PDA

View Full Version : колко езика ..



igoinsane
05-25-2008, 18:04
колко езика знаете и кой най много ви допада

Chrissie
05-25-2008, 18:14
Ами аз уча английски,извънкласно се занимавам с испански,а от другата година ще започна и френски.За момента,тези езици,които уча ми допадат и ми харесват,а за третия ще разбера по-късно. :-D

beti_niki
05-25-2008, 18:22
аз уча английски и руски руския по ми допада :-D

igoinsane
05-25-2008, 18:23
Ами аз уча английски,извънкласно се занимавам с испански,а от другата година ще започна и френски.За момента,тези езици,които уча ми допадат и ми харесват,а за третия ще разбера по-късно. :-D az znam angliiski ruski frenski i nemski ama syvsem malko da ti kaja frenskiq e mn truden ezik

fire_of_dreams
05-25-2008, 18:26
Аз знам английски, руски и немски, а най ми допада май английския, въпреки че мн харесвам и руския

CataclysmicAbyss
05-25-2008, 18:41
Ами аз уча английски от доооста време и най-много ми допада =) ,а от другата година почвам и италиански..искаше ми се много френски да уча ,а не италиански ,ама какво да се прави и така става =)

kPuCkA
05-25-2008, 18:43
Аз знам английски и адски много го обичам тоя език,а също и малко немски,ама той е по-кофти :)

b3b3_j0
05-25-2008, 18:43
damm frenskia verno e mn truden..az y4a angliiski frenski i ispanski :-)

nikinkaa
05-25-2008, 18:59
Аз уча английски засега,а се надявам от другата година да уча немски или испански :grin:

dolce_lady94
05-25-2008, 19:11
Ami ycha angliiski i ispanski. angliiskia moej da se kaje 4e go znam a ispanskiq e lesen ama me murzi da go u4a :D :) :oops:

mishok
05-25-2008, 19:12
Mи уча английски,немски руски,ама немския е супер лесен и него най си го обичам. :)пък руския е пълен отврат

umrqlabubole4ka
05-25-2008, 19:15
Аз знам английски,руски,знаех и украински,но вече всичко забравих, а сега уча испански.Обожавам испанския езииииик :grin:

FireWing
05-25-2008, 19:20
Английски и немски, английския по ме кефи

(немския е само зареди брачедите щотото са от германия)

hottie
05-25-2008, 19:57
Знам английски,френски, изспанки и уча италиянски.Иначе съм учила и португалски, но не ми е толкова добър :?

1n5ub0rd1na73
05-25-2008, 20:01
Забавно ми е, когато хората кажат, че знаят 'n' броя езика, а имат елементарни пропуски в знанията си както в родния си език, така и в "отлично владяните" от тях чужди езици.

Shadow_Walker
05-25-2008, 20:29
български хаха :]
английскя може да се каже, че го владея добре.
уча и немски...говоря го колкото ням германец ;]

Spider4eto
05-25-2008, 20:44
Знам английски, шведски и малко немски, ам английския си е номер 1 :grin:

50cent
05-25-2008, 21:51
българси ,англииски,руски

англииски знам почти перфектно(живял съм в америка)

Kurvata
05-26-2008, 07:07
Mи уча английски,немски руски,ама немския е супер лесен и него най си го обичам. :)пък руския е пълен отврат
И аз същото.Уча немски само от две години и мн. ме кефи,дори ми се струва,че е по-лесен от английския :-o Пфф да не говоря за руския много ми е противен,тва е най-тъпия език,който може да съществува :x

mulgore
05-26-2008, 07:17
^Не уча руски,както споменавам долу,но го знам горе-долу и е супер лесен.Всички разправяте,че бил труден.
Кое му е толкова трудното?

Еми аз си уча английски,български,китайс ки.
А иначе знам малко руски,сръбски и гръцки,не че ги уча.
Има си причина,ама не ми се обяснява вече. 8-)

Kurvata
05-26-2008, 07:29
^Не уча руски,както споменавам долу,но го знам горе-долу и е супер лесен.Всички разправяте,че бил труден.
Кое му е толкова трудното?

