PDA

View Full Version : Не мислите ли ??!!?



fuck_brainpants
05-25-2008, 10:40
Не мислите ли, че диетите в тийн въраста са пагубни ?!!? В тази вазраст не се правят диети, а се спортува !!! Това (диетите) са пълни шитни според мен !!! Искам да видя вашето мнение ...

ReaLLy_SweeT
05-25-2008, 10:43
Не мислите ли, че диетите в тийн въраста са пагубни ?!!? В тази вазраст не се правят диети, а се спортува !!! Това (диетите) са пълни шитни според мен !!! Искам да видя вашето мнение ...
Напълно съм съгласна в тази възраст не се правят диети защото организма се развива и така му отслабвате имуната система даже да спортуваш не е много хубаво освен ако не е в граници 1 до 2 часа на ден :o

VilleBaby
05-25-2008, 10:44
диети не...но ограниченото приемане на мазни неща например не е зле...или яденето на повечко плодове и зеленчуци...не да е диета , а просто човек да пази здравето си :)

barbie_94
05-25-2008, 11:16
диети не...но ограниченото приемане на мазни неща например не е зле...или яденето на повечко плодове и зеленчуци...не да е диета , а просто човек да пази здравето си :)мхмммм ;-)

Krasencety
05-25-2008, 11:23
Не мислите ли, че диетите в тийн въраста са пагубни ?!!? В тази вазраст не се правят диети, а се спортува !!! Това (диетите) са пълни шитни според мен !!! Искам да видя вашето мнение ...

+1

Seducti0n
05-25-2008, 11:25
Има огромна разлика между това да спазваш здравословен хранителен режим и да гладуваш!
Аз съм За спорта, освен че възпитава се отразява добре на здравето. :)

moon_flower
05-25-2008, 11:28
И аз така мисля,затова и никога не съм прилагала диета. :) Просто си се храниш нормално и готово.

sexa_na_kompleksa
05-25-2008, 11:28
Зависи какво разбираш под думата "диета". По принцип това означава режим на хранене. Ако всички възприемат тази дума по този начин - ок, съгласна съм. Проблема обаче е че повечето тийнейджърки мислят, че тази дума означава глад. Има момичета, които по цял ден не ядат и после се стига до припадъци и дори до болести като анорексия и булимия.

Pepincetyy
05-25-2008, 12:24
диети не...но ограниченото приемане на мазни неща например не е зле...или яденето на повечко плодове и зеленчуци...не да е диета , а просто човек да пази здравето си :)
+1 напълно съм съгласна :)

jenity_bs
05-25-2008, 12:34
зависи от диетата...аз съм на 15 и в момента не може да се каже ,че съм на диета,но се опитвам да се храня здравословно,което мисля че е много добре..мисля че не трябва отслабването да се превръща в фикс-идея а просто да се научиш какво е полезно да се яде и какво не... :)

Carmen_Kass
05-25-2008, 14:21
Еми...виж ся зависи.Познавам 1 момче на моята възраст (12-13г.) и е 90кг :shock: все пак неговото е опасно за здравето и е отишъл на диетолог.Но ако някаква пикла, която е 30кг. ми пищи, че е дебела, за да се направи на интересна не трябва да се прави диета, а да се спортува.В тази възраст човек трябва да яде какво му е кеф на душата, защото организма е млад и със спорт може да преработи и дори мазните храни.Яжте какво си искате, само трябва да се спортува!Организма се нуждае от витамини!

+1