PDA

View Full Version : не точно диета



miloto na miloto:P
05-25-2008, 09:51
от известно време спрях да се храня след 6,чувала съм,че така могат да се свалят килограми,някой изпробвал ли е този метод?

slavito007
05-25-2008, 09:54
Знам, че е хубаво да се намалят въглехидратите след 5 часа, но да спреш да ядеш... не знам. За мен това е самоубийство.

H8_mE
05-25-2008, 10:18
Знам, че е хубаво да се намалят въглехидратите след 5 часа, но да спреш да ядеш... не знам. За мен това е самоубийство.

не яде след 6,а не изобщо ти можеш ли да четеш?Ами Според мен е по-дорбре да не ядеш след 7:30 същото е ,само ,че можеш да ядеш по-късно за последно и така няма да си толкова гладна ,когато си лягаш.Има ефект да! :) Но не е толкова видим,колкото ако с един добър режим на хранене и спорт! :)

Carmen_Kass
05-25-2008, 10:33
Съчетано със малко спорт ще даде добър резултат ако питаш мен \:D/

+1

ReaLLy_SweeT
05-25-2008, 10:42
от известно време спрях да се храня след 6,чувала съм,че така могат да се свалят килограми,някой изпробвал ли е този метод?
чувала съм че след 8 часът организмът не е готов да храносмила а е готов за почивка и тогава всичко се натрупва това не значи да не вечеряш просто не се тъпчи .. :) :-P :-P :-P

ILY
05-28-2008, 11:57
докато бях в болница и там ми сервираха вечерята в 6 .... не съм спортувала, по цял ден киснех в леглото а и бях само на изследвания ... отслабнах с 4 кг за 1 седмица .. :grin: :grin:

MidnightCreep
05-28-2008, 14:40
Напълняването/отслабването не зависи от часа на прием на храна,важно е дали ще ти се вмести в калорийната нужда. 8)

stealthyGirl
05-28-2008, 14:49
Абе то, ако и преди 6 си си ял като свиня.... се там ;) Пак ще си дИбел, ама маалко по-малко. 8-)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-28-2008, 16:44
Tova sa pulni gluposti. Ee, ne tochno, v smisul, che ideqta idva tochno ot tova, che regimut na organizma se nastoiva za pochivka , kakto kazaha i se zabavq rituma.. /metabolizma/ (prez noshtta) No.. vse pak razlichnite hora spqt v razlichni chasove i kakto razbirate organizmut na vseki se nastroiva individualno koga kak i t.n.. Az naprimer imam mn razlichen regim i tva za 6 chasa estestveno ne mi otgovarq, taka che.. izberi si neshto drugo, naprimer, qg po malko, kogato naistina ti se qde, a ne da se nasilva i da spazvash bezumni regimi, koito samo shte ti suzdadat diskomfort i moge bi efekt nikakuv.. Probvai upragnenia, dvigi se poveche, qg zdravoslovnite neshta, koito ti haresvat, no da ne prekalqvash.. Az otdavna sum prptiv takiva "svoi" "dieti" .. zashtoto nqmat efekt ;)dano me razbrahte:) Uspeh:)

cLaDyRcHe
05-28-2008, 16:51
i da ima efekt nqma da e koi znae kolko vidim spored men

MidnightCreep
05-28-2008, 17:16
Леле.
Организмът работи и докато спите,и докато седите вечер пред компа,сърцето не спира да бие като спиш.
Да не мислиш,че като не достига енергия за жизненоважните функции докато спиш,ще гориш мазнини...
И да,за пореден път,няма значение часа,а количеството погълнати калории...

BillyJean
05-28-2008, 17:21
nachi az pochnah fevruari mesec da qm zelenchuci pileshko po 1 redche naturalen shokolad i mnogo voda kato poslednoto mi qdene beshe do 7 i vsichko tova beshe neshto kato dieta! togava bqh 94kg ( ako ne i poveche ) sichko si viseshe ,vechno izpoten,i s nikakvo jelanie za sport UJAST! ta pochnah ot fevruari i do kraq na april bqh 74kg stegnat i s jelanie za sport! ( daje v momenta treniram futbol :) ) sporta mi v nachaloto beshe prosto da se dvija nasqkade pesha ,posle pochnah da ritam s priqtelite hodih da pluvam po baseini karah kolelo po 30-40 minutki na den i vsichko beshe tok! ta ne e trudno samo jelanie da imash ;]

GbSy
06-01-2008, 15:41
Както винаги, не сте разбрали правилно :-D .
Не е препоръчително да се яде СЛЕД залез слънце.
В колко часа ще спреш да ядеш няма голямо значение, но гледай да ядеш по-лека храна вечер, особено през лятото. :)