голям. Сега не остава много време за работа, но лятото лично аз ще се погрижа за промяна на това ваше "нормално поведение".

Нормално било

:-x :-x [/b]

DjBaloon
05-26-2008, 06:32
Да,нормално е :)
Това дали за Вас е нормално е друг въпрос.. но аз понеже обичам да се поставям на мястото на другия човек срещу мене,а не да си държа на своето и да тропам с крак,определено за тях е нормално това поведение :)

xXxScreamxXx
05-27-2008, 19:13
ако понякога нарушавам някое правило то не го правя умишлено !!!!!!!....



в правото има една много основна презумпция, а имено, че незнанието на даден закон (в случая правило) не оневинява извършителя. А ти даже знаеш правилата, а пак ги нарушаваш...

не съм казала 4е ме оневинява ... и все пак писах 4е не го правя наро4но за разлика от някои многоуважавани от мене съфорумници ;)

Coki
05-28-2008, 07:29
Следенето за спазване на правилата е постоянен процес. Моля при забелязани нарушения да използвате темата за модераторска помощ!

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=162249

Благодаря!