Еми аз си уча английски,български,китайс ки.
А иначе знам малко руски,сръбски и гръцки,не че ги уча.
Има си причина,ама не ми се обяснява вече. 8-)
Самата ти казваш,че не учиш руски,започни да го учиш и ти по няколко часа на седмица и ще видиш колко е лесен.

mulgore
05-26-2008, 07:44
Редовно си чета руски книги с баща ми(с него,защото е руснак).
И си говоря с баба ми,когато се връща от Гърция(рускиня е).

Така че знам за какво става на въпрос.

Kurvata
05-26-2008, 08:04
Може да четеш книги и да говориш,но граматиката не вярвам да я знаеш.Аз също що годе говоря на руски,водя се по тва,че е близо до българския и горе долу разбирам нещо,но определено си е друго да го учиш почти всеки ден поне по 2 часа и да ти говорят за някви падежи :-& Всички казват,че бил като българския и било лесно ама не е така.Иначе не се учудвам,че ти е лесен,ако наистина се занимаваш с китайски.

mulgore
05-26-2008, 08:09
Граматиката долу-горе.
Имам 5-6 учебника на руски и съм ги чела. :D

Иначе китайския да занимавам се и с него.
Изобщо имам голям интерес към езиците и много ми се учат фински и френски,холандски. :smt007

Kurvata
05-26-2008, 08:22
Радвам се,че поне знаеш за кво става въпрос,защото има някои,които хабер си нямат от руски език и разправят,че бил лесен.Иначе майка ми е учила доста време руски език,но не го знае перфектно.Аз също имам интерес към езиците и мисля за в бъдеще да си занимавам с тва,но определено няма да е и с руски-не ми се отдава този език явно.Поздравления за китайския,не бих имала куража да започна да го уча :-o желая ти успех :wink:

mulgore
05-26-2008, 08:30
Аригато и на теб успех с руския и с всички езици,които пожелаеш да учиш.
Аа ся се подсетих,като казах аригато. Имам и малко хабер от японски. 8-)
Познати имам много дето го учат,гледаме японски анимета и филми и научаваме. :D

Kurvata
05-26-2008, 08:50
:-o Все повече ме учудваш,след малко ако кажеш,че учиш и арменски или италиански :lol: Явно ти се отдават чуждите езици и по-специално по-трудните :D

Blo0dyBitch
05-26-2008, 11:54
само немски и английски, за сега
за мен английския е по-лесен...нз

tItEufFf
05-26-2008, 12:15
Уча английски, немски, руски и от другия месец започвам френски. По англисйки и руски съм много добре. Немски изобщо не го знам. Френски ще ми се наложи да го знам перфе

MidnightCreep
05-26-2008, 12:54
Уча английски и испански.Английският ми е на по-добро ниво,но испанският повече ми харесва.Има време.
Лятото започвам уроци по иврит. :P

cookie_power
05-26-2008, 13:06
ммм знам български :)... английски говоря почти перфектно, испански съм учила три години и след няколко месеца пак го почвам.. на италиански разбирам всичко, защото съм била хиляди пъти в италия.. другата година почвам и японски :) много съм щастлива за японския :)

Puky
05-26-2008, 13:34
Аз уча английски от 6 годишна(сега съм на 14 :grin: ) И уча малко немски .. защото искам да ми е като втори език след 9 клас 8)

Carmen_Kass
05-26-2008, 14:04
английски и френски...френския по ме кефи,нищо че е по-труден от англ.
а трябва да започвам да уча и турски и китайски

Mementomori
05-26-2008, 14:04
Немският ми е любимият,това е единствената ми любов от пръв поглед,защото не вярвам,че такава съществува между хората!Учила съм и френски,но не ми допада много,английският не е зле,мн ми харесва италианският,но не съм го учила,само откъслечни думи,иначе и испански съм учила,но ми е мн неблагозвучен!Хахахаха

TheMaggie
05-26-2008, 14:30
Знам перфектно английски,добре френски,горе-долу немски,по-малко руски и италиански (демек може да се представя).най-много ми допадат англисйкия и френския.

