PDA

View Full Version : STRANGE!



freestylerkata
05-25-2008, 11:19
здравейте, имам нужда от съвет, сериозно е! Аз съм на 13 години и няколко месеца. от близо 2 год. имам цикъл. на осмия ден след края на цикъла много силно ме заболя корема и ... след 2 дена ми дойде отново. т.е. на десетия ден от началото на предния. Това какво означава, освен че трябва да отида на лекар?? :-o

kalpazanka
05-25-2008, 11:49
Недостатъчност на жълтото тяло например

BlackWings
05-26-2008, 12:08
Еми ти го каза , трябва да се консултираш с лекар. Може и нищо да не е , просто да не ти е регулиран още цикъла , но може и да е повод за притеснение , така че най добре отивай :) Ние тук не можем да дадем предположение какво би могло да е :)

Puky
05-26-2008, 12:51
Може и от климата, защото аз миналия месец имах продължителност на менструацията 24 дена :shock: :shock: (Направо парите ми отидоха за превръзки и тампони) Ходих на личния ми лекар и ми казаха че е от климата, защото много момичета се оплакват от същото .. :-)

rozova_lady
05-26-2008, 17:56
Това какво означава, освен че трябва да отида на лекар?? Surprised


да отиди!

summergir1
05-26-2008, 19:16
Може и от климата, защото аз миналия месец имах продължителност на менструацията 24 дена :shock: :shock: (Направо парите ми отидоха за превръзки и тампони) Ходих на личния ми лекар и ми казаха че е от климата, защото много момичета се оплакват от същото .. :-)
горкичката :shock:
на мен пък точно обратното : за 1 път ми беше толкова кратко - 4 дена