PDA

View Full Version : Мислех,че е любовта на живота ми,но...



one_teen
05-25-2008, 18:15
Та,нека започна от началото.Аз съм момче на 16 години.Има едно момиче,с което се запознахме по нета...Нещата доста се провлачиха.Т.е. може би около 1 година се мотаехме,докато тръгнем...ту аз не бях сигурен,ту тя...пък накрая вехме решението единодушно!Вече сме заедно 1 месец.Всичко беше идеално!Мислех,че е любовта на живота ми...до сега такован ещо не бях изпитвал...т.е. само като я видя или като си помисля за нея...и ставам съвсем различен човек!Абсолютно бях изкуфял!Но...напоследък се учуждих от нея.Запознах се с едно друго момиче,което ме привлече и също показва симпатии към мен!А чуствата ми съм първото момиче,изчезнаха...бяха заместени с...раздразнение и досада.Дори самият аз не знам,защо и как се случи.
Посъвтвайте ме хора!?Какво да правя?

w0sh
05-25-2008, 18:17
Порастни. За твоята възраст е срамно да си толкова наивен.

Ivalinka
05-25-2008, 18:19
боже,боже...ти да не би да си очаквал,че ще остареете заедно....такова нещо като вечна любов няма,да не говорим,че и самата любов не се появява при 16-годишни...

sladur4etyYy
05-25-2008, 18:19
ами скъсай с нея ако ве4е не изпитваш същото като преди.всъщност има вероятност чувствата ти да са били по- скоро причинени от еуфорията 4е най- сетне си тръгнал с това момиче или с други думи просто да си зе залъгвал че я харесваш толкова много...нз 8)

one_teen
05-25-2008, 18:23
Да не го умувах вече...ако не беше и друго.Така се случи (непланувано) че нашите и техните се запознаха :? иии това ме...ддз странно ми е.Но в крайна сметка,сигурно ще скъсаме...

H8_mE
05-25-2008, 18:25
Еми то това си е нормално да се чувстваш така в началото на една връзка и после да отшуми всичко!А аз мисля,че е отшумяло толкова бързо,заради мотаенето една година докато тръгнете.Няма за какво да съжаляваш,има още много момичета пред теб ,които ще харесваш,ще обичаш,ще мразиш,ще нараняваш,те ще те нараняват и така... още е много рано да се говори за голяма и истинска любов... винаги си мислим така в началото : " ще сме винаги заедно,искам само с теб да съм ,ще се оженим",ама след време разбираш,че ако прекараш остатъка от живота си с този човек ще умреш млад от нерви.... хахахаха и така... ранко е и няма кво да се тревожиш! :-)

one_teen
05-25-2008, 18:29
Еми то това си е нормално да се чувстваш така в началото на една връзка и после да отшуми всичко!А аз мисля,че е отшумяло толкова бързо,заради мотаенето една година докато тръгнете.Няма за какво да съжаляваш,има още много момичета пред теб ,които ще харесваш,ще обичаш,ще мразиш,ще нараняваш,те ще те нараняват и така... още е много рано да се говори за голяма и истинска любов... винаги си мислим така в началото : " ще сме винаги заедно,искам само с теб да съм ,ще се оженим",ама след време разбираш,че ако прекараш остатъка от живота си с този човек ще умреш млад от нерви.... хахахаха и така... ранко е и няма кво да се тревожиш! :-)

Благодаря за изчерпателния отговор!

Ch0c0la73
05-25-2008, 18:56
боже,боже...ти да не би да си очаквал,че ще остареете заедно....такова нещо като вечна любов няма,да не говорим,че и самата любов не се появява при 16-годишни... +1 vseki s svoite zabludi..

dolce_lady94
05-25-2008, 19:07
ami moje bi shte e po dobre da skusate tfa e jivota nqma da si s edna do kraq my :) :D no pomisli i za momi4etooo kak shte se po4yvstva tq

Pliok0019
05-25-2008, 20:23
Гледай да не стане "от два стола - на земята"!

UnaBletoLoVeU
05-25-2008, 20:30
Явно не си я обичал достатъчно/въобще.
По-добре скъсайте, защото би било мъчение и за двама ви.
А това, че на 16 не може да се появи любов, която да продължи цял живот-може, стига да вярваш в себе си, в него/нея и в любовта ви. (=

free_cool_GirL
05-25-2008, 21:15
Само да кажа преди година бях на мястото на твоито момиче... и ще кажа аман от такива лайна като тебе защото тва момиче се е привързало към теб а ти я получи и след месец я заряза за кво...не си си струвал пич бих искала да и го кажа тва на нея :? накрая се надявам да се окаже че си влюбен в нея и да и се молиш а тя да ти отказва всеки път заслужаваш го :wink: ;-)

GregoryHouse
05-25-2008, 22:33
Ба като чета мненията ви не знам кфо да си помисля и аз...седнали лапета да викат на лапе "Ей лапе мн си наивен" порастни дрън дрън та пляс...нали сте същите бе. А до автора пич 1вата е била увлечение временно разкарай я гадно да...ама 1 година чат хората им писва...захващай се с новата може пък да излезе нещо.

Wrathchild
05-26-2008, 04:02
Порастни. За твоята възраст е срамно да си толкова наивен.Макар да имаме различни възгледи относно любовта, напоследък изказванията ти все повече попадат точно на място.

Значи 1 година се мотаете, уж се харесвате, пък не се събирате, а се правите на ударени. А после за по-малко от месец реши, че ти е любовта на живота. Е извинявай, ама аз такива глупави разсъждения до сега съм виждала само в 12-13 годишните.

Sintya
05-26-2008, 11:19
Любовта на живота... абе пич ти си на 16. Иначе така става при повечето връзки, омръзват си хората... :D