PDA

View Full Version : Истински паразит !



fuck_brainpants
05-25-2008, 10:48
Здравйте ! Искам да ви споделя проблема на мен и целия ми клас ! В класа има едно лайно, което унижава всички ни без капка човечност адски егоистичен човек винаги се разминава между капките идва удря момичетата !! Просто държанието му е необяснимо !!! Никой друг не се държи така както той ! И да кажа на класната на нея сякаш не и пука ! В часа по английски той просто не млъква все едн оси говори сам ! И госпожата само му крещи ... Моля ви, дайте ми съвет !!!! Какво да правя ?!?!?! И моля без шиабните ви негативни мнения !!!! :-x :-x :-x

sexa_na_kompleksa
05-25-2008, 11:13
Отидете целия клас при директора и се оплачете от него. Или пък се съберете целия клас и го пребийте. 8-) Важното е да сте единни ...

ioancheto
05-25-2008, 11:26
Отидете целия клас при директора и се оплачете от него. Или пък се съберете целия клас и го пребийте. 8-) Важното е да сте единни ...
po- dobre da go prebiite :D

ThunderGoddess
05-25-2008, 11:56
Да, оплачете се , баийте го, направете нещо, за да изхвърчи от даскало. И ние имаме един такъв индивид. Смисъл той е добро момче, но все се закача и говори, не го свърта на едно място, като 5 годишен е. Просто като го няма и е една тишина и спокойствие в часовете и направо е чудесно без него, хахаха :)

sw3e7_baby
05-25-2008, 15:18
em toi kat e tap tap 6i si ostane nema kfo da praiti ma
ideqta s boq si q biva makar 4e pak nqma mu doide akala v glavata
6to ne otidete pri direktorkata moje pak da go premestqt v
drug klas ili pak zvamnnete na maika mu :( az takiva urudi v na6iq klas
sa mn az si gi biq unijavam gi s neveroqtno podliq si ezik i te
mlakvat za 1 4as pone ma za taq cel trqa da si podkotyvi6 re4nik ot obidi
ostroumni frazi izmisleni kompromati opravdanie pred
tapata daskalka i tn :-x :-x :-x :oops:

LovePoisoned
05-25-2008, 15:24
Напомня ми за един от моя клас.. Същински ад. Лошото обаче е, че момчетата са на негова страна! Нанася такива язвителни подигравки на някои момичета, че просто не е истина.. Накара ме да разбера, че прекалената прямота наистина боли понякога. :-o А самият той не се види, че прилича едва ли не на горила, че никой не го харесва (момичетата), че ходи винаги потен и когато се доближи човек до него, устата му вони. :razz: Просто е ужасен. Само пада рейтингът ни (на класа) от тоз човек. Имахме преди други такива двама кат' него, но те мигрираха в друго школо.

Pedigree
05-25-2008, 16:00
И боят е решението на всичко? Не мисля. За колкото и тъпо копеле да си говорим, не е нужно да се трепете. Оплачете се всички от него при... директора. ;)