PDA

View Full Version : Avon



Yuna
05-25-2008, 19:42
Вярвате ли им на тези продукти на Avon? До сега съм си поръчвала само някакви евтини гланцове за устни..., нищо по-скъпо. И последно като разгледах каталога..видях някакакъв продукт хем за тен хем против целулит...и го поръчах. И сега когато събрах нужните пари.. се чудя дали действат .. и дали да не отменя поръчката и да си взема нещо изпитано на Гарниер примерно (много съм доволна от тях).
Да се доверя ли на Avon?

Sintya
05-25-2008, 19:44
Ако е анти целулитния гел от брошура номер 8, значи действа. Аз съм представител и една клиентка си го поръча, каза че действа с диета. Аз не съм го ползвала, но той не е за отслабване, а за стягане. ;)
По принцип всички тяхни са за стягане. (:

MoMoXiXi
05-25-2008, 19:46
Аз съм си поръчвала много неща на Avon , но само по простата причина, че са по-евтини от Гарниер например. По-добре си вземи на Гарниер, според мен. Аз от Avon съм си вземала душ-гелове, гланцове, спирали, фон-дьо-тени и лосиони за тяло... като обикновените продукти са , аз не виждам разлика... но това все пак не е от скъпата козматика на Avon.. :)

stealthyGirl
05-25-2008, 19:48
Действат (е, то зависи и кои, де) и са сравнително доста евтини, а иначе биват. :)

Yuna
05-25-2008, 19:52
Ако е анти целулитния гел от брошура номер 8, значи действа. Аз съм представител и една клиентка си го поръча, каза че действа с диета. Аз не съм го ползвала, но той не е за отслабване, а за стягане. ;)
По принцип всички тяхни са за стягане. (:

Ами да ти кажа не помня на коя страница беше, защото го разгледах набързо. Това което ми направи впечатление беше,че е за тен и в същото време против целулит.. и не беше скъпо - към 10 лв. Ако се сещаш... :)

valentinka_1990
05-25-2008, 20:09
Аз се сещам за кой продукт говориш,но той май е нов и едва ли някой го е пробвал.Аз си взимам само от най-елементарните неща,защото скъпите са само скъпи и нищо повече.

BaBy_bS
05-25-2008, 20:38
аз лично съм доволна от продуктите на avon като изключим лаковете йм :-x

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-25-2008, 21:26
Аз съм представител от много време! Сигурно има 4 години, но и преди това използвах продукти на AVON и да ти кажа са много качествени! За антицелулитния гел - ползвала съм такъв (още го ползвам) с тонизиращ ефект, но беше само за крака! Новият е за цялото тяло! На мен ми деиства, чувствам си кожата по стегната а тена по тъмен :) ( и да не пропусна - има страхотен аромат :) ) Пробвай, нищо не губиш :) а и не е скъп - 10лв. :) :) :) :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-25-2008, 21:32
аз лично съм доволна от продуктите на avon като изключим лаковете йм :-x
Колкото до лаковете - сигурно си ползвала от тези на ColorTrend, те по-бързо се лющтят! Аз имам един от тази серия и не съм много доволна, НО Nailwear са много хубави :) имам към 20 и са много качествени :)

Sintya
05-26-2008, 10:54
Ако е анти целулитния гел от брошура номер 8, значи действа. Аз съм представител и една клиентка си го поръча, каза че действа с диета. Аз не съм го ползвала, но той не е за отслабване, а за стягане. ;)
По принцип всички тяхни са за стягане. (:

Ами да ти кажа не помня на коя страница беше, защото го разгледах набързо. Това което ми направи впечатление беше,че е за тен и в същото време против целулит.. и не беше скъпо - към 10 лв. Ако се сещаш... :)Да, мисля че се сетих. Принципно, както казах вече всичките са за стягане, за отслабване няма.
Иначе мирише хубаво, да, и пооправя тена на кожата. Пък и десет лева не са много пари, пробвай с подходящи упражнения, сигурно ще помогне! :)

tiny_world
05-26-2008, 15:18
ами майка ми е дистрибутор - и честно казано щом опре до гримове , маски за лице и кремове - взимам оттам. Само не им харесвам шампоаните ...

:grin: Но за мен си NIVEA остава най-добърата фирма.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-26-2008, 15:24
Kakto kazaha veche - tova e samo za stqgane, no za otslabvane ne stava. ;) Za nego trqbva da razchitash na sebe si:) inache sum vzimala lak samo vednug i beshe dosta izdrugliv, no ne pomnq ot koi..

MoMoXiXi
05-26-2008, 16:39
А искам да питам тоя продукт просто ти потъмнява кожата, или е някакъв тон цвят, защото моята е много светла и искам малко да почернея (естествено лятото ще се пека, но ако това помага да си го взема ) и да не ми стои като 3 тона по-тъмен фон-дьо-тен , мисля, че се сещате колко грозно стои.. :)

Yuna
05-26-2008, 17:12
А искам да питам тоя продукт просто ти потъмнява кожата, или е някакъв тон цвят, защото моята е много светла и искам малко да почернея (естествено лятото ще се пека, но ако това помага да си го взема ) и да не ми стои като 3 тона по-тъмен фон-дьо-тен , мисля, че се сещате колко грозно стои.. :)

Е, чак пък със някакъв цвят да е не ми се струва. Предполагам, че постепенно ще придава загар на кожата. :)))

fuklu
05-26-2008, 17:29
i as sum predstavitel i vseki mesec si poru4vam i sq misla drugiq mesec da si go vzema 6toto toq mesec ako nadhvurlq 25 lv nqma da moga da gi platq :D :P

ae peace 8-)

GbSy
05-26-2008, 18:05
Aз лично съм доволна от продуктите на Ейвън. За лаковете не съм чувала много хубави отзиви, но както и да е, аз самата не съм ползвала, така че - знам ли. Иначе, ако струва само 10 лева - не смятам, че можеш да загубиш нещо, така че късмет и не се тревожи! :)