PDA

View Full Version : Проблем



salama
05-25-2008, 10:21
Значи преди 3 дена си взех Зинерит.Гледам,че имам ефект от него пъпките постепоно изчезвам.Имам 1 проблем обаче кожата за 2-3 дена почна да ми се лющи и бели от тоя Зинерит.Какво да си взема,че да ми се оправи кожата някой мазен крем който мога да го комбинирам с Зинарита ли.Иначе кожата ми стана ацки суха,лющи се.Представам си ако го използвам 2-3 седмици какво ще стане моляви помогнете :P :P :P :P

Carmen_Kass
05-25-2008, 10:32
Ограничи малко употребата му.Докато ти се възстанови кожата.

ReaLLy_SweeT
05-25-2008, 10:35
Значи преди 3 дена си взех Зинерит.Гледам,че имам ефект от него пъпките постепоно изчезвам.Имам 1 проблем обаче кожата за 2-3 дена почна да ми се лющи и бели от тоя Зинерит.Какво да си взема,че да ми се оправи кожата някой мазен крем който мога да го комбинирам с Зинарита ли.Иначе кожата ми стана ацки суха,лющи се.Представам си ако го използвам 2-3 седмици какво ще стане моляви помогнете :P :P :P :P
Получаваш алергия към него сигурно кожата ти е суха а той още повече я исушава сигурно е заради това намери някой който пак ги маха но гледаи да е за суха кожа така че да я прави по мека и мазна за да стане нормална :)

crazyhair
05-25-2008, 11:07
i as bqh taka kato ispolzvah krem papki i mi po4na da se lu6ti malko kojata i po4nah da izpolzvam po malko koli4estvo krem i da se maja na 2 dena edin pat probvai mo je da stane!! :-o

Seducti0n
05-25-2008, 11:27
Какво е Зинерит?Разясни малко...

Кремче против акне. :)

sexa_na_kompleksa
05-25-2008, 11:32
Вземи си крем Бочко. Той е мазен, сигурно ще ти помогне. Пък и действа благоприятно върху пъпките. ;)

salama
05-25-2008, 16:31
Напротив имам Бочко и Здраве мога да ти кажа,че те още повече изсушават кожата,защото имало цинг май така ми каза аптекарката :)

barbie_94
05-25-2008, 16:35
Може би не е подходящо за кожата ти,щом се получава такъв ефект! Моят съвет е да спреш употребата му,за да не се лющиш като шаран :wink: