PDA

View Full Version : HELP ME :(:(:(



fuck_bb
05-25-2008, 18:49
Зна4и имам нещо като малки брадави4ки по малките срамни устни..малки са и много се притеснявам кажете какво е и някой има ли го?Не водя полов живот...НА 14 СЪМ..мастурбирам..Моляви кажете какво е...нбе мога да ходя на гинеколог..нито да кажа на мама..ще съм ви много благодарна моляви кажете ако знаетееее :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

bEbsI
05-25-2008, 18:51
Иди на лекар бе момиче!!! :?

love_veselka
05-25-2008, 18:55
Зна4и имам нещо като малки брадави4ки по малките срамни устни..малки са и много се притеснявам кажете какво е и някой има ли го?Не водя полов живот...НА 14 СЪМ..мастурбирам..Моляви кажете какво е...нбе мога да ходя на гинеколог..нито да кажа на мама..ще съм ви много благодарна моляви кажете ако знаетееее :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Другия път си мий ръчичките..Няма друг вариант освен да кажеш на майка си,или да отидеш на гинеколог

Marina__
05-25-2008, 18:56
Имам 2 въпроса:

Първо - защо да не можеш да отидеш на гинеколог? Вярно, първия път е доста притеснително, но все пак той/тя хора не яде :)

Второ - защо да не можеш да кажеш на майка ти? :shock:

Идея си нямам какво ти е и изобщо дали ти има нещо. Зная само, че такива неща не се решават по форумите, а с посещение при лекар. Така че, ако наистина се притесняваш, че ти има нещо, не пречи да споделиш с майка си и да отидеш на гинеколог :). Успех

fuck_bb
05-25-2008, 18:59
МНОГО СЪМ СРАМЕЖЛИВА..НЕ МОГА ДА ГО КАЖА НА МАЙКА МИ НЕ МОГА.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1А НА ГИНЕКОЛОГ САМА НЕ МОГА ДА ОТИДА...ТО Е ЯСНО 4Е НЕ Е ОПАСНО ЗА ЖИВОТА ТВА..АМААА...НЗ ОТ КАКВО МОЖЕ ДА Е И ДА НЕ СТАНАТ ПОВЕ4ЕЕЕЕЕЕ ;( ;( ;( ;( ;(

Marina__
05-25-2008, 19:05
Виж, точно от майка ти не би трябвало да те е срам. Ако не на нея, то поне сподели с друг близък човек - по-голяма братовчедка например. А самичка на гинеколог за първи път си е гадничко, наистина.

hottie
05-25-2008, 19:19
Напротив, може и да стане опасно ако не ги излекуваш!

bebok
05-25-2008, 19:27
Напротив, може и да стане опасно ако не ги излекуваш!

+1
a za genekolozite 6te polzvam vuzmojnostta da pitam 4esto zadavani vuprosi

1. nad kolko god trqbva da si za da ide6 sama i bez va6ite da razberat
2. kolko gore doly stryva 1 pregled
3 trqbva li li4niq ti lekar e zn :)

amatorium
05-25-2008, 19:34
Tochno v momenta se vihri temata sa kondilomata, a izglejda che bash kondiloma imash. Mnogo kofti. Otidi na lekar.

Marina__
05-25-2008, 19:36
+1
a za genekolozite 6te polzvam vuzmojnostta da pitam 4esto zadavani vuprosi

1. nad kolko god trqbva da si za da ide6 sama i bez va6ite da razberat
2. kolko gore doly stryva 1 pregled
3 trqbva li li4niq ti lekar e zn :)

1 - над 18
2 - не мога да ти кажа, не живея в България в момента. Принципно, ако те праща личния ти лекар, прегледа е безплатен.
3 - не, не трябва.

DevilWish
05-25-2008, 19:49
Имам 2 въпроса:

Първо - защо да не можеш да отидеш на гинеколог? Вярно, първия път е доста притеснително, но все пак той/тя хора не яде :)

Второ - защо да не можеш да кажеш на майка ти? :shock:

Идея си нямам какво ти е и изобщо дали ти има нещо. Зная само, че такива неща не се решават по форумите, а с посещение при лекар. Така че, ако наистина се притесняваш, че ти има нещо, не пречи да споделиш с майка си и да отидеш на гинеколог :). Успех
S1glasna s1m

hottie
05-25-2008, 19:54
Аз пък още при първият ми преглед при гинеколог ( на около 13) отидох сама и от там нататък всяка година съм си ходила сама без родители...стига да си плащаш прегледа никой не те пита.

Цената на преглед зависи от лекаря и дали става дума за частен кабинет.Ако си с направление(от личен лекар) плащаш само някаква малка такса от 1-2лв, а за частен преглед е различно - от 20 д0 40лв горе долу и вече зависи какви изследвания ти правят. Всяко изследване се заплаща, но те първо ти казват и ти си преценяваш дали имаш финансова възможност или не. Ако нямаш са готови да приспаднат определена сума.

casanova_bg
05-25-2008, 19:57
утре да си на лекар задължително :o