DisciplineAndOrder
05-26-2008, 14:42
^българският ти не е много добър обаче ;)

Изучавам английски,и смея да кажа,че поназнайвам някои нещица.
имам минимални познания по руски.

другата година обезателно започвам изчучаването или на немски,или на френски. предпочитам немски обаче.

Djudista
05-26-2008, 14:43
Аз знам английски, руски и немски, а най ми допада май немския английския, и руския :)

kykyto
05-26-2008, 14:57
Български английски немски

little_elf
05-26-2008, 17:26
Немски (любимият ми език :grin: ),английски,френски(учила съм го 3 години,ама ми е мн лигав някакъв и не го харесвам особено :? ) и няколко месеца учих гръцки.А страшно много ми се иска да уча испански или италиански.

Bubbly
05-26-2008, 18:08
колко езика знаете и кой най много ви допада
Знам български :D Уча английски, немски и 3 години съм учила руски. Иначе и трите ме кефят, но ако трябва да избирам, най-много ми допада немският.

RoyTheReaper
05-26-2008, 18:16
Знам английски перфектно.

Учил съм немски и испански.

Искам да науча финландски (не ме поправяйте). 8-)

EnJoY ThE LoVe
05-26-2008, 18:50
Ами уча английски и немски ...

nicolepcd
05-26-2008, 18:56
Ми уча английски... зацепвам малко 8-) Немски съм учила... много ме кефи... от другата година пак го почвам :grin: Руския го разбирам идеално, но като граматика и такива неща е хипер труден :shock: Имам ужасен акцент, но все пак си го разбирам... гледам си Окна :D И украйнски разбирам, но също ми е трудно да го говоря :?

Pedigree
05-27-2008, 06:23
Български, хъх. Английския го знам добре, уча и немски, но не е толкова добре, колкото английския. Искам да уча още и още езици. :P

ice_cream_f
05-27-2008, 09:05
Ruskiii :grin: i malko angliiski ot drugata god. pak go zapo4vam

Wrathchild
05-27-2008, 09:29
Английски знам, преди години учех руски в училище, като втори език, но го знам минимално. Сега уча немски.
Ще ми се и италиански да знам...

sufle1
05-27-2008, 11:52
angliiski,frenski i nemski :-)

DisciplineAndOrder
05-27-2008, 14:53
Знам английски перфектно.

Учил съм немски и испански.

Искам да науча финландски (не ме поправяйте). 8-)

ФИНСКИЯТ наистина е готин език 8-)

SunSmile
05-27-2008, 15:10
уча английски от 9 години. тва ми е любимия език. Знам руски и много малко испански, по-натък искам да уча испански. :grin:

RoyTheReaper
05-27-2008, 15:27
Знам английски перфектно.

Учил съм немски и испански.

Искам да науча финландски (не ме поправяйте). 8-)

ФИНСКИЯТ наистина е готин език 8-)

Финският е гей, финландският е култов. 8-)

durotar12
05-27-2008, 16:03
Ми аз знам английски на високо ниво към C2 някъде и без проблемно чета всякви книги и разбирам и говоря.Иначе знам и испански на ниво B2 някъде и пак мога да чета книги ма трябва да са съвременни и да са с по често използвани думи и мога да говоря свободно.

find_m3
05-27-2008, 16:06
уча английски и втори испански (нищо не знам на тоя език ) и съм учила преди руски но съм позабравила :? английския рулс

yuyuto
05-27-2008, 16:07
Български, иврит като матерен го говоря, английски (9 год. съм учила), руски (3 год. и ся тепърва още 4) и испански ми е като първи език, ако може да се каже, че го говоря, след като горе-долу мога да проведа един спокоен разговор... Толкоз, пък и повече езици за къде...

