PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ МИ ;(



fuck_bb
05-25-2008, 19:50
Зна4и имам нещо като малки брадави4ки по малките срамни устни..малки са и много се притеснявам кажете какво е и някой има ли го?Не водя полов живот...НА 14 СЪМ..мастурбирам..Моляви кажете какво е...нбе мога да ходя на гинеколог..нито да кажа на мама..ще съм ви много благодарна моляви кажете ако знаетееее :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

lorena
05-25-2008, 20:35
най-добре кажи на майка ти ..и отиди на лекар..ние не можем да ти помогнем тук

Wrathchild
05-26-2008, 05:34
Я на гинеколог и не се лигави. Става въпрос за здравето ти бе, момиче!

samonervi
05-26-2008, 07:48
Освен лекар друг няма кой да ти помогне.Недей да се държиш като първокласник ами кажи на майка си ,за да не стане късно

Slawi92
05-26-2008, 08:42
Освен лекар друг няма кой да ти помогне.Недей да се държиш като първокласник ами кажи на майка си ,за да не стане късно10x

BlackWings
05-26-2008, 13:02
Може и нищо да не е , но може и да е някакво възпаление или гъбички , не казваш имаш ли нещо течение , парене сърбеж ? При всички случаи най добре отиди на лекар , ако не е нищо тъкмо ще се успокоиш. Но едва ли е от маструбиране. Ако толкова те е срам да кажеш на майка си , вземи приятелка или отиди сама - никой няма да те върне. Ако не си ходила до сега на гинеколог сигурно това те притеснява , но споко няма нищо срамно и страшно , лекарят те преглежда така , както би прегледал гърлото , очите , корема ти и всичко останало. Иначе ние тук по никакъв друг начин не можем да помогнем :)