PDA

View Full Version : вежди



bubenceee
05-25-2008, 18:34
моля виииииии помогнете ми!
Оскубах си веждите преди време(Бяха много много хубави,но какво ми щукна та ги оскубах)и така продължих да ги скубя и когато майка ми каза ,че са толкова тънки и грозни,се погледнах в огледалото и видях,че наистина е грозно! :o :? :cry: :cry: :cry: :cry:

Решила съм да изчакам да пораснат достатъчно и да станат дебелички и да ида на козметик само да ми ги оформи и повече няма да ги пипам,но майка ми каца,че няма да пораснат толкова дебели и че трябват около 4 месеца най-малко да пораснат,а сега е многоо грозно и както са наболи просто...как можах толкова да изглупея незнам!!!! :cry: :cry: [-X :-#
кАжете ще пораснат ли отново и как ДА напРавя дА НЕ СА ТОЛКОВА ГРОЗНи,но не искам да използвам тея моливи за вежди!!!!!!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-25-2008, 18:38
Spoko, macka ;) Ti pa kvo se panirash :) Ne se pritesnqvai, shte porastnat, prosto izchakai i ne pravi gluposti s tqh dotogava :) Edna poznata sushto taka si puskashe vegdite i vuobshte ne se e pritesnqvala kak izglegda, ne beshe nishto osobeno ;) Taka che.. smelo napred, izchakai gi dokrai i otivai na kozmetik, nai - dobre vinagi hodi, za da ne si gi zagrozish, uspeh :-)

bubenceee
05-25-2008, 18:44
Притеснявам се дали ще отнеме много време и как ще ги скривам,защото е грозно ,а още съм на 14 :? :(

dolce_lady94
05-25-2008, 18:51
shte porasnat spokoino :)

dolce_lady94
05-25-2008, 18:51
shte porasnat spokoino :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-25-2008, 18:54
Ne mi se vqrva da e chak tolkova grozno, imenno za tova ti kazvam, che na tazi moq poznata hich ne i stoeshe zle, e, tq si beshe hubavichka, sko ima znachenie :-D No predpolagam za mesec shte ti porastnat , ti sama shte razberesh koga sa gotovi, a ako tolkova ne mogesh da se gledash taka, pusni si britonche, koeto da ti gi skrie, takova po - dulgichko, za da moge i da g opusnesh po - lesno. ne se pritesnqvai tolkova, shte se opravqt ;) Puk i mogesh da si napravish hubav grim, koito da kompensira tova:)

nikinkaa
05-25-2008, 18:55
Еми ще се поскрият малко,ако си пуснеш бритон,НО под тях !Разбира се,ако ти отива бритон :) :) Аз така се бях направила преди 2 години и си мислих,че е много готино да си с тънки и къси вежди :D :D

Seducti0n
05-25-2008, 18:56
Здравей.Няма смисъл да съжаляваш, да се самообвиняваш и да се измъчваш!Има 2 варианта-да изчакаш веждите да порастнат, колкото и грозно да изглеждат през цялото това време, другата възможност е да си направиш бритон, който да скриее челото ти.
Успех! :)

nikinkaa
05-25-2008, 18:56
Ne mi se vqrva da e chak tolkova grozno, imenno za tova ti kazvam, che na tazi moq poznata hich ne i stoeshe zle, e, tq si beshe hubavichka, sko ima znachenie :-D No predpolagam za mesec shte ti porastnat , ti sama shte razberesh koga sa gotovi, a ako tolkova ne mogesh da se gledash taka, pusni si britonche, koeto da ti gi skrie, takova po - dulgichko, za da moge i da g opusnesh po - lesno. ne se pritesnqvai tolkova, shte se opravqt ;) Puk i mogesh da si napravish hubav grim, koito da kompensira tova:)
Взе ми думите от устата :oops: :)

bubenceee
05-25-2008, 18:58
блАгдаря ви мн0ого ,но мисля,че бритон не ми отива!май ще чакам :(

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-25-2008, 19:01
Ако те притеснява как изглеждаш се подстригни с бретон и си го носи върху челото, така няма да ти се виждат веждите :) :) :)

Seducti0n
05-25-2008, 19:04
блАгдаря ви мн0ого ,но мисля,че бритон не ми отива!май ще чакам :(

Просто го дадох като идея. :)

plamka
05-25-2008, 19:05
И аз имах няколко такива периоди, в които се бях окепазила. :D Веждите ми бяха дебели буквално три косъма. Но ги изчаках да порастнат, не е чак толкова грозно, никой нищо не ми каза. А ако искаш може да си ги оформяш с молив докъто пораснат достатъчно, но не с черен, защото става много изкуствено и смешно. Иначе и бретона е вариянт.

paradiso
05-25-2008, 19:16
spokssiii (hug) 6a porasnat nz ama edna fr si gi maji6i s hininova voda 6toto na edin piqnski kupon i q bqha izgorili ima i po lo6i slu4ei ako takoa hodi s golemi caki nqma da se vijdat ;)

dolce_lady94
05-30-2008, 18:42
tfa s cakite oba4e e ideq zamisli se ili pone opitai vij se s caki mislq 4e e mn dobra ideq :)

sweet_baby_cool
05-30-2008, 19:09
bubenceee
не искам да използвам тея моливи за вежди!!!!!!

moje da se naloiji da izpolzva6 pone vremenno!!!

o0ps
05-30-2008, 19:43
bubenceee
не искам да използвам тея моливи за вежди!!!!!!

moje da se naloiji da izpolzva6 pone vremenno!!!
Ако го поставяш както трябва и ако е подходящ цвят няма да имаш никакви проблеми...или може да си направиш бритон, който да ги скрива докато пораснат... :)

AliceSw
05-30-2008, 19:46
фон дьо тен + молив за вежди

Jessika_MG
05-30-2008, 19:46
:D Не мога да разбера за къв чеп ви е да си прайте веждите като конци. Много ясно, че е грозно и не стои естествено. Спокойно, ще порастнат пак. Има минимален шанс някакви малки косъмчета дето си махнала да не поникнат после (при мен така съм забелязала). Иди на косметика после за 3 лв ще ти ги оправи :)

www
05-30-2008, 21:45
xaxa za nekvi vejdi daje britoni q karate da si prai spox we macka 6e se opraat pooformi gi leko samo kolkoto da zapazi6 nekva normalna forma .. 6e si porasnat spko

o0ps
05-30-2008, 21:50
xaxa za nekvi vejdi daje britoni q karate da si prai spox we macka 6e se opraat pooformi gi leko samo kolkoto da zapazi6 nekva normalna forma .. 6e si porasnat spko
Еми да ти кажа ако са и много зле и не иска да слага молив е супер гадно да ходи с обрасли вежди. Пък ако и стои добре бритон що пък да не си направи...?