find_m3
05-27-2008, 16:08
Ми аз знам английски на високо ниво към C2 някъде и без проблемно чета всякви книги и разбирам и говоря.Иначе знам и испански на ниво B2 някъде и пак мога да чета книги ма трябва да са съвременни и да са с по често използвани думи и мога да говоря свободно.охх госпожата ми по английски каза,че с мн труд ще си даде C2 ти как го измисли нз :D

st1ka
05-27-2008, 16:46
Учила съм руски и френски, сега уча английски и немски, но френския завинаги си остава моя голяма любов, обожавам го тоя език!

skatemore
05-27-2008, 20:52
знам английски и уча Френски и е супер скапан

kelcie
05-28-2008, 03:05
знам български, английски, испански и френски, английският ми допада най-много защото живея в америка и ми е приятен допада ми, не е лесен като граматика но ме кефи, не знам и аз защо :D

durotar12
05-28-2008, 13:13
Ми аз знам английски на високо ниво към C2 някъде и без проблемно чета всякви книги и разбирам и говоря.Иначе знам и испански на ниво B2 някъде и пак мога да чета книги ма трябва да са съвременни и да са с по често използвани думи и мога да говоря свободно.охх госпожата ми по английски каза,че с мн труд ще си даде C2 ти как го измисли нз :D Ооо то тва че госпожата ти по английски не си дава не означава,че аз не го знам на такова ниво.Напротив даже ние имахме за малко една заместничка,която не бих и дал и B2,защото не можеше да завърже едно изречение.Освен това се готвя за Proficiency на Cambridge и имам доста голям успех досега.А и за испанския смело твърдя,че съм на ниво B2,защото онзи ден се явих на DELE Intermedio(nivel B2) и мисля,че съм го изкарал.

DieselBlood
05-28-2008, 13:29
1Английски
2Руски
3Френски

1Учил съм го 7 години не ми тряя да уча майка ми е даскал по АЕ :D
2Малко труден език особенно падежите.Който е учил знае за кво говоря
3 За 1-ва година го уча-не ми допада особенно пред всяко същ.Тряя да слагам опр.член un/une-зависи от думата

marilyn
05-28-2008, 17:48
Аз мн обчам да се занимавам с езици, уча английски 5 години вече а също и съм подготвителен с испански. От 10-ти клас сигурно ще започна и немски, не че ми харесва, но трябва да избирам м/у руски и немски...
А иначе мн ми харесват испанския и английския.. :)

N0_feAR
05-29-2008, 15:17
английски, немски и испански. Най-ми е лесен английксият, а испанският ми е много интересен език и мн радва, немския е шит, мн ми е труден абе хал хабер си нямам от него....

4you
05-29-2008, 15:36
Английски, френски, испански, руски и почти се справям с италианския..
Наскоро започнах да уча и румънски. /Бих казала,че се доближава до френския/
Най-добре се справям с френския, но пък най-харесвам испанският.
8-) 8-)

butty
05-29-2008, 15:44
мога да кажа, че знам добре руския (майка ми е рускиня, вкъщи си говорим на руски, даже скоро бях преводачка на едни футболисти :-D ) ,уча английски вече 11 години, и френски 3 години- но изобщо не го харесвам този език... доста ми е труден ;)

Undying
05-29-2008, 18:21
Английски и френски,също мога да кажа 2-3 изречения на испански колкото да обясня на човека срещу мен че не говоря този език :D

RoyTheReaper
05-29-2008, 18:24
Английски и френски,също мога да кажа 2-3 изречения на испански колкото да обясня на човека срещу мен че не говоря този език :D

Много дълго обясняваш, че не можеш да говориш даден език. :lol:

durotar12
05-30-2008, 13:51
Английски и френски,също мога да кажа 2-3 изречения на испански колкото да обясня на човека срещу мен че не говоря този език :D

Много дълго обясняваш, че не можеш да говориш даден език. :lol: само едно No hablo/me comunico en/entiendo espa

shmurkam
05-30-2008, 14:11
Знам английски,уча руски. Вкъщи сама си уча италиански. А в гимазията баща ми е наточил ножове да ме резне с френски и немски...
Обожавам английски и италиански. :-)
Но немският и руският сък. :o

BeboP
05-30-2008, 14:30
Английски и немски говоря свободно, по малко разбирам от френски и гръцки...

