PDA

View Full Version : vupros



anetka
05-25-2008, 18:31
blagodarq vi dnes si napravih test i be6e otricatelen :grin: pokazah na gadjeto mi vsi4ki komentari i ne6tata deto 4etoh v google i dvamata sme mnogo izpla6eni!!! no se nadqvam pri men da nqma problemi poneje horata deto sa pili eskapele i sa imali ebati bolkite v koreama.Pri men nqma6e takova ne6to vse pak ima li nqkakva veroqtnost vsi4ko da e nared?

&ILoveU2
05-25-2008, 18:35
Еми ескапелето са си доста вредни такива случаи съм чела, че направо :shock: :shock: :shock: . Те са за спешна контрацепция така, че ако не се налага не трябва при никакъв случай да се ползват. А иначе за теста 2 седмици след акта или 2 дни след закъснението

princesa_viki
05-25-2008, 18:35
Вреди да.Това хапче е нож с две остриета.Има много такива теми.Потърси,аз не мога да ти дам много компетентен въпрос

rozova_lady
05-25-2008, 18:36
ако са ти претписани от гинеколог няма защо да се притесняваш,
но и аз така без рецепта преди пиех tri-regol нищо ми няма.
А за теста може да си го направиш още на следващия ден.

princesa_viki
05-25-2008, 18:43
ако са ти претписани от гинеколог няма защо да се притесняваш,
но и аз така без рецепта преди пиех tri-regol нищо ми няма.
А за теста може да си го направиш още на следващия ден.
Тя пита за ексапел :)

&ILoveU2
05-25-2008, 18:43
ако са ти претписани от гинеколог няма защо да се притесняваш,
но и аз така без рецепта преди пиех tri-regol нищо ми няма.
А за теста може да си го направиш още на следващия ден.
Офф защо само объркваш момичето. Я по-добре се ограмоти :-x :-x :-x
Говориш за хапче анти бебе, а на момичето и трябва информация за хапче за спешна контрацепция. Пък да не говорим това че оралните контрацептиви не се купуват с рецепта, а и не трябва да се пият без да ти ги е предписал гинеколог. И хубаво тя ще си направи теста, ама никаква файда, защото просто няма да отчете верен резултат.

sadsad
05-25-2008, 18:44
ако са ти претписани от гинеколог няма защо да се притесняваш,
но и аз така без рецепта преди пиех tri-regol нищо ми няма.
А за теста може да си го направиш още на следващия ден.
eskapel ne e protivoza4aty4no, a e spe6en kontraceptiv!
a za temata....pie se do 3 dni sled akta..test si napravi 14 dni sled akta...pove4e info za hap4eto..napi6i v google eskapele.Da vredi na zdraveto.Moje da ti razmesti cikyla daje da ne ti idva, a ima i drugi stranichni efekti.