PDA

View Full Version : СРАШНО ЛИ Е И КАКВО СЕ ПРАВИ?



parkourgirlss
05-25-2008, 11:10
Хора, дайте ми съвет. Когато отидете на гинеколот какво се прави? съжалявам ако ви звучи тъпо, но много ме е страх ...

VilleBaby
05-25-2008, 11:14
ще му/й кажеш , че ти е за пръв път и той/тя ще ти каже какво да правиш :)

ioancheto
05-25-2008, 11:19
ще му/й кажеш , че ти е за пръв път и той/тя ще ти каже какво да правиш :)
+1

cookie_power
05-25-2008, 11:46
аз съм била веднъж... не искам да се повтаря.. в смисъл не болеше или нещо такова ама мен ме беше много срам... поне не гледа отдолу а само с некфи неща ми ръчка по корема и малко по надолу.. ама пак беше ужасно.

Pepincetyy
05-25-2008, 12:33
ще му/й кажеш , че ти е за пръв път и той/тя ще ти каже какво да правиш :)
+1
+1

hottie
05-25-2008, 12:40
Ще ти зададе първо няколко въпроса за менструалният ти цикъл - редовен ли е, не е ли..пиеш ли някакви хормони. После ще те пита дали идваш на профилактичен преглед или имаш просто конкретен проблем и какъв е той.
При профилактичен преглед те оглежда на видеозон и после на стола. Събличаш се от кръста на долу. Не е болезнено, не е страшно. Това са лекари и това им е работата.Няма от какво да се притесняваш. Те гледат полови отгани по цял ден!

stealthyGirl
05-25-2008, 13:08
Еееми въобще не е страшно.. аз съм била при жена и ме прегледа.. хм където трябваше 8-)
Абе говорите си като приятелки обаче за неща свързани с цикъла, хигиената и т.н. И с мъж е същото сигурно, даже са ми казвали, че при прегледите поне са по-внимателни..

НЯМА НИЩО СТРАШНО!

parkourgirlss
05-25-2008, 13:29
blagodarq vi mnogo na vsi4ki :)

FOREVAR_ALONE
05-30-2008, 18:01
ako si devstvena nqma da te preglejda na stola :)

Sunlight-In-Your-Eyes
05-30-2008, 18:24
Аз бях девствена и пак си ме прегледа на стола. Само дето нещо ми натиска корема и дупето съвсем леко, не знам какво правеше, ама на видеозон не ме е гледала. Това беше преди да ми дойде, получих някакво странно течение и ходих на преглед с майка ми. Бях на 12 май :)

FOREVAR_ALONE
05-30-2008, 22:05
Аз бях девствена и пак си ме прегледа на стола. Само дето нещо ми натиска корема и дупето съвсем леко, не знам какво правеше, ама на видеозон не ме е гледала. Това беше преди да ми дойде, получих някакво странно течение и ходих на преглед с майка ми. Бях на 12 май :)


mi osven ako sa ti vzimali nqkav sekret za da razbere kvo da ti predpi6e za te4enieto.ne moje da te preglejda kato si devstvena..nevazmojno e.ni6to nqma da vidi. 8-)