LadyDy
05-30-2008, 15:53
Английски и испански....преди и немски учих, ама ми беше много трудно иии.....ама след време мога да го продължа..

BulgariaZaBulgarite
05-30-2008, 18:14
Повечето от Вас не знаете дори български, но за сметка на това говорите по няколко чужди езика. 8-)

Yancheto
05-30-2008, 18:15
Забавно ми е, когато хората кажат, че знаят 'n' броя езика, а имат елементарни пропуски в знанията си както в родния си език, така и в "отлично владяните" от тях чужди езици.

+1!
Аз уча само английски, и мога да твърдя,че горе-долу го знам.Предполагам ,че от другата година ще почна да изучавам и някакъв друг език,но какъв-не знам. :)

durotar12
05-31-2008, 11:33
Забавно ми е, когато хората кажат, че знаят 'n' броя езика, а имат елементарни пропуски в знанията си както в родния си език, така и в "отлично владяните" от тях чужди езици.

+1!
Аз уча само английски, и мога да твърдя,че горе-долу го знам.Предполагам ,че от другата година ще почна да изучавам и някакъв друг език,но какъв-не знам. :)
+1 да и аз гледам,че всички изреждат по 3-4 езика ма надали ги знаят на многог високо ниво.Аз съм единайсти клас и знам английски на доста високо ниво C1+ и испански към B2 пък гледам някви 7-8 клас по 4.

i_bleed
05-31-2008, 12:00
Браво, браво, учете, полезно е :grin:
Иначе аз знам английски и руски отлично, немски - основни познания. Искам да науча немския като хората, ама няма време :(

death_alive
06-01-2008, 16:03
Английски и немски говоря свободно, по малко разбирам от френски и гръцки... I KAK MILA MOQ SI SIGURNA 4Е ГИ ЗНАЕ6.....ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ ЕДВА ЛИ НЯКОЙ В ТОЗИ ФОРУМ ЗНАЕ И ЕДИН ЕЗИК ...ТА ТОЙ СЕ УЧИ ЦЯЛ ЙИВОТ

death_alive
06-01-2008, 16:03
Браво, браво, учете, полезно е :grin:
Иначе аз знам английски и руски отлично, немски - основни познания. Искам да науча немския като хората, ама няма време :( I KAK MILA MOQ SI SIGURNA 4Е ГИ ЗНАЕ6.....ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ ЕДВА ЛИ НЯКОЙ В ТОЗИ ФОРУМ ЗНАЕ И ЕДИН ЕЗИК ...ТА ТОЙ СЕ УЧИ ЦЯЛ ЙИВОТ

death_alive
06-01-2008, 16:05
Ми аз знам английски на високо ниво към C2 някъде и без проблемно чета всякви книги и разбирам и говоря.Иначе знам и испански на ниво B2 някъде и пак мога да чета книги ма трябва да са съвременни и да са с по често използвани думи и мога да говоря свободно. I KAK MILA MOQ SI SIGURNA 4Е ГИ ЗНАЕ6.....ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ ЕДВА ЛИ НЯКОЙ В ТОЗИ ФОРУМ ЗНАЕ И ЕДИН ЕЗИК ...ТА ТОЙ СЕ УЧИ ЦЯЛ ЙИВОТ

vesito13
06-01-2008, 16:11
в момента уча само английски :) други езици не знам

s1NNer
06-01-2008, 16:26
Учила съм английски :]
Уча бАлгарЗки 8-) и немски ..
Ъъъ знам италиянски ,амааа малко :p
знам малко японски ,ама не мога да се оправя на японски 8-)
ии да тва е :-P


