PDA

View Full Version : Моля ви помогнете



danii1994
05-25-2008, 19:10
Здраейте!Аз съм момиче на 14г. и съм от град Добрич имам село, разбира се което е близко до моя град. Преди около 1 година когато стояхме с мойте приятелки в парка видях едно момче , което е от село.Аз го харесах,но явно и той ме хареса.Имаше там закачливи погледи тва онова, но без да си познаваме.След около един месец тва момче извика сестра ми за малко и й каза, че ме бил харесвал и искал да тръгнем.Първо се запознахме.Той е турчин ,но не е някъв грозен или някъв мизерен , напротив.И станахме гаджета, обичах ме се .Но имаше проблеми - 1. Родителите ми не разрешаваха да ходя с него и когато могажеха ми вдигаха скандал и на мен и на сестрами , майка ми постоянно ми проверяваше телефона и т.н. 2.Нали съм от града и рядко си идвах на село обаче не можехме да се срещаме , защото все някой изкуфял дядка щеше да каже на баща ми и ..... . Въпреки всичко се виждахме скришно.Известно време обаче не се виждахме е засичахме се по пътя , но дори и здрасти не си казвахме , за да не види някой.Тей като не се виждахме често аз постепенно преставах да го обичам , но той явно не е . Късахме пак се събирахме , но аз вече не изпитвах нищо към него. Реших , че вече е крайно време
да спра тази връзка и казах на приятелки те си да отидат да му кажат, защото мен ме беше срам.Те са му казали и той се разтройл .Звънеше ми пускаше ми смс , но аз му казвах , че не го обичам. В това време срещнах друго момче от село , което ми допадна .Това момче му е приятел. Пред него си говорих с това момче пригръщах ме се, но само приятелски . Той ни видя и каза , че ще се сбие с него. Но аз направих всичко възможно да не става и засега не са се сбили още. Моят бивш приятел е приятел на моята приятелка и те доста често си говорят по телефона , защото той каза ,че ако не тръгва пак с него ще ми направи живота черен , ще съжалявам за вичко и тя се опитва да го разубеждава да не прави нищо. Имам една др приятелка , кояту пък ми казва , че той бил ме псувал на него му била казала , че съм си чатила с другото момче , че сме ходили и т.н. Аз и вярвах тя също каза , че той щал да говори с баща ми да му разкаже всичко .Днес обаче др моя приятелкя пак говорила с него и той казал , е всичко тва е лъжа , че не е приказвал такива неща и разбрах що за стока е тва момиче. И въпро са беше какво да правя с него ами ако ми направи нещо лошо?? Той иска да ми отмъсти , защото и на него му е гадно , че го скъсах ,а твърди , че ме обича . Казва още й че ще се сбие с другото момче :-# :-# :-# :(

w0sh
05-25-2008, 19:14
Мама им турска. Само проблеми правят. Стой далече от него.

BlindedAngel
05-25-2008, 19:15
Лапешка история...Ко повече !

BaBy_bS
05-25-2008, 20:42
Лапешка история...Ко повече !
и писна вече от такива

5StaR
05-25-2008, 23:44
Мен ми направи впечетление как са се видяли 1 път в парка и са "тръгнали" ..

Wrathchild
05-26-2008, 04:10
Ей, Богу, покрай вас вече религиозна ще стана... ама страшно религиозна!
Видя ли, че родителите ти са били прави като са ти казали да не се занимаваш с него? Ще разберете някой ден, че родителите ви не ви забраняват да се срещате с някой просто ей така. С това момче не прави нищо. Още повече, че след като е в 7-8ми клас, а не 4ти, май не би трябвало да прати приятелката ти да ти предложи вместо него...

igoinsane
05-26-2008, 05:37
ти си многооо зле лапеееееееееееееееее ти ако го обичаше няма значение кав е нямаше да постъпих така с него таи че праилно ща псува ти знаиш ли ко искаш пффффф

MiMcHeToOo
05-26-2008, 06:20
Мама им турска. Само проблеми правят. Стой далече от него.

+1! И не се дръж като лапе!

Obsession
05-26-2008, 18:44
На 14 години би трябвало да си разбрала, че родителите ти са прави за много неща. Това е било едно от тях. Просто гледай да го избягваш и се надявай с времето вс да се оталожи...

pet_14
05-26-2008, 19:05
1-во ти си дете и това е напълно обяснимо...
2-ро това че си била гадже с него нищо не знаи,още си малка да разбереш кво е тва любов,ала бала....и сички тия тем подобни...
3-ро и ан мен ми направи впечатление срещтнали са се из парка видели са се и айде станали гаджета....
4-не напрразно мразя цигани,турци,мангали....сите са една сган от кяото трябва да се оттървем(има малки изключения)
5-то то и аз не слушам моите родители,ама поне си имам едно на ум...
И бива ли такос нещо да ходиш с турчин,малеее ей за тва.....Отначало праят мили очички и после ше те земат да ти резнат гърлото за тва че вече си щастлива с друг....Тъй де малко базик да вкараме...
Аре да утепаме сите мангали ве :Д

MartyParty
05-26-2008, 19:08
Аре да утепаме сите мангали ве :Д
С тебе сме,копеле. :o

Chefinkaaa
05-26-2008, 22:51
тцтцтц... начи родителите ти са прави...как щи дадат да излизаш с рязан :shock: ... пък и тва е че турците са много ревниви, имах една приятелка... ходеше с турчин... после.. много е закопа тоя гамен...кво ли не я прави ... постоянно е преследваше.. постоянно е унижаваше, изнасилваше я.. кво ли не... и тя си мълеше.. ся тва момиче.. :? с ква психикаа е... бегай надалече от такива... !!!!

Се пак .. чиста детска историйка.. за бой се говори ... тц-тц.. непременно ли е .. все едно нямат усти ... :-x

но комент ! :lol: :lol: :lol:

Pliok0019
05-26-2008, 22:57
За кое село става въпрос? Може да напраавим една форумна кампания "Нека смажем шибания циганин".

w0sh
05-26-2008, 23:04
За кое село става въпрос? Може да напраавим една форумна кампания "Нека смажем шибания циганин".

Гласувам "за" със всички налични крайници.

VilleBaby
05-26-2008, 23:11
тапети :-x

5StaR
05-26-2008, 23:15
тапети :-x

уат дид иу сей?

Ilinkata08
05-27-2008, 17:43
СпОРеД мЕн ... аКо нАисТИна Го ЛоФф-КаШе НяМАшЕ дА гО зАрЕжЕш...Но Т`вА сИ е ТвОе РеШеНиЕ ... ОсТаВи Го Да Си ПРаВи К`вОтО щЕ! ВеЧе НЕ сТе ЗаЕдНо !!! :P

BulgariaZaBulgarite
05-28-2008, 16:43
Как ще ходиш с турчин, бе пача? Малко ли красиви българчета има на твоята възраст?
Казвайте къде да се събираме, за да го счупиме тоя резак...

жУси
05-28-2008, 20:41
Ужас . . Турците под ножа!!!!!

Sladinka_f
05-29-2008, 17:19
Лапешка история...Ко повече !
и писна вече от такива


+1