PDA

View Full Version : Боя за коса..



ILiAnKa
05-25-2008, 12:12
Значи чувала съм,че като си в цикъл не ти хваща боята за коса..И искам да попитам дали е вярно ,дали на някой му се е случвало .. А и какви бои ползвате.. (марка) Кои са най-хубавите и т.н :)

www
05-25-2008, 12:18
mda xaxaa i su m4ela 4e e vqrno i na lunen den su6to ne hva6ta a hubava marka - loreal sa dobri

Pepincetyy
05-25-2008, 12:22
Значи чувала съм,че като си в цикъл не ти хваща боята за коса..И искам да попитам дали е вярно ,дали на някой му се е случвало .. А и какви бои ползвате.. (марка) Кои са най-хубавите и т.н :)
Това въобще не е вярно,а за добра боя за коса Loreal i Garnier.

jenity_bs
05-25-2008, 12:38
скоро реших да си направя косата черна...влязох в един козметичен магазин и си взех възможно най-скъпата и уж издръжлива боя...оказа се,че въпросната боя,която беше на Garnier хвана много добре,но се изми след има няма седмица...сега отново съм с кестенява коса и не мисля да правя грешката отново да се боядисам с Garnier... :shock: ... ако може и на мен да препоръчате боя,която няма да се измие след 4-5 дена :shock:

barbie_94
05-25-2008, 12:52
До колкото знам,няма значение дали си в цикъл или не,боята си хваща еднакво.А относно добра боя-аз мислех за добри Лореал и Гарниер но в един пост по-горе казаха,че Гарниер-а се е измила много бързо,така че остава варианта с Лореал

ILiAnKa
05-25-2008, 13:12
Това,че боята е скъпа не дава гаранция за качеството ..Една приятелка на майка ми е ползвала на Revlon и си е изгоряла косата.. а кожата и е станала някаква люспеста.. Затова и питам .. кои са хубавите бои,качествените.. Които не се измиват на 4тия ден .. ;) Нека хората с личен опит да споделят :)) :P

Carmen_Kass
05-25-2008, 14:18
Това с цикъла-не е вярно...а колкото до боята-Лореал!

Jamalska
05-25-2008, 18:50
мен не ме е хващала боята 2 пъти като съм била в цикъл.може да е случайно

babity
05-26-2008, 04:59
мен не ме е хващала боята 2 пъти като съм била в цикъл.може да е случайно

не е случайно! просто си е до организъм, както мен ме скъсват болки по време на цикъл, а ти (примерно) дори не усещаш разлика. Майка ми пък като е в цикъл и се боядиса не я хваща равномерно и става на петна. Веднъж съм се боядисвала в цикъл и стана страхотно! през последният месец направих два опита да се боядисам като хората, докато не бях в цикъл и двата пъти не ми се боядисаха корените и не се изравниха с останалата коса. Остнаха малко по - тъмни, а дори се бях боядисала с различни марки бои. По принцип досега съм се боядисвала с Арома Стил, обаче последният път пробвах Палете. Е, както казах не стана каквото трябваше да е съвсем, ама поне усетих разлика.. косата ми наистина беше адски мека непосредствено след боядисването.

Boot
05-26-2008, 18:51
Някакво логично обяснение свързано с тази глупост?? Няма.

На Гарние боите са кофти, пробвай с Лонда :)

sexy_sladuranka___
05-26-2008, 18:56
Ами мене ме хваща боята независимо дали съм в цикъл :) иначи ползвам професионални .

fuck_brainpants
05-26-2008, 19:16
На билкова основа използвам боите. Ако променям нещо от свтло към тъмно и обратното исползвам гарниер и лореал :)

LuCiFersAngeL
05-27-2008, 17:25
И аз съм го чувала това за цикъла, но не знам дали е вярно. Не съм рискувала и ти предлагам и ти да изчакаш. За няколко дни нищо няма да ти стане.

Иначе за боите Гарниера не става... чудя се какво толкова му харесват... много изсушава, а ужким е със зехтин. Най-много ми харесва Лонда Нейчъралс, но в крайна сметка ти си избираш. :)

adizitk1
05-27-2008, 17:59
Да,вярно е,че като си в цикъл,боята не хваща.Аз ползвам професионална боя на Londa.

babity
05-27-2008, 18:05
Някакво логично обяснение свързано с тази глупост?? Няма.


Незнам за обяснението, просто "искрено и лично" казвам собственият си опит. Бай дъ уей... като говорим за марки бои най - добрата боя, която досега съм ползвала е Бесс.

TopTa
05-27-2008, 20:51
скоро реших да си направя косата черна...влязох в един козметичен магазин и си взех възможно най-скъпата и уж издръжлива боя...оказа се,че въпросната боя,която беше на Garnier хвана много добре,но се изми след има няма седмица...сега отново съм с кестенява коса и не мисля да правя грешката отново да се боядисам с Garnier... :shock: ... ако може и на мен да препоръчате боя,която няма да се измие след 4-5 дена :shock:

tova za cikula e pulen mit!tova nqma nikakvo zna4enie! a za izmivaneto na boqta ... ne e vajna samo markata, no i grijata za kosata sled boqdisvaneto! shampoanite koito ne sa za boqdisani kosi mn lesno premivat i mahat boqta, su6to e vajen i balsama!

TopTa
05-27-2008, 20:53
na REDKEN sa mi kazvali 4e sa mn dobri boite!!!

ElisaDay
06-02-2008, 16:22
Да!Аз сега се боядисах след което се изкъпах и косата си ми е същата!Даже леко не е потъмняла.В цикъл съм!

laila_94
06-02-2008, 16:25
лонда :)

Mim4etooo
06-02-2008, 16:29
mi ot li4en opit znam, 4e 4ernata boq ne se zadyrja mn vyrhu svetla kosa nezavisimo ot markata na boqta. ina4e za marka dobra marka e Palete az sym mn dovolna :)

Elise94
09-08-2011, 09:00
Моята леля е фризьорка и работи в един от най елитните салони в София и работят само с L'OREAL и казва, че клиентите и сама тя са много доволни. :)

mkg_96
08-30-2013, 21:28
Реших да си боядисам връхчетата на косата (никога не съм се боядисвала преди) , направих всичко по инструкциите всичко беше ок но първия път не хвана нищо. На следващия ден пробвах още 2 пъти и не ми хвана .. и да, в цикъл съм .Дори и торбичката върху която се боядисвах стана златиста но не и косата ми . Може да е било от марката , боята струваше 3 лв.

kaRamella
09-11-2013, 13:38
Миналия месец се боядисах и бях в цикъл и си хвана боята , но не беше много трайна. Един месец мина, но започна да ми пада цвета.