death_alive земи млъкни и научи малко българския пък тогава говори колко време се учи език щото като гледам на тебе явно (предполагам си над 10 години де ... нз) 10 и повече годинки не са ти стигнали да си научиш родния език ;]] Ако имаш затруднения - казвай мога да ти давам частни уроци :lol:

psychopath
06-01-2008, 16:32
еми да знам...не точно по-ското уча /повечето/

Английски
Немски
Френски
Фински
Сръбски
Италиански

и ми се иска да уча холандски :)

gothic_angel
06-01-2008, 16:34
Ми английски,но не ми върви кой знае колко.Искам да изучавам и испански,а по-късно ,може би, и френски.

Zodiac
06-01-2008, 17:59
Aз знам-Български,Немски,Английски ,Френски,Испански ,]

dar4enceto92
06-01-2008, 18:11
Уча немски и английски. Сега съм 9 клас и по немски, който уча от 5 клас, се върнахме на азбуката. Направо си умирам от скука в часовете и като не практикувам това, което съм научила преди имам чувството, че съм забравила всичко, колкото и малко да беше. А английския е друго нещо. Тази година ходя на уроци (не, че не се справям в училище, просто така решихме вкъщи) и вече мога с чиста съвест да заявя, че знам малко повече от съучениците си и спокойно мога да си чета книги на английски :grin:

SW_madi
06-01-2008, 18:17
Az znam frenski i angliiski 8-)

durotar12
06-02-2008, 12:41
Ми аз знам английски на високо ниво към C2 някъде и без проблемно чета всякви книги и разбирам и говоря.Иначе знам и испански на ниво B2 някъде и пак мога да чета книги ма трябва да са съвременни и да са с по често използвани думи и мога да говоря свободно. I KAK MILA MOQ SI SIGURNA 4Е ГИ ЗНАЕ6.....ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ ЕДВА ЛИ НЯКОЙ В ТОЗИ ФОРУМ ЗНАЕ И ЕДИН ЕЗИК ...ТА ТОЙ СЕ УЧИ ЦЯЛ ЙИВОТ
Първо не съм ти "мила",защото съм момче, и освен това имам сертификати-засега по английски,а за испанския ще видя след 2 месеца.Тва че ти не знаеш никав освен български си е твой проблем-не всички са като теб.

durotar12
06-02-2008, 12:46
Уча немски и английски. Сега съм 9 клас и по немски, който уча от 5 клас, се върнахме на азбуката. Направо си умирам от скука в часовете и като не практикувам това, което съм научила преди имам чувството, че съм забравила всичко, колкото и малко да беше. А английския е друго нещо. Тази година ходя на уроци (не, че не се справям в училище, просто така решихме вкъщи) и вече мога с чиста съвест да заявя, че знам малко повече от съучениците си и спокойно мога да си чета книги на английски :grin:
Браво и аз що годе тогава почнах да чета на английски книги.Отначалото ми беше някво трудно ма постепенно свикнах.Напоследак се занимавам главно с испански и вече прочетох една съвременна в оригинал.

durotar12
06-02-2008, 12:50
Учила съм английски :]
Уча бАлгарЗки 8-) и немски ..
Ъъъ знам италиянски ,амааа малко :p
знам малко японски ,ама не мога да се оправя на японски 8-)
ии да тва е :-P


death_alive земи млъкни и научи малко българския пък тогава говори колко време се учи език щото като гледам на тебе явно (предполагам си над 10 години де ... нз) 10 и повече годинки не са ти стигнали да си научиш родния език ;]] Ако имаш затруднения - казвай мога да ти давам частни уроци :lol:
оставия тя(death_alive) е някво тъпо емо.В една друга тема беше писала как не и харесвал живота и искала да се самоубива-ми как ше ти харесва като си толко злобно и арогантно същество и обиждаш всички.Кво злобееш,че другите знаят езици?!

amazonkata90
06-02-2008, 13:30
Английски и немски - на много добро ниво.
Италиански - колкото да се оправя в Италия; граматиката не ми е силна страна.
Български - перфектно! :)

klamer4e
06-02-2008, 13:34
Уча английски.... 3 години съм учила немски... А от другата ще уча френски... И най-много си харесвам английския... Френският след като бях във Франция, малко започна да ме дразни... И да ми става неприятен...

death_alive
06-02-2008, 14:36
Учила съм английски :]
Уча бАлгарЗки 8-) и немски ..
Ъъъ знам италиянски ,амааа малко :p
знам малко японски ,ама не мога да се оправя на японски 8-)
ии да тва е :-P


death_alive земи млъкни и научи малко българския пък тогава говори колко време се учи език щото като гледам на тебе явно (предполагам си над 10 години де ... нз) 10 и повече годинки не са ти стигнали да си научиш родния език ;]] Ако имаш затруднения - казвай мога да ти давам частни уроци :lol:
оставия тя(death_alive) е някво тъпо емо.В една друга тема беше писала как не и харесвал живота и искала да се самоубива-ми как ше ти харесва като си толко злобно и арогантно същество и обиждаш всички.Кво злобееш,че другите знаят езици?! НЕ ЗЛОБЕЯ , ОТВАРЯМ ВИ ОЧИТЕ КЪМ ИСТИНАТА.................................. .................................................. ..........................................

durotar12
06-02-2008, 15:03
Не ми ги отваряш към нищо-след като съм доказал с международни сертификати,че го знам значи го знам

butty
06-02-2008, 16:34
Браво, браво, учете, полезно е :grin:
Иначе аз знам английски и руски отлично, немски - основни познания. Искам да науча немския като хората, ама няма време :( I KAK MILA MOQ SI SIGURNA 4Е ГИ ЗНАЕ6.....ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ ЕДВА ЛИ НЯКОЙ В ТОЗИ ФОРУМ ЗНАЕ И ЕДИН ЕЗИК ...ТА ТОЙ СЕ УЧИ ЦЯЛ ЙИВОТ
Да знаеш един език не значи да знаеш АБСОЛЮТНО всичко, включено в него..тогава нито един човек не би знаел нито един език...по тази логика......
Да знаеш един език означава да можеж да говориш свободно, четеш и пишеш грамотно...да може да се оправиш като идеш в дадена страна, в която се говори този език. Аз мога да заявя, че знам руски .. защото майка ми е рускиня.. скъщи говорим на руски, използвам го постоянно и съм уверена в познанията си ...

cunt
06-02-2008, 16:35
английския си го знам стабилно,от тая година започнах да уча немски и латински.

countes
06-06-2008, 08:45
знам английски и немски но ми се иска да уча и испански иначе най-много ми допада английския (най-лесен е)

astralized
06-06-2008, 16:07
хъ
немски, английски, чат-пат руски (колкото да пробутвам евтини брошурки на руснаците на двойна цена) и ся тръгнах да се занимавам с фински (който може и да не се брои, щото мога само да броя и да псувам :D ). Определено немският ми е любим, много боен език ^^

SexYLipS
06-06-2008, 17:04
Знам три съвременни(Английски, Руски, Италиански) 2 два мъртви (Старобългарски и Латински) езика.

BulgariaZaBulgarite
06-06-2008, 18:43
Хаха тo днешните ученици са като изтървани от джунглата.
Тук пишат предимно на по 14-15г. и се учудвам как такива лапета знаят по 5-6 езика.

LovePoisoned
06-06-2008, 18:47
Английски, учих за 2 години и руски. От втория не съм много-много доволна... вече почти нищо не помня, защото не го уча вече. ;Д

sunset_light
06-06-2008, 19:00
Ами знам английски ,български :grin: :D ,руски и догодина започвам италиански (малко знам от него :D) и френски,може и немски,не съм сигурна. :)

Blo0dG1rl
06-06-2008, 21:50
Аз уча Английски и Руски. И най-много ми допада английския