PDA

View Full Version : за намаленията по Витошка



iLoveChocolate
05-25-2008, 12:54
значи понеже съм от провинцията и когато ми се отдаде възможност ходя за дрешки и обувки на софия. та исках да ви попитам до кога има намаления по Витошка,та да видя дали ще ги хвана и има ли смисъл изобщо да минавам през нея, ще си търся летни дрешки? и по Илиянци много по скапани ли са дрехите отколкото по Витошката? знам,че има разлика,но просто исках да попитам един вид дали и там може да се намери нещо хубаво, но освен нападки никъде не получих мнение което да ми е от полза
извинявам се предварително,ако нещо съм объркала :(

w0sh
05-25-2008, 13:09
Лятото си купуваш зимни дрехи с намааление. Зимата си купуваш летни с намаление.

x3m4et0_f
05-25-2008, 17:41
Само не ми е ясно защо сравняваш Илиенци с Витошка.С извинение, ама май си бая от провинцията. :D

psychopath
05-25-2008, 20:11
мали мали туй софията е голема работа големо нещо...
я га съм одил си изкарах акълю разбираш ли....


пс- нЕма никви намаления :(

PollyPoi
05-28-2008, 15:37
Ако парите са ти проблем..не питай за Витошка ;)
А на Илиянци също има хубави дрехи и на достъпни цени! :)

stealthyGirl
05-28-2008, 17:59
Ле-лее, някой като каже, че е от провинцията го изкарвате задължително прост, недоразвит, крив, грозен, беден, сакат, тъп, селяк, дивак и абее.. убиждайте се.. то нали всички софиянци все от София ид'ат...........

Та за намаленията.. 'ми незнам точно - аз не обичам да ходя по София.. по обясними причини, но знам че по принцип намаленията са когато не ти трябват тия дрехи - т.е. летните са зимата и есента. :)

Jeuelle
05-29-2008, 14:33
Тооо Витошка не е супермаркет , че да питаш за намаления...
Всеки магазин си е за себе си ( колкото и тъпо да звучи) .

WhiteOneBG
05-29-2008, 14:56
"о"страхте темата
Намаления има стига да уцелиш магазините , и не разбирам за чий ... хм полопв орган искаш да пазаруваш от най скапаните магазини .. витошка
Мястото на всички комплексарчета , ама само там имало хубави дрехи ...
другите били менте абе аланколу сичко се шие у турция
Иначе пообиколи графа раковска ( ако обичаш кецовете - инсомнийте басса етц )
Илиянци е долно , макарче съм намирал сташни дрехи едно към едно като дънки на ри-лей на витошка но със 90 лева по малко :)
А иначе напоследака стана много много модерно пазаруването он лайн :)
Пробвай и по този начин :)

MidnightCreep
05-29-2008, 15:57
На Илиенци се намират и качествени български дрехи,дето не се разпадат за два часа,стига да знаеш къде да отидеш.

iLoveChocolate
05-29-2008, 18:27
"о"страхте темата
Намаления има стига да уцелиш магазините , и не разбирам за чий ... хм полопв орган искаш да пазаруваш от най скапаните магазини .. витошка
Мястото на всички комплексарчета , ама само там имало хубави дрехи ...
другите били менте абе аланколу сичко се шие у турция
Иначе пообиколи графа раковска ( ако обичаш кецовете - инсомнийте басса етц )
дам всичко се шие там,но има разлика от дрехи до дрехи.
не си падам по кецове, предпочитам обувки
просто в магазините там винаги си намирам по нещо,затова питах

Alcohooligan
05-29-2008, 18:44
кога ви е сборя ??